opera
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: opera

malaa_bg
    Guest

Podrazumevano opera

Molim vas recite mi zasto sa Operom 7.5 nemogu da se registrujem ni na jedan sajt. ops: ops:

Logitech#
    Guest

Podrazumevano

Kako registrujesh?Shta se desava?Sta radish?Sta pokushavash.....Kako se manifestuje?...

malaa_bg
    Guest

Podrazumevano

Imam pasvord na vise sajtova i sa IE i Mozila nema problema prilikom logovanja ali sa Operom

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ako imash passworde, to znaci da si vec registrovana...
    Predpostavljam da ne mozes da udjesh na te siteove?Kako se to manifestuje?Izlazi ti neka greshka, shta?

Misterija
    Guest

Podrazumevano Wand

Verovatno ste mislili na opciju Wand odnosno memorisano korisničko ime i pasvord. Ako je u tome stvar idi na preferance zatim na security i Enable wand mora da bude čekirana :wink:

malaa_bg
    Guest

Podrazumevano

Imam Operu na srpskom,i kad hocu da udjem na bilo koji sajt gde sam registrovana tj.imam pasvord, pojavljuje mi se da sam greskom unela pasvord iako je tacno... :shock: :shock:

Primećen član france (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio malaa_bg
    Imam Operu na srpskom,i kad hocu da udjem na bilo koji sajt gde sam registrovana tj.imam pasvord, pojavljuje mi se da sam greskom unela pasvord iako je tacno... :shock: :shock:
    i ja sam imao taj problem...reinstaliraj operu i namjesti joj kako traba podesavanje E mail-a.

Sasha63
    Guest

Podrazumevano Problem sa Browserom!

Mislim da problem može biti rešen deinstalacijom Opere i instalacijom njene izmenjene varijante koja se zove AVANT BROWSER 9.0 ,lokalizovan je za srpski jezik,izgleda isto kao i Opera jer je od nje i nastao,ali ima čitav niz naprednih mogucnosti!Instalacijom Java Virtual mashin koja se moze preuzeti sa krstarice,pričaonice(ispod "uključi se")otpada potreba za bilo kakvom varijantom mIRC-a.

malaa_bg
    Guest

Podrazumevano

Skinula sam Avant Browser.Nije los ali bih volela da cujem misljenje i ostalih korisnika..

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano Re: Problem sa Browserom!

Citat Original postavio Sasha63
    Mislim da problem može biti rešen deinstalacijom Opere i instalacijom njene izmenjene varijante koja se zove AVANT BROWSER 9.0 ,lokalizovan je za srpski jezik,izgleda isto kao i Opera jer je od nje i nastao,ali ima čitav niz naprednih mogucnosti!Instalacijom Java Virtual mashin koja se moze preuzeti sa krstarice,pričaonice(ispod "uključi se")otpada potreba za bilo kakvom varijantom mIRC-a.

Avant iz Opere
    Samo klikni na link i prati desavanja sa Avantom http://vibrantlogic.com/new.html
    A moze i ovo http://www.site4view.com/aleksandar/tmp/ie.lover.jpg
    pa onda http://www.site4view.com/aleksandar/tmp/ie.*****.html

Valjda je dovoljno za Avant.

A sto se tice problema i ja mislim da bi najobicnija reinstalacija resila problem.
    Ako nije ni to, verovatno su sifre pogresne (veruj mi ovo se desava i kad si 100% siguran da je pass tacan).
    Uostalom, na tim sajtovima sigurno imas link 'Forgot password' pa probaj i tu kombinaciju.

@sasha63
    Ako znas u cemu je problem reci, aako ne ne preporucuj Browser-e, ima mnogo takvih tema.

Slične teme

1. OPERA
    Autor MOCARTT u forumu Muzika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.09.2007., 08:16
  2. Opera
    Autor damir24 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 06.09.2006., 22:44
  3. opera 7.51...
    Autor d1 u forumu Softver
    Odgovora: 13