AFL - Animal Liberation Front

Grunf1942

Domaćin
Poruka
3.333
I ako su kriminalci i mafija, i i ako miniraju kamione grupa koje maltretiraju životinje za mnoge stvari im skidam kapu:

- Upadanje na farme krzne i oslobađanje životinja od mučenja.

E, sad ja imam pitanje:

- Ako već oslobađaju po Rusiji i SAD -u, gde mučenje nije toliko morbidno i odvratno, zašto to ne rade u Kini, gde ljudi nemaju ni malo osećaja za te životinje? Postoji način da se prikrije ko je to učinio... u svakom slučaju podrška u uništavanju krznenih farmi...

FREEDOM!!!
 
U Kini je problem zakonodavstvo... Kod njih bi sankcije za takve aktivnosti bile drastične. Kinesko, i uopšte azijsko pravo je više okrenuto običajnim pravilima ponašanja, nego zakonskoj regulativi, tako da sudije imaju veliku slobodu da svakako presude.
 
I ako su kriminalci i mafija, i i ako miniraju kamione grupa koje maltretiraju životinje za mnoge stvari im skidam kapu:

- Upadanje na farme krzne i oslobađanje životinja od mučenja.

E, sad ja imam pitanje:

- Ako već oslobađaju po Rusiji i SAD -u, gde mučenje nije toliko morbidno i odvratno, zašto to ne rade u Kini, gde ljudi nemaju ni malo osećaja za te životinje? Postoji način da se prikrije ko je to učinio... u svakom slučaju podrška u uništavanju krznenih farmi...

FREEDOM!!!
u kini bas treba nesto da se preduzme i mene zanima zasto ne oslobadjaju i u kini....:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
 

Back
Top