Pomoc,hitno! Problem sa instalacijom microsoft office 2007
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Pomoc,hitno! Problem sa instalacijom microsoft office 2007

Početnik
    Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pomoc,hitno! Problem sa instalacijom microsoft office 2007

Pokusavam da instaliram microsoft office 2007 u windows 7,javlja se greska-1935 {97F81AF1-0E47-DC99-A01F-C8B3B9A1E18E} H RESULT:0*80070422.Isti program je besprekorno radio u xp sp2 i nisam imao problema sa instalacijom.U windows 7 nakon 2/3 instalacije proces se prekida uz navedenu gresku.Pokusao sam problem da resim u control panelu sa opcijom program compatibility i troubleshooting ali bezuspesno.Molim vas za pomoc,program mi je neophodan za svakodnevni rad.

Obećava gost 198123 (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Podrazumevano Re: Pomoc,hitno! Problem sa instalacijom microsoft office 2007

Koliko znam, problem nije u nekompatibilnosti Office-a 2007 sa Win 7 sistemom, jer bi trebao da radi u njemu.

Problem moze da izaziva vise toga, nesto tipicno za tvoj racunar. Kako ne koristim Win 7 odgovoriti nece biti tako jednostavno, ali zato mogu da ti preporucim besplatnu alternativu office-a po imenu Open Office koju mozes naci kod proizvodjaca na adresi: http://www.openoffice.org/

Početnik
    Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hvala u svakom slucaju,pogledacu ovu alternativu.Ja sam pocetnik u koriscenju windows 7 ali ni sa jednim programom mi se do sada nije nista slicno desavalo.

Aktivan član falco (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Citat Original postavio Passanger Pogledaj poruku
    Hvala u svakom slucaju,pogledacu ovu alternativu.Ja sam pocetnik u koriscenju windows 7 ali ni sa jednim programom mi se do sada nije nista slicno desavalo.
    Ako budes koristio Open Office vodi racuna da sacuvas u .doc formatu, jer je osnovni format za OO .odt format (jednostavno izaberes iz padajuceg menija).

Početnik
    Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ljudi isti problem i sa Open office,na samom kraju instalacije javlja se ista greska 1935.An error occured during the installation of assembly "policy.9.0.Microsoft.VC90.CRT,publicKeyToken="1fc 8b3b9a1e18e3b",version "9.0.21022.8",processor Architecture="*86",type="win32-policy". Sta znaci ova greska jel zna neko? I da li Open office ima adekvatne opcije analogno Excelu i Power pointu?

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    43°52′S 18°25′I na 518 met nadmorske visine
    Reputaciona moć
    0

Kakva ti je verzija sedmice, vjerovatno je krekovana i u tom grmu leži zec. Prilikom krekovanja nešto je zeznuto....

Početnik
    Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Verzija ULTIMATE,ali nije krekovana,propisno je registrovana.

Aktivan član cvrlebg (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    48

pa sve verzije win 7, osim skinutih sa zvanicnog sajta u probnom periodu ili kupljene u radnji, su krekovane.

jedino sto sam mogao da nadjem jeste popravka ili instalacija .net framework-a. e sad, ne mogu da se setim koja verzija je na win 7, ali evo postupka kako ga popraviti i ako to ne uspe popravka, vidi koju verziju imas, pa idi na sajt microsoft-a i skini noviju. mozda ti cak i nemas instaliran .net framework.

evo postupka:
    1. Start>Control Panel>Add or Remove Programs.
    2. u listi pronadji Microsoft .NET Framework 2.0 i klikni na Change/ Remove.
    3. klikni na Repair pa kasnije na Next.

Početnik
    Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nasao sam i ja to resenje na netu,imam NET Freamework 2.0 vec instaliran a instalirao sam i verziju 1.0,tako sam procitao na M.S. office sajtu.Naravno probao sam i repair za svaki slucaj ali sve uzalud,svaki put se javi ista greska.

Učlanjen
    02.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    48

a sto si instalirao .net 1.0? ja kod mene na xp sp3 ima 2.0 sp2, 3.0 sp2 i 3.5 sp1 i sve normalno radi. mislim da sam i na win 7 imao 3.5. skini najnoviju verziju .net framework i probaj.

Početnik
    Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Instalirao sam je jer sam to video na Microsoftovom sajtu,bio je slican problem tj. pored verzije 2.0 uputili su i na instaliranje verzije 1.0.Prilicno sam siguran da imam instaliranu 3.5 ali pogledacu za svaki slucaj.Ipak mislim da se greska ne javlja zbog NET Framework vec je nesto drugo uzrok.Pitanje je sta bi moglo da bude?

Učlanjen
    02.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    48

ako nije .net, onda jedino moze da bude da je do win-a, odakle ti?

Početnik
    Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Dobio sam od druga,on skida programe itd.Isti je i on koristio i nije imao problema a i sve programe sto sam instalirao od njega su bili ok.Sto je najgore od svih programa sto sam instalirao jedino M.S. office i Open office nece a oni su mi i najpotrebniji-jedan ili drugi.Jel ima neka opcija za repair citavog sistema da ne bi opet instalirao neki O.S.? Ili neki programcic sto pronalazi greske i otklanja ih?

Učlanjen
    02.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    48

a sta si sve od programa pre office-a instalirao? aj probaj ovo:

1. Start>Run>kucaj services.msc>OK.
    2. U listi servisa pronadji Windows Installer i idi desni klik, pa na Properties.
    3. Ako je u starup padajucem meniju stavljeno na Disable, stavi na Manual, pa OK.

imas opciju repair sistema, ali ne verujem da bi ti to nesto pomoglo. jesi pogledao da li ima .net 3.5?

Početnik
    Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Imam ovaj programcic Starter-vec je Win. Installer podesen pravilno tj kako si rekao.Da imam i Net 3.5.Pre office instalirao sam par programa,klasicnih:nero,winamp,foxit,alcohol 120%,sve drajvere bez problema,azareus(vuze),km player,nod 32 itd. Takodje apdejtvovao je odredjene programe npr Explorer....

Učlanjen
    02.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    48

prelistaj ovaj forum, vidim da su i tamo ljudi posali o slicnom problemu, neki su uspeli da rese, pa mozda i tebi pomogne. aj javi da li je pomoglo ili da trazim dalje.

Početnik
    Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ok,pogledacu sutra na tenane pa ti javim,za danas mi je previse trazenja.Inace u pitanju je M.S. office enterprise 2007 a otvaram ga sa alkoholom 120%.Zahvaljujem se na svesrdnoj pomoci.

Početnik
    Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nista nisam uspeo da resim,verovatno cu da promenim O.S.

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    43°52′S 18°25′I na 518 met nadmorske visine
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio cvrlebg Pogledaj poruku
    pa sve verzije win 7, osim skinutih sa zvanicnog sajta u probnom periodu ili kupljene u radnji, su krekovane.

jedino sto sam mogao da nadjem jeste popravka ili instalacija .net framework-a. e sad, ne mogu da se setim koja verzija je na win 7, ali evo postupka kako ga popraviti i ako to ne uspe popravka, vidi koju verziju imas, pa idi na sajt microsoft-a i skini noviju. mozda ti cak i nemas instaliran .net framework.

evo postupka:
    1. Start>Control Panel>Add or Remove Programs.
    2. u listi pronadji Microsoft .NET Framework 2.0 i klikni na Change/ Remove.
    3. klikni na Repair pa kasnije na Next.
    Naravno da je sve krekovano, samo je pitanje je li dobro krekovano....Mnogi iz originala nešto oduzmu, nešto dodaju...

Slične teme

1. kako da uninstaliram microsoft office 2007?
    Autor nolle17 u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.11.2009., 15:49
  2. Microsoft Office HITNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Autor Radoje Kandic u forumu Softver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.10.2009., 20:34
  3. Microsoft Office Outlook 2007 i animirani GIF
    Autor Mika u forumu Softver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.08.2009., 15:37
  4. Microsoft office 2007 professional
    Autor Avetinja u forumu Softver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 22.03.2008., 21:59

Pravila za slanje poruka