Opet siptari o severu

Danny Elfman

Ističe se
Poruka
2.533
http://vesti.krstarica.com/?rubrika...3483a3522de7b1515&dan=26&mesec=12&godina=2009

Kosovska vlada i Međunarodna civilna kancelarija razmatraju mogućnosti uspostavljanja vlasti u tri opštine na severu Kosova sa srpskom većinom, na osnovu rezultata lokalnih izbora od 15. novembra ove godine, tvrde danas prištinski mediji U opštinama Zvečan, Leposavić i Zubin Potok pobedili su kandidati stranaka kosovskih Albanaca, zbog srpskog bojkota izbora koje su organizovale kosovske institucije. U dve opštine su izabrani kandidati Alijanse za budućnost Kosova Ramuša Haradinaja, a u jednoj kandidat Demokratske partije Kosova Hašima Tačija. Problem sa njihovim imenovanjem je što na izborima nisu dobili više od 100 glasova. U tri opštine na severu Kosova funkcionišu lokalne samouprave, formirane posle izbora koje je organizovala Vlada Srbije..
 
neka,bonu zadrzi za sebe...ajde srbendo,pojasni mi kako cemo mi to protestom da odradimo?da neces mozda ti da odes tamo dole da ih branis kada horeda siptra krene da ih proteruje sa severa?naravno da neces,sedeces kuci i srbovati preko tastauture...kao i svaki "pravi"patriota...

Možda i tako! Otkud znaš kako će ko postupiti, bilo je puno nas koji smo prošle godine redovno išli dole kada se kuvalo i kada je trebalo pružiti pomoć i podršku
 
Možda i tako! Otkud znaš kako će ko postupiti, bilo je puno nas koji smo prošle godine redovno išli dole kada se kuvalo i kada je trebalo pružiti pomoć i podršku

svaka tebi cast...to je lep gest,treba pomoci ljudima koji su ugrozeni...pozivanje nekog na neke protest na kosovu je licemerno i bezobrazno...2004te su ih maltretirali i nikom nije prstom makao...sta ce se desiti ako se to opet ponovi?preko tv-a ce se opet gledati sta se desava...protestvovace se sa bezbedne udaljenosti,busace se u grudi srpske i bice im puna usta srbstva,samo opet ce im manjkati muda...nasi su tamo u manjini,a siptari su sami po sebi bolesni i ima ih ko mrava...
 
A ko si ti da ja tebi polazem racune?

pa sto onda ostavljas komentare kada ne mozes da ih potkrepis argumentima?ovo je forum,tu ljudi razmenjuju misljenja i ostavljaju komentare na odredjne zadate teme...ti si nesto napisao,ja sam te pitao,ne mozes aegumentom da potkrepis svoju pricu...sto implicira da i nemas neku pricu,sto dalje implicira da si tastaura patripta koji pominje neke trule internet fore sa nekom bonom...
 
pa sto onda ostavljas komentare kada ne mozes da ih potkrepis argumentima?ovo je forum,tu ljudi razmenjuju misljenja i ostavljaju komentare na odredjne zadate teme...ti si nesto napisao,ja sam te pitao,ne mozes aegumentom da potkrepis svoju pricu...sto implicira da i nemas neku pricu,sto dalje implicira da si tastaura patripta koji pominje neke trule internet fore sa nekom bonom...

Ja mogu da ih potkrepim argumentima,ali ne pada mi na pamet da budem banovan.
 
Ja mogu da ih potkrepim argumentima,ali ne pada mi na pamet da budem banovan.

dobro je ako su ti argumenti povezani sa nekim vredjanjem,psovanjem i slicno...onda mora da su "pravi"...jel krece ovako:"ja bi im svima jeebo mamu tamo dole,mi smo srbi supermeni,nece svabska noga vise krociti na nasu zemlju"?
za srbiju nekada treba i ban pretrpeti...ziveo tastaura patriptizam!!!
 
dobro je ako su ti argumenti povezani sa nekim vredjanjem,psovanjem i slicno...onda mora da su "pravi"...jel krece ovako:"ja bi im svima jeebo mamu tamo dole,mi smo srbi supermeni,nece svabska noga vise krociti na nasu zemlju"?
za srbiju nekada treba i ban pretrpeti...ziveo tastaura patriptizam!!!

Izgleda da su tebi nestali lekovi...popij neki caj za smirenje...

ps. ne moram da budem banovan samo ako psujem nekoga...
 

Back
Top