DS Tajkun Miodrag Kostic: "Kopaonik - moja planina"

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.306
Konaci i Grand spremni za sezonu
25. decembar 2009. | 01:52 | Izvor: B92
Beograd -- Nakon što je JP "Skijališta Srbije" otpočelo ski sezonu na Kopaoniku i MK grupa je zvanično otvorila vrata novih smeštajnih kapaciteta.


Cene su više nego prošle sezone, ali u MK grupi kažu da ipak može da se nađe smeštaj za svačiji džep.

Predsednik MK grupe Miodrag Kostić najavio je da će i ove zime među njegovim gostima na Kopaoniku biti poznata imena iz sveta biznisa, politike i sporta, među kojima i Filip Cepter i Novak Đoković, a već na proleće Kostić planira da predloži Vladi Srbije da se na njegovoj planini organizuje regionalni samit predsednika balkanskih država.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=12&dd=25&nav_category=12&nav_id=400349

-------------------------

Jako mi je drago kada citam da i u Srbiji ima uspesnih ljudi. Covek je krenuo od nule, kupio trulu jabuku za dolar( secerane za evro), izglancao i prodao, kupio bivsi Ck , izglancao i prodao. Na kraju kupio i Kopaonik, jeste da mu Dinkic nasim parama pravi zicare, ali kakve to veze ima? Bitno je da je on uspesan. Cak je uspeo da se u prvim redovima 5. oktobra bori za bolji zivot nas obicnih. I uspeo je i u tome. Hvala ti bata Kole....

Zivela Demokratska Stranka i njeni bivsi i sadasnji tajkuni.
 
Важно да ови муфљузи што изигравају тужиоце ЈУРЕ НАВИЈАЧЕ... е то нам је најважније... ***...
а ове лопуже и џепароше који се представљају као бизМисмени - СВЕ БИХ ДО ЈЕДНОГ ПОХАПСИО...
А СВУ ИМОВИНУ И ОВДЕ И У ИНОСТРАНСТВУ КОНФИСКОВАО...
 
DS se nigde ne spominje u vesti ;)

Kostic jeste imao trecinu CK, ali je posle to prodao Maticu (koji je sad 100% vlasnik, kao i tc Usca)

Ako neko misli da pare mogu pravedno da se rasporede, neka zna da je to nemoguce. Onaj ko je jednom uspeo, moze da uspe ponovo, a publika koja gundja moze samo da gundja i dalje.

A kupovine secerana, pa i drugih fabrika... Mozda je to bilo za dinar ili evro, ali su novi vlasnici kupovali i dugove koji nisu bas bili zanemarljivi.

Ili nacionalizacija... a sta posle nje? Necemo komunizam opet... A dosli bi samo stranci, i to oni najbogatiji - sto Rusi nisu. Pokupovali bi nas zapadnjaci i Arapi. Cik da vidim da neko vise voli njih nego nase, pa kakvi god da su.
 
DS se ne pominje nigde u vesti a svi znamo da je Kostic bio direktor DS-a za vreme Djindjica i da je jedan od glavnih DS tajkuna.

I kostic nije imao trecinu CK-a vec 100% koje je kupio na namestenom tenderu za male pare ko i sve ostalo uostalom.

Primera radi Hotele na kopaoniku je platio sa ispod 500 evra po kvadratu a prodaje i do 10.000 evra kvadrat.

Lokal u kojem je kafic exit u konacima koji ima 40tak kvadrata je placen 350.000 evra.

A Kostica kostao 20.000 evra.

Samim tim jasno je da je prilikom privatizacije TC kopaonik tj geneks hotela drzava srbija ostecena za najmanje 200 miliona evra.

Kupili DS lopovi sve za male pare pa se sad kurobecaju da su srpske planine njihovo licno vlasnistvo. A zemlja na kojoj su izgradjeni ti hoteli je oteta mojoj porodici i porodicama drugih ljudi iz mog kraja . I sad oni to prodaju po 100.000 evra ar , a ovim mojima placali 70tih i 80tih nakon sto im otmu tj nacionalizuju po 100 dinara ar.
 
Poslednja izmena:
kopaonik je skuplji od italije i austrije, sramota, napravili su zimski centar za tajkune i lopove

tacno. ja sam sa kopaonika al ne negiram i znam da se moze skijati primera radi u val torensu za 350 evra sto ukljucuje smestaj u cetvorokrevetnom apartmanu , prevoz i ski pass.

A kod nas na kopu je samo ski pas preko 100 evra za 7 dana, a gde su tu ostale stavke.


Smestaj nemas gore na vrhu ispod 300 evra za 7 dana

Znas kako ti je sad kod nas na kopu - DS kriminalci tajkuni i mafija ti je sad gore smestena na vrhu, a mi obicni ljudi i posteni gradjani smo ti u vikend naselju na putu prema Rudnici.
 
pa ne pravi Dinkic Koletu zicare posto je sistem ski liftova u vlassnistvu drzave , pa njoj ide novac od ski passa , a i nisu bivsi genex -ovi objekti koje je kole kupio jedini smestaj gore ,kao pre 20 godina (a ni tada nisu bili )
uostalom svi koji zive od tog centra treba da dignu spomenik Dinkicu posto da nije njega jos bi se vozili na raspalim dvosedima po pola sata do Pancicevog vrha ,sa koga se spusti covek za oko 5 min
mada sve jedno je sada do jaja glupo ici na Kop posle ukidanja viza , osim ljudi kojima je to blizu pa id vikendom , ili za ove pevaljke , tajkune i ostale javne licnosti koje idu da se slikaju ...
 
tacno. ja sam sa kopaonika al ne negiram i znam da se moze skijati primera radi u val torensu za 350 evra sto ukljucuje smestaj u cetvorokrevetnom apartmanu , prevoz i ski pass.

A kod nas na kopu je samo ski pas preko 100 evra za 7 dana, a gde su tu ostale stavke.


Smestaj nemas gore na vrhu ispod 300 evra za 7 dana

Znas kako ti je sad kod nas na kopu - DS kriminalci tajkuni i mafija ti je sad gore smestena na vrhu, a mi obicni ljudi i posteni gradjani smo ti u vikend naselju na putu prema Rudnici.

svakom po zasluzi,kad budes placao porez pustice i tebe da se provozas zicaromz:dm3:
 
Konaci i Grand spremni za sezonu
25. decembar 2009. | 01:52 | Izvor: B92
Beograd -- Nakon što je JP "Skijališta Srbije" otpočelo ski sezonu na Kopaoniku i MK grupa je zvanično otvorila vrata novih smeštajnih kapaciteta.


Cene su više nego prošle sezone, ali u MK grupi kažu da ipak može da se nađe smeštaj za svačiji džep.

Predsednik MK grupe Miodrag Kostić najavio je da će i ove zime među njegovim gostima na Kopaoniku biti poznata imena iz sveta biznisa, politike i sporta, među kojima i Filip Cepter i Novak Đoković, a već na proleće Kostić planira da predloži Vladi Srbije da se na njegovoj planini organizuje regionalni samit predsednika balkanskih država.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=12&dd=25&nav_category=12&nav_id=400349

-------------------------

Jako mi je drago kada citam da i u Srbiji ima uspesnih ljudi. Covek je krenuo od nule, kupio trulu jabuku za dolar( secerane za evro), izglancao i prodao, kupio bivsi Ck , izglancao i prodao. Na kraju kupio i Kopaonik, jeste da mu Dinkic nasim parama pravi zicare, ali kakve to veze ima? Bitno je da je on uspesan. Cak je uspeo da se u prvim redovima 5. oktobra bori za bolji zivot nas obicnih. I uspeo je i u tome. Hvala ti bata Kole....

Zivela Demokratska Stranka i njeni bivsi i sadasnji tajkuni.

mislimo li na istu osobu filip cepter-milan janković prekršteni vitez
 
ipak ce ove godine pre biti neki Tirol pocetkom marta ,ako budem isao na skijanje

zar ti nisi pricao da ne mozes da potrcis 100 metara?

kako mislis onda na skijanje da ides?

mislim za to treba snage ako skijas sportski . a ako skijas penzionerski mozes to da radis i na masincu , bebi liftu i malom jezeru - ne treba ti zbog toga da ides u alpe ipak su to ozbiljni tereni za ozbiljne skijase

jer ako padnes nece moci da te podignu i moraces da zoves GSS z:mrgreen:
 
Ko ga jеbe, neka prodaje mOOda za bOObrege ovcama. Nemam ja te pare da se skijam na Kopaoniku. Idem za dve nedelje u Francusku, Les2Alpes. Ima oko 150km staza, sto je smesno jelte u odnosu na 25km na Kopu. Svi troskovi, bez dzeparca ce me izaci oko 340e. Prosle sezone sam bio u Italiji, Madonna di Campiglio (~120km, ~370e sve), pre toga opet Francuska, Alpe d'Huez (~240km, ~370e sve), 2007 u Banskom (~50km, do 300e cini mi se i to u hotelu sa PP).
 

Back
Top