Balavi krmak mrtav pijan ubio dvoje ljudi i ostao bez povrede

No,ajd da se ne ljutis ima ljudi svakakvih profila i vozaca......ja napr. nisam hteo da sednem u kola dok nisam polozio testove,naravno imao sam prilike ali hteo sam da pravilno naucim da vozim.......sta ces ti sa 13 godina za volanom na 180 na sat?pa ti si ispao kreten kakav ja nikad ne mogu ispasti.....ja sam pravio razna dela za koja su takva kao sto si ti napravio smesna........tj. krivicna a ne prekrsajna sa 14,15 godina....ali ni tada nisam hteo da sednem za volan.

Ja nigde nisam napisao da smo i divljali u kolima. Ono sto smo radili je sasvim druga stvar. Vandalizam i upad na tudji posed...

A taj sto je vozio sa 2.2 promila 180km/h je tek nesrecan slucaj......moras shvatiti sto pijaniji to je nesrecniji slucaj,a to sto mu je neko dozvolio da popije ,e taj je kriv....a to je drzava,prodavac pica itd.

Hajde ovako, ako se ne varam u US prodavac u baru moze da ti zabrani da vozis kola ako proceni da si previse popio, ovde to nije slucaj, jer je zelja prodavaca/vlasnika da sto vise zarade. Kada hocemo EU zakone i kazne onda neka budu propisane za sve, ovako nemam sta da krivim prodavca i drzavu. Jednacina je jasna, mentol je seo u A6 koji mu je tatica kupio, vozio je auto od 2 tone 160-180KM/h, znaci oko 3 puta brze nego dozvoljeno, sa 2.2 promila alohola u krvi, i rezultat toga su dva izgubljena zivota, jedno je tacno, to je teska nesreca za porodice al nije nesrecan slucaj, to sto ga je nas zakon tako okarakterisao tu smo mi krivi. pokusaj samo da gledas van tog "okvira". I jos jednom te pitam ( valjda sam tebe pitao ), kako bi okarakterisao da se to sto je uradio taj retard dogodilo tebi bliskim prijateljima/rodbini? ( ne daj boze ), samo bi slegnuo ramenima i rekao *** nesrecan slucaj ili....?

Ne rise druze,napices se i ti jednom,moraces da sednes za volan a onda ti zelim samo srecu.......da se sto bolje kontrolises......evo ja sam veceras vozio sa 2 promila sasvim normalno.

Moras da shvatis,alkohol je dostupan a svako ima mogucnost da ga kupi,a kad vec popije 5,6 ne moze bas tako da se kontrolise........i to je to,on vise nije kriv.......mislim realno nije hteo,to je nesreca a ako hocete da osudjujete nekoga osudjujte drzavu koja je dopustila alkohol koji je kao sto vidite mnogo gori neko 90% droga........onda ce se neko vaditi na prohibiciju?pa to je njihov problem.

Kada ti bliski prijatelji zavrse 2m pod zemljom zato sto su vozili u pijanom stanju dobro razmislis pre nego sto pijan sednes u kola, tj da li uopste i zelis da sednes...

Alkohol jeste dostupan, to je ono sto je tuzno, ja sam se prvi put napio sa 12 godina, mozda i manje, al to su bile 90-te, sasvim drugo vreme, kada su te na ulici prebijali jer nosis nove NIKE i jaknu....
Slozili smo se da momak nije hteo da ubije nikog, al pazi ovako, ima vec 6 slicnih prekrsaja i 7 puta je posledica bila sa smrtnim ishodom....



Amerkia je debilizam,osim sto je treba unistiti sa nukelearkom u toj drzavi ako te drugi put uhvate sa dzointom marihuane dobijas 7 godina,pametnom dovoljno.
[/QUOTE]
Sistem vrednosti je sasvim drugaciji u Americi nego kod nas. Al pazi Kinu, uhvate te sa heroinom/kokainom zavrsices u najboljem slucaju u nekom zatvoru i sluzices kaznu od XY godina ili ce te overiti u potiljak, kao neku kravu koju vode na klanje. Negde ce ti seci ruke, noge, sve zavisi od drzave, a kod nas par godina zatvora i to je to....

Pa ko je onda ovde sisao vesla?
 
naravno da postoje slucajevi gde alkohol nije uzrok nesrece iako je krivac bio pod dejstvom alkohola...
Oces slucaj iz Novog sada ? dali znas da imas presudu u okruznom sudu,gde je covek koji je ubio biciklistu i pri tome imao 1,7 promila u krvi,oslobodjen jer alkohol nije imao uticaj na nesrecu... biciklista se kretao ne osvetljen,mracnom ulicom,ca crnom jakon i crnom kapom na glavi.i udaren je bez kocenja... vestaci su rekli da bi se isto desilo i da je okrivljeni bio trezan.Glavna stvar je bila dokazati dali bi u slucaju da je bio trezan njegov periferni vid bio bolji,za toliko da se nesreca izbegne,vestaci su rekli ne... On je odgovarao sto je bio pijan,ali ne i zbog nesrece sa smrtnim ishodom.

odakle mi informacije ? ti si kratko na ovom forumu ?

Pa to moze samo kod nas, bilo gde drugde bi osoba bila poslata direktno u mardelj.... Pazi vestaci kazu? Pa osudete te kada trezan pri normalnoj brzini udaris drugi auto ili pokupis nekog jer po njima nisi prilagodio voznju uslovima saobracaja. A sada mi kazes da se ovaj izvukao jer je pijan ubio biciklistu koji se kretao nesvetljenom ulicom ijer biciklista nije imao svetla i npr belu majicu?!? I vestaci su dokazali da bi se isto moglo dogoditi i treznom, to definitivno moze samo kod nas. Ili je taj sa 1.7 promila neka zesca faca ili advokati tuzioca nisu odradili svoj posao. Jer ni nikako ne ulaz u glavu da te optuze za ono gore a da te kada si pijan, sa slabijom konetracijom, refleksima, vidom.... oslobode...?
To sigurno samo ovde moze da se dogodi...
 
Нема од тога ништа ...

Одакле младићу од 22 године Ауди А6 - зарадио га или му тата купио ????

Колико је добио возач Министра Веселинова што је ономад покосио људе на станици ???
Колико је добио мали Карић за исто дело ???
Колико је добио ....

Ко има свога - има и Бога ....

Добиће клинац 6-7 година,
и то ће бити разглашено,
па онда иду жалбе,
па ванредни правни лекови,
умањење по основу младости, смањене урачунљивости ...
И на крају ранији отпуст уз образложење да је постигнута сврха кажњавања ...

3 године максимално ....

I Luka Karadžić i Dragan Todorović koji je prešao u suprotnu traku, napravio teži udes i nikom ništa jer eto gospodin ima imunitet z;)
 
evo ti podatak za srbiju, u 3,6% slucajeva, za saobracajnu nesrecu je kriv alkohol.
u 5,2% slucajeva, neko od vinovnika je bio pod dejstvom alkohola,ali ili nije kriv,ili nije alkohol imao uticaja na nesrecu....
Pa kada sledeci put budete poceli da pricate o tome,imajte ove zvanicne podatke na umu!!!!

Ne znam zašto mi ovo navodiš? Mogao je i trezan da naleti na devojku i da je isto tako unesreći. 5,2% super, ali gledaj to ovako. Poznanik je vozio auto i jedan mrtav pijan deda mu je pao bukvalno pod točkove. Pregazio ga je, faktički ubio, i sad treba krivično da odogvara. Nije svejedno kad sebe staviš u tu situaciju?
 
Ja sam 10 puta dobio batine u muriji i nema to veze sa tim.........ja licno ponekad popijem,ali uvek vozim normalno i dobro,ocu da kazem nisam kreten,kad vidim da sam janpi lepo usporim na 40.

Ali ubistvo u voznji u bilo kakvom stanju nema veze sa klasicnim ubistvom........to sam ja shvatio sa 7 godina,i pravosudje to shvata........moj poznanik je ubio 4 ljudi kao vozac a on prosao bez ogrebotine.........dobrio 4,5 godine......i nije trebao vise,nije imao nameru a ostali nisu trebali da sedaju u vozilo kada su znali.

I za najgore ubistvo u saobracaju(nenamerno) moze maksimum do 5 godina........i to ako ih unesrecis brda.

Da li si ti a i ostali normalni pa da poredite pogibiju u saobracaju(uvek nenamerno ) i hladnokrvno ubistvo za koje se dobija po 15 godina?

Evo ja sad trenutno imam sigurno 1,5 promila i uskoro idem negde da jedem.......ako se sudarim sa nekim i neko pogine tuzio bih drzavu i da dobijem mesec dana.......cuch pijan,jaka stvar.

Nemoj da vozis ako ne mozes da izbegnes cak iako neko vozi pravo na tebe.

Ovo nema veze sa mozgom. Prvo hvališ se da voziš pijan i da ne praviš probleme. Najtoplije ti želim da te panduri uhvate tako pijanog i oduzmu ti dozvolu, i moraš ponovo da polažeš. To bi te opametilo.Kako ne može više od 5 godina, čoveče? To što tvoj prijatelj nije dobio 20 godina, to je propust pravosuđa, koje je u očajnom stanju. Hoćeš da kažeš da mrtav pijan vozač nije isto što i ubica? Ako tako gledaš, onda neko mrtav pijan može da puca iz puške sa balkona, i ako nekog slučajno ubije,nema veze nije namerno, daćemo mu do 5 godina. Gluposti.
 
Moj burazer je x puta uhvacen pijan kako vozi i ne placa kazne..niko ga ne dira..bitno da su doneli zakone i normalnim ljudima naplacuju nabulozne kazne da bi punili sebi dzepove..a olosh za volanom pije..duva..prica mobilnim..prolazi na crveno..ne pusta pesake na pesackom..divlja i kurci se na sve strane jer zna da ce proci nekaznjeno dok se ovako nesto ne dogodi
 
Moj burazer je x puta uhvacen pijan kako vozi i ne placa kazne..niko ga ne dira..bitno da su doneli zakone i normalnim ljudima naplacuju nabulozne kazne da bi punili sebi dzepove..a olosh za volanom pije..duva..prica mobilnim..prolazi na crveno..ne pusta pesake na pesackom..divlja i kurci se na sve strane jer zna da ce proci nekaznjeno dok se ovako nesto ne dogodi

Tačno tako. Mora da se pooštri maximanlo. Da su uveli recimo obaveznu zatvorsku kaznu i trajno oduzimanje dozvole za vožnju u pijanom stanju pre 10 godina, danas bi bilo mnoogo više reda u društvu. Kao i ovu foru za ponovno polaganje ispita. Odlična odredba zakona!
 
Ja nigde nisam napisao da smo i divljali u kolima. Ono sto smo radili je sasvim druga stvar. Vandalizam i upad na tudji posed...



Hajde ovako, ako se ne varam u US prodavac u baru moze da ti zabrani da vozis kola ako proceni da si previse popio, ovde to nije slucaj, jer je zelja prodavaca/vlasnika da sto vise zarade. Kada hocemo EU zakone i kazne onda neka budu propisane za sve, ovako nemam sta da krivim prodavca i drzavu. Jednacina je jasna, mentol je seo u A6 koji mu je tatica kupio, vozio je auto od 2 tone 160-180KM/h, znaci oko 3 puta brze nego dozvoljeno, sa 2.2 promila alohola u krvi, i rezultat toga su dva izgubljena zivota, jedno je tacno, to je teska nesreca za porodice al nije nesrecan slucaj, to sto ga je nas zakon tako okarakterisao tu smo mi krivi. pokusaj samo da gledas van tog "okvira". I jos jednom te pitam ( valjda sam tebe pitao ), kako bi okarakterisao da se to sto je uradio taj retard dogodilo tebi bliskim prijateljima/rodbini? ( ne daj boze ), samo bi slegnuo ramenima i rekao *** nesrecan slucaj ili....?



Kada ti bliski prijatelji zavrse 2m pod zemljom zato sto su vozili u pijanom stanju dobro razmislis pre nego sto pijan sednes u kola, tj da li uopste i zelis da sednes...

Alkohol jeste dostupan, to je ono sto je tuzno, ja sam se prvi put napio sa 12 godina, mozda i manje, al to su bile 90-te, sasvim drugo vreme, kada su te na ulici prebijali jer nosis nove NIKE i jaknu....
Slozili smo se da momak nije hteo da ubije nikog, al pazi ovako, ima vec 6 slicnih prekrsaja i 7 puta je posledica bila sa smrtnim ishodom....
Sistem vrednosti je sasvim drugaciji u Americi nego kod nas. Al pazi Kinu, uhvate te sa heroinom/kokainom zavrsices u najboljem slucaju u nekom zatvoru i sluzices kaznu od XY godina ili ce te overiti u potiljak, kao neku kravu koju vode na klanje. Negde ce ti seci ruke, noge, sve zavisi od drzave, a kod nas par godina zatvora i to je to....

Pa ko je onda ovde sisao vesla?[/QUOTE]

Ne kapiram kakve to onda ima veze sa ovim slucajem?

.........................................................

Sta bih ja uradio to je druga stvar,ali sigurno bih 2,3 puta blaze reagovao nego da mi je neko s' namerom ubio nekoga.
..................................

Pa da je momak mentol to niko ne spori.
..............................................

Dok ce ti u Holandiji na primer dati jos manje nego kod nas i to prvenstveno zato sto kvaris drzavni biznis a ne zato sto nekoga trujes.

Ovo nema veze sa mozgom. Prvo hvališ se da voziš pijan i da ne praviš probleme. Najtoplije ti želim da te panduri uhvate tako pijanog i oduzmu ti dozvolu, i moraš ponovo da polažeš. To bi te opametilo.Kako ne može više od 5 godina, čoveče? To što tvoj prijatelj nije dobio 20 godina, to je propust pravosuđa, koje je u očajnom stanju. Hoćeš da kažeš da mrtav pijan vozač nije isto što i ubica? Ako tako gledaš, onda neko mrtav pijan može da puca iz puške sa balkona, i ako nekog slučajno ubije,nema veze nije namerno, daćemo mu do 5 godina. Gluposti.

Pa nije bas propust pravosudja,na sudjenju to izgleda sasvim drugacije,postoje olaksavajuce okolnosti itd.

Veca je glupost tvoj primer jer.........puska nije legalna,automobil jeste.
Sa puskom ces tesko dokazati da nisi imao nameru da ubijes,a u automobilu ce neke tesko dokazati da jesi imao nameru da ubijes,i mnogo jos toga,mislim poredis pusku i automobil i meni kazes za glup primer :roll:.......pa vidis li ti da se na ulici setaju ljudi sa puskama ko sto voze automobile :roll:
 
Pa to moze samo kod nas, bilo gde drugde bi osoba bila poslata direktno u mardelj.... Pazi vestaci kazu? Pa osudete te kada trezan pri normalnoj brzini udaris drugi auto ili pokupis nekog jer po njima nisi prilagodio voznju uslovima saobracaja. A sada mi kazes da se ovaj izvukao jer je pijan ubio biciklistu koji se kretao nesvetljenom ulicom ijer biciklista nije imao svetla i npr belu majicu?!? I vestaci su dokazali da bi se isto moglo dogoditi i treznom, to definitivno moze samo kod nas. Ili je taj sa 1.7 promila neka zesca faca ili advokati tuzioca nisu odradili svoj posao. Jer ni nikako ne ulaz u glavu da te optuze za ono gore a da te kada si pijan, sa slabijom konetracijom, refleksima, vidom.... oslobode...?
To sigurno samo ovde moze da se dogodi...

Ma to moze svugde,inace covek je bio prosecan gradjanin,i nikakva korupcija ili namestaljka nije umesala prste...sta vise i vrlo skroman covek.
Prosto biciklista se nije video u mraku,na tom delu puta,ni kola se ne vide bas najbolje ako ne upale svetla,a kamoli bicikli.

ovde nema prilagodjenja brzine uslovima saobracaja,covek je vozio normalno,greska je bila na strani bicikliste koji nije bio osvetljen,i nije se video u mraku...
 
Ne znam zašto mi ovo navodiš? Mogao je i trezan da naleti na devojku i da je isto tako unesreći. 5,2% super, ali gledaj to ovako. Poznanik je vozio auto i jedan mrtav pijan deda mu je pao bukvalno pod točkove. Pregazio ga je, faktički ubio, i sad treba krivično da odogvara. Nije svejedno kad sebe staviš u tu situaciju?

pa ako je bilo na psesackom.... mada sigurno ce to biti olaksavajuca okolnost.
A nije problem odgovarati,problem je kad te osude
 
Ma to moze svugde,inace covek je bio prosecan gradjanin,i nikakva korupcija ili namestaljka nije umesala prste...sta vise i vrlo skroman covek.
Prosto biciklista se nije video u mraku,na tom delu puta,ni kola se ne vide bas najbolje ako ne upale svetla,a kamoli bicikli.

ovde nema prilagodjenja brzine uslovima saobracaja,covek je vozio normalno,greska je bila na strani bicikliste koji nije bio osvetljen,i nije se video u mraku...


Pazi ovako, led je na putu a ti vozis 50KM/H a uslovi sobracaja ne dozvoljavaju da ides brze od 20KM/H i nisi u stanju da zakocis i ubijes 2 osobe. A zamisli da je sve to bilo u mraku, na neosvetljonom delu puta, sta onda?

Pazi biciklista nikako nemoze u tom slucaju da bude krv, Prvo, on nemora da poznaje propise, drugo ovaj koji je vozio kola nije pazio ( a znao je da se losije vidi na tom delu puta pa samim tim nije prolagodio brzinu ) i pokupio je biciklistu. Po toj logici, mozes doci do ovog zakljucka.
Pesak stoji na slicnom putu ( zamisli ima kuci koja ima direktan izlaz na pua a nema posebna staza za pesake ) i raspali ga neki u kolima i na mestu ubije. Sta onda?
 
Pazi ovako, led je na putu a ti vozis 50KM/H a uslovi sobracaja ne dozvoljavaju da ides brze od 20KM/H i nisi u stanju da zakocis i ubijes 2 osobe. A zamisli da je sve to bilo u mraku, na neosvetljonom delu puta, sta onda?

Pazi biciklista nikako nemoze u tom slucaju da bude krv, Prvo, on nemora da poznaje propise, drugo ovaj koji je vozio kola nije pazio ( a znao je da se losije vidi na tom delu puta pa samim tim nije prolagodio brzinu ) i pokupio je biciklistu. Po toj logici, mozes doci do ovog zakljucka.
Pesak stoji na slicnom putu ( zamisli ima kuci koja ima direktan izlaz na pua a nema posebna staza za pesake ) i raspali ga neki u kolima i na mestu ubije. Sta onda?

pazi ovako..... :-)

ko bre spominjao led....
ne osvetljen deo puta (ima sijalice,ali jedva, telep...)
biciklista ora da poznaje i da se pridrzava propisa u sabracaju,kao i pesak,on je ucesnik u saobracaju...
nego u kom si ti sudu sudija kada ovako preko kolena donosis neke presude za kojima bi se krstilo sve sto je ikada proslo pored pravnog fakulteta ?

nema tu nije pazio,svako ko e krece i ucestvuje u saobracaju,mora nocu biti osvetljen,inace sledi kazna...
isti ovaj pesak sa kucom,ako ga neko raspali,jos ce morati da platiti stetu za kola,.jer zna se gde se sme,a gde ne prelaziti ulica.
 
Veca je glupost tvoj primer jer.........puska nije legalna,automobil jeste.
Sa puskom ces tesko dokazati da nisi imao nameru da ubijes,a u automobilu ce neke tesko dokazati da jesi imao nameru da ubijes,i mnogo jos toga,mislim poredis pusku i automobil i meni kazes za glup primer :roll:.......pa vidis li ti da se na ulici setaju ljudi sa puskama ko sto voze automobile :roll

Zašto je puška nelegalna? Lovačka puška, sa dozvolom i pijana budala koja puca iz nje... Na primer zato što je nova godina... Evo ti još jedan primer. Pijan čovek slučajno napravi požar kući u kome neko izgori..I šta sad,njemu je olakšavajuće što je bio pijan?
 
Veca je glupost tvoj primer jer.........puska nije legalna,automobil jeste.
Sa puskom ces tesko dokazati da nisi imao nameru da ubijes,a u automobilu ce neke tesko dokazati da jesi imao nameru da ubijes,i mnogo jos toga,mislim poredis pusku i automobil i meni kazes za glup primer :roll:.......pa vidis li ti da se na ulici setaju ljudi sa puskama ko sto voze automobile :roll

Zašto je puška nelegalna? Lovačka puška, sa dozvolom i pijana budala koja puca iz nje... Na primer zato što je nova godina... Evo ti još jedan primer. Pijan čovek slučajno napravi požar kući u kome neko izgori..I šta sad,njemu je olakšavajuće što je bio pijan?

Pa verovatno sto sluzi za ubijanje :mrgreen:

Nije mu olaksavajuce sto je bio pijan nego sto nije imao nameru ikoga da ubije,u oba primera koja si naveo takodje nece dobiti vise od 5,6 godina.
 
Pazi majke ti, biciklista nikako ne moze da bude kriv i ne mora da poznaje propise!? Nego sta treba da poznaje... Ocenas kad ga odvali automobili neobeleznog na putu?

Jel vidis da te je dzaba onaj inspektor odvalio od batina u 7. osnovne, kad i dalje ne znas, a drzis drugima predavanja. Jbte, Novosadjanin, a primena zakona ti ko na Divljem Zapadu :roll:

O cemu ti pricas?!? PA da li treba neka posebna dozvola da osoba mogla da vozi bicikli? Ne, samo je potrebno da zna. A ako te zaustavi pandur na biciklu nema sta od tebe da trazi da mi deklanujes zakone. Ko prvi ima prednost na kruznoim toku, smer kretanja, da mora da zna da je obavezan da propusti hitnupomoc....

Ja se koristim zdravom logikom. Jer pazi ovako, zabranjeno je voziti bicikli po keju, centru, i svi drugim pesackim zonama, pa ti nista drugo ne preostaje nego da ga vozis po stazama kojih kao i da nema ili po putu. Klinac od 10+ godina nema obavezu da poznaje zakone pa samim tim ako njega neko pregazi jer nije imao "zutu" maramu oko vrata, bele patikice, trenerku i majicu nije njegova krivica.
Covek koji vozi auto logicno je da ima dozvolu i da mu mentalna svest govori da nece voziti kola pripit a kamlo pijan. Svaki lekar ce ti dokazati i potvrditi da prilikom pijanstva dolazi da "slabljenja" cula: vida, sluha, dodira... A takodje sporija je rekacija na uticaje iz okoline. Sta tu nije jasno?
 
Poslednja izmena:
pazi ovako..... :-)

ko bre spominjao led....
ne osvetljen deo puta (ima sijalice,ali jedva, telep...)
biciklista ora da poznaje i da se pridrzava propisa u sabracaju,kao i pesak,on je ucesnik u saobracaju...
nego u kom si ti sudu sudija kada ovako preko kolena donosis neke presude za kojima bi se krstilo sve sto je ikada proslo pored pravnog fakulteta ?

nema tu nije pazio,svako ko e krece i ucestvuje u saobracaju,mora nocu biti osvetljen,inace sledi kazna...
isti ovaj pesak sa kucom,ako ga neko raspali,jos ce morati da platiti stetu za kola,.jer zna se gde se sme,a gde ne prelaziti ulica.

Pogledaj dobro sta sam rekao. Znas li kako izgledaju neka "mesta" u NS ( recimo tu kod Telepa, Klisa, Veternik... )? Recimo imas kucu ( stan, mesto gde zivis ) sa lepim dvoristem, al za divno cudo nigde nemas stazu za pesake. I sta ce biti ako te zapuca pijana osoba dok izlazis iz svoga dvorista ili recimo stojih i otvaras kapiju?

Drugo, odgovori mi na ovo pitanje. Nije tesko, veruj mi. Da li biciklista mora da poseduje dozvolu za vozenje bicikla? Evo ja cu odgovoriti, naravno da ne. Klinac od recimo 10+ godina nema sta da poznaje zakone saobracaja ( vec sam napisao u postu iznad ) ili mora?

I trece ( nemam pojma al mi se cini da imas veze sa policijom ili tako nesto ), odgovori mi na ovo pitanje. Koliko alkohol utice na reflekse, vid, sluh... I da li zaista mislis da osoba koja vozi auto sa 1.7 promila alkohola u krvi, na slabo osvetljenom putu moze isto da reaguje kao i trezna osoba? Mogu da se kladim da nema teorije.
 
naravno da postoje slucajevi gde alkohol nije uzrok nesrece iako je krivac bio pod dejstvom alkohola...
Oces slucaj iz Novog sada ? dali znas da imas presudu u okruznom sudu,gde je covek koji je ubio biciklistu i pri tome imao 1,7 promila u krvi,oslobodjen jer alkohol nije imao uticaj na nesrecu... biciklista se kretao ne osvetljen,mracnom ulicom,ca crnom jakon i crnom kapom na glavi.i udaren je bez kocenja... vestaci su rekli da bi se isto desilo i da je okrivljeni bio trezan.Glavna stvar je bila dokazati dali bi u slucaju da je bio trezan njegov periferni vid bio bolji,za toliko da se nesreca izbegne,vestaci su rekli ne... On je odgovarao sto je bio pijan,ali ne i zbog nesrece sa smrtnim ishodom.

odakle mi informacije ? ti si kratko na ovom forumu ?


За неосветљене улице и бициклисте у црним јакнама постоје светла на колима, прописи за безбедност у саобраћају и мозак возача... Ако се само једно елиминише, одма лете главе...
Ова два несрећника дасу и дубила на глави не могу да буду крива јер је овај мамлаз мртав пијан кроз град возио стошесет аи слика говори сама за себе...
Тај твој језик вештака остави за телевизију... овде и ми говоримо...
 

Back
Top