Da li vam se nekad desilo...

BridgetJ

Početnik
Poruka
11
U toku sinocnjeg 'foruma' sa mojim drugaricama (cetiri zene,puno kafe,razne teme) saznadoh za neke ,nazovimo ih nezgode (mada to nije pravi naziv) koje su im se dogodile nedavno.Zamolile bismo vas,posto smo potrazile i strucno misljenje druga, da odgovori te na sledeca pitanja:
1.Da li ste ikada prekinuli sex (mnooogoo dobar ,bar sto se nje tice)da bi se posvadjali.Zasto?I u kom stanju svesti (ne mislimo na pijanstvo)?
2.Da li ste ikada zaspali u toku oralnog (pruzanog vama)?Razlog?
Napomena: u pitanju su stalne veze,da ne bude zabune.Hvala unapred
 
1. da, kad je sam od miline pocela da se smeskam, a on je skapirao da mu se smejem. inace bio nam je to prvi sex medjusobno, bili smo klinci, nespretni i puni kompleksa iz prethodnih veza. bas smesno, zar ne? :lol:
posle se bojao svega, no posle nekog vremena sam uspela da ga ubedim da to nije nista :oops:
2. opet ista osoba, navikla da mu svaka svrsi za 5min :D :shock: :D
na pocetku svake veze se isprobava sta kome prija i sta je cija "specijalnost". nisam ososba koja je imala puno ljubavnika, samo dvojicu. jedan, prvi je bio savrsen u svemu ali djubre. drugi je bio smotan ali dobrica... s kim mi je bilo bolje?!? s kim sam sada?!?
sad trazim treceg!!!
 
serbiana:
1. da, kad je sam od miline pocela da se smeskam, a on je skapirao da mu se smejem. inace bio nam je to prvi sex medjusobno, bili smo klinci, nespretni i puni kompleksa iz prethodnih veza. bas smesno, zar ne? :lol:
posle se bojao svega, no posle nekog vremena sam uspela da ga ubedim da to nije nista :oops:
2. opet ista osoba, navikla da mu svaka svrsi za 5min :D :shock: :D
na pocetku svake veze se isprobava sta kome prija i sta je cija "specijalnost". nisam ososba koja je imala puno ljubavnika, samo dvojicu. jedan, prvi je bio savrsen u svemu ali djubre. drugi je bio smotan ali dobrica... s kim mi je bilo bolje?!? s kim sam sada?!?
sad trazim treceg!!!

Mozda je i prvi bio los u krevetu, samo sto je dobrica bio ocajan?

Nadji ti pod hitno treceg... :D
 

Back
Top