Sloboda narodu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Kako emancipacija nastupa - tako se sve vise zena odlucije da izlaze same, bez svog momka ili muza...

Da li je u redu da zena izadje u kafanu sa svojim prijateljima sa radnog mesta nakon radnog vremena?

Da li je u redu da zena prespava noc kod prijateljice?

Da li je u redu da zena sama ide na neki seminar koji koji organizuje njeno preduzece, a traje par dana ?


Da li postoje tako velika poverenja da muzevi ili momci sve to dopustaju i uz put jos nista ni ne sumnjaju?
 
Kako emancipacija nastupa - tako se sve vise zena odlucije da izlaze same, bez svog momka ili muza...

Da li je u redu da zena izadje u kafanu sa svojim prijateljima sa radnog mesta nakon radnog vremena?

Da li je u redu da zena prespava noc kod prijateljice?

Da li je u redu da zena sama ide na neki seminar koji koji organizuje njeno preduzece, a traje par dana ?


Da li postoje tako velika poverenja da muzevi ili momci sve to dopustaju i uz put jos nista ni ne sumnjaju?

A sta je sa poverenjem koje zene imaju pa njihovi muzevi i momci izlaze bez njih?To je ok...naravno po vama.
Zasto ne bi moglo biti obrnuto?
 
Mi tako zivimoz:) mm-u i meni je sasvim prirodno, podrazumeva se, nikad cak nismo ni diskutovali na tu temu kao o nekoj posebnostiz:)
Eee, pa ja sam tako jednom trebala službeno da putujem za vikend pa je mm digao toliku frku da mi je bilo lakše da odustanem. I sad sam pojela g..no jer će to biti obrazac za ubuduće...
Mada hebe se meni za službeni put, važnije mi je da sačuvam brak, ali me to njegovo nepoverenje stvarno poremetilo, mislila sam da me poznaje...
 
Kako emancipacija nastupa - tako se sve vise zena odlucije da izlaze same, bez svog momka ili muza...

Da li je u redu da zena izadje u kafanu sa svojim prijateljima sa radnog mesta nakon radnog vremena?

Da li je u redu da zena prespava noc kod prijateljice?

Da li je u redu da zena sama ide na neki seminar koji koji organizuje njeno preduzece, a traje par dana ?


Da li postoje tako velika poverenja da muzevi ili momci sve to dopustaju i uz put jos nista ni ne sumnjaju?

Naravno da je u redu, ako je u redu i obrnuta situacijaU suprotnom, ne , nije u redu.Naravno, u savrsenom svetu savrsenih ljubavi i savrsenog poverenja bih rekla da je u redu i tacka.Ali, mislim da tako nesto ne postoji, ili u najmanju ruku je izuzetno retko...Tako da, ako je u redu da zena to radi, s muzevljeve strane, onda treba da bude u redu i da muz to radi.Samo u tom slucaju.Hm, paradoks je da sve to izgleda kao sasvim normalan zivot, tj kao da je naravno normalno tako ziveti u braku, kao sto ne bi...Ali, mislim da to ipak nije slucaj u real life z;)
 
Eee, pa ja sam tako jednom trebala službeno da putujem za vikend pa je mm digao toliku frku da mi je bilo lakše da odustanem. I sad sam pojela g..no jer će to biti obrazac za ubuduće...
Mada hebe se meni za službeni put, važnije mi je da sačuvam brak, ali me to njegovo nepoverenje stvarno poremetilo, mislila sam da me poznaje...

jao grrrrz:((
mozda je lakse da izdvojis vreme kad si daleko od kuce,ali ako zelis da probas drugog to mozes da uradis i za vreme pauze za rucak,i dok on misli da si na kafici kod prijateljice(nema boljeg alibija od verne prijateljice)
nerviraju me ljudi koji tako reaguju
mm se navikao na sluzbene puteve,ali na izlaske nije :roll: pa tako svaki moram da mu prepricam u vise navrata(jer misli da cu jednom da se odam i da zaboravim sta sam rekla,jes ja imam 5god)
 
Kako emancipacija nastupa - tako se sve vise zena odlucije da izlaze same, bez svog momka ili muza...

Da li je u redu da zena izadje u kafanu sa svojim prijateljima sa radnog mesta nakon radnog vremena?

Da li je u redu da zena prespava noc kod prijateljice?

Da li je u redu da zena sama ide na neki seminar koji koji organizuje njeno preduzece, a traje par dana ?


Da li postoje tako velika poverenja da muzevi ili momci sve to dopustaju i uz put jos nista ni ne sumnjaju?

Pa nije u redu jer je zena :roll:z:)

Ali je zato u redu (opravdano je) kad kaze ma moze sve ali da on nekako ne sazna , ma znas vec kakav je :tajna: , znaci u redu je da se sve radi tajno , njemu iza ledja i u tome je svi podrzavaju ...
Ono sto je zanimljivo je da muzevi koji nemaju razloga da sumnjaju u svoje zene vecito imaju neki strah ili potrebu da treniraju strogocu pred drustvom , dok oni cije zene koriste svaku priliku za recimo flert i kada su oni tu pored njih ne haju i ne bune se niti ljute sta god da urade ...je.bE.m li ga koja je to filozofija ili ne pisano pravilo :confused: :sneskoz:
 
ko je još lud da pusti svoju ženu u kafanu il ne daj Bože, nekoliko dana na seminaru:eek::eek::eek:?

žena treba da sedi kući i čuva decu...a ne da se opija po kafanama...i ko zna šta radi na tom seminaru...z:cry:
 
Da , ja sam sve to radila, i on je sve to radio, i nije bilo problema....

I isla sam na letovanje bez njega, i vidi cuda nijsam se j...ala okolo. Ja sam isla i na posao, znas, a isao i on. Moze i na pauzi ako hoce. Ili da trknemo kod komslija dok onaj drugi spava, pola sata dosta.

Gde si ti ziveo u braku ili i ratnom podrucju, pa te ubi paranoja?

Mora da postoji malo poverenja.

P.S A za naslov tvoje teme,... da te pitam... ako je "sloboda narodu" = sloboda zenama (emancipacija) , da li onda podrazumevas da je to posledica "smrti fasizma" z:hm:

Po tvome ispade da su muskarci fasisti:think:
 
Kako emancipacija nastupa - tako se sve vise zena odlucije da izlaze same, bez svog momka ili muza...

Da li je u redu da zena izadje u kafanu sa svojim prijateljima sa radnog mesta nakon radnog vremena?

Da li je u redu da zena prespava noc kod prijateljice?

Da li je u redu da zena sama ide na neki seminar koji koji organizuje njeno preduzece, a traje par dana ?


Da li postoje tako velika poverenja da muzevi ili momci sve to dopustaju i uz put jos nista ni ne sumnjaju?


A što ne bi bilo u redu? Ko je pa moj muž da mi priča šta ja smem ili ne smem? :roll:

(a tema je navlakuša: ja pročitala sloboda narodu i pomislila da blajbinger najavljuje svoj odlazak sa foruma)
 
Kako emancipacija nastupa - tako se sve vise zena odlucije da izlaze same, bez svog momka ili muza...

Da li je u redu da zena izadje u kafanu sa svojim prijateljima sa radnog mesta nakon radnog vremena?

Da li je u redu da zena prespava noc kod prijateljice?

Da li je u redu da zena sama ide na neki seminar koji koji organizuje njeno preduzece, a traje par dana ?


Da li postoje tako velika poverenja da muzevi ili momci sve to dopustaju i uz put jos nista ni ne sumnjaju?

Da li je u redu da muskarac izadje u kafanu sa svojim prijateljima sa radnog mesta nakon radnog vremena?

Da li je u redu da muskarac sam ide na neki seminar koji organizuje njegovo preduzece, a traje par dana ?

Da li postoje tako velika poverenja da supruge ili devojke sve to dopustaju i uz put jos nista ni ne sumnjaju?
:zskace:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top