malo duzi...

Pa dobro, ako je ovo tema za duge viceve, sigurno nije za spamovanje, zato pisimo samo te duuuuge viceve !!!

Evo jednog:

Tri zene igrale golf, jednog lepog, nedeljnig popodneva. Jedna od njih nije bila previse spretna i njena loptica odleti u sumu. Stace jadnica, ode da potrzi loptu, Kad umesto lopte pronadje zabu uhvacenu u zamku.

"Oslobodi me" - rece zabe - "i ispunicu ti tri zelje".
Zana se nije mnogo dvoumila i odmah je oslobodila zabu.
A zaba ce na to: "Hvala ti, al zaboravila sam nesto da ti napomenem. Sve sto pozelis tvoj muz ce dobiti 10 puta bolje.
Zena: "Nemam nista protiv, bicu zadovoljna".
Njena prva zelja bila je, da postane najlepsa zena na svetu.
Ali, jesili svesna da ce tvoj muz postati naj naj najlepsi covek na svetu, pravi Adonis. Sve ce ga zene progoniti. - rece joj zaba.
Nema problema - odgovori zena - pa ja cu biti najlepsa zana na svetu i on ce videti samo mene.
I tako zena postade najlepsa na svetu.
Druga zelja joj je bila da postane najbogatija na svetu.
Ali, to ce tvog muza uciniti 10 puta bogadijeg od tebe.
To nije nikakav problem, ono sto je njegovo i moje je- odgovori zena.
A sta je tvoja poslednja zelja? - upita zaba
Zelom dobiti lagani srcani udar !
 
Z0Ran:
Dolazi covjek u prodavnicu i vidi kako neki momak tuce prodavacicu.Tu joj on priskoci u pomoc i momak pobjegne.
-O neznam stvarno kako da vam se zahvalim.-rece prodavacica
-Ma sve je u redu..
-Izvolite,sta zelite?
-Molim vas,jedan kondom.
-Koji? Imamo durex,sky,clasic..
-Pa nije bitno,dajte mi durex.
-Koju boju? Imamo crvenu,zelenu,plavu,zutu....
-Ma nije bitna,samo mi dajte pa idem...
-Ma jeste bitno je? Koju ce te boju?
-Pa evo recimo crvenu.
-Kakvog ukusa? Imamo ananas,banana,jagoda.....
-Ma nije bitan ukus dajte mi taj kondom vise.
-Ma sve je bitno gospodine,sve mi moramo to da znamo.
-Dajte mi od jagode.
-Koju ce te velicinu? 8,10,12,14...
-Ma sta je sa vama?
-Pa kazem vam mi moramo sve da znamo.
-Dobro,dajte 12.
-A koje vam je devojka godiste?
-Pa kakvo je to sad pitanje? Vi to mene za*ebavate?
-Ma taman posla gospodine,moram da znam sta da vam dam da bi vasoj devojci odgovaralo.
-Dobro 78-o je godiste.
-A kako se zove?
-E sad ste stvarno pretjerali!!!
Iznenada u prodavnicu utrcava momak koji je prodavacicu tukao i nosi nesto u rukama:
-EVO ZA OVO ***** MI JE BIO POTREBAN TOALET PAPIR,MAJKU TI JE*EM!!!
опет један кретен отвори тему због једног вица који је стар толико дуго, а сви се примају и смеју се на виц и тиме спамују. а шта је било са нашим договором да средимо форум? ЗОРАНЕ ДА ЛИ СИ ТИ ТОЛИКО РЕТАРДИРАН ДА НЕ МОЖЕШ ВИЦ ДА НАПИШЕШ НА ТЕМИ КОЈА ЈЕ ПРЕДВИЂДЕНА ЗА ТО?? МАЈМУНЕ РЕТАРДИРАНИ
 
slatka_mala83:
Pa dobro, ako je ovo tema za duge viceve, sigurno nije za spamovanje, zato pisimo samo te duuuuge viceve !!!

Evo jednog:

Tri zene igrale golf, jednog lepog, nedeljnig popodneva. Jedna od njih nije bila previse spretna i njena loptica odleti u sumu. Stace jadnica, ode da potrzi loptu, Kad umesto lopte pronadje zabu uhvacenu u zamku.

"Oslobodi me" - rece zabe - "i ispunicu ti tri zelje".
Zana se nije mnogo dvoumila i odmah je oslobodila zabu.
A zaba ce na to: "Hvala ti, al zaboravila sam nesto da ti napomenem. Sve sto pozelis tvoj muz ce dobiti 10 puta bolje.
Zena: "Nemam nista protiv, bicu zadovoljna".
Njena prva zelja bila je, da postane najlepsa zena na svetu.
Ali, jesili svesna da ce tvoj muz postati naj naj najlepsi covek na svetu, pravi Adonis. Sve ce ga zene progoniti. - rece joj zaba.
Nema problema - odgovori zena - pa ja cu biti najlepsa zana na svetu i on ce videti samo mene.
I tako zena postade najlepsa na svetu.
Druga zelja joj je bila da postane najbogatija na svetu.
Ali, to ce tvog muza uciniti 10 puta bogadijeg od tebe.
To nije nikakav problem, ono sto je njegovo i moje je- odgovori zena.
A sta je tvoja poslednja zelja? - upita zaba
Zelom dobiti lagani srcani udar !


I MUZ JOJ JE DOBIO 10 PUTA LAKSI SRCANI UDAR!!!
 
Bio Ciga u Africi,pa kad se vratio,priča ostalima:
-Tamo u ta pustinja nema niiišta,ni travka ,ni drvo,ni brdo,sve ravno-sam' pesak!
-E?
-Ma da!I idem ti tako ja,idem,idem,kad iskoči pred mene-lav!Lav riče,skače,'oće da me pojede!I ja tu krenem da bezim,razumeš,i popenjem ti se ja na jedno drvo,razumeš,i tu lav skače,skače,riče,skače,da poludiš,razumeš!
-Čekaj,bre,zar nisi rek'o da tamo nema niiišta,ni travka,ni drvo?!
-Aama,bre!Lav je to!Nema tu,ima,nema!
 

Back
Top