oooollleeeeee!!! Zavrsena tuzba Srbije protiv Hrvatske za genocid!

Pogledaj rezultate ankete: Da li je Hrvatska pocinila genocid nad srbima?

Glasova
110. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Da

100 90,91%
  • Ne

10 9,09%
Strana 1 od 14 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 342

Tema: oooollleeeeee!!! Zavrsena tuzba Srbije protiv Hrvatske za genocid!

Aktivan član ljubce (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano oooollleeeeee!!! Zavrsena tuzba Srbije protiv Hrvatske za genocid!

Evo konacno malo pravih i ispravnih poteza ove vlade
    Dosta cutanja i saginjanja pred vlastima te totalno neprijateljski nastrojene drzave, koja je vise puta na ispruzenu ruku Srbije odgovarala sa potezima koji su usmereni protiv nase zemlje

Srbija tuži Hrvatsku za genocid 24. decembar 2009. | 16:04 | Izvor: B92
    Beograd -- Završena tužba Srbije protiv Hrvatske za genocid nad Srbima tokom sukoba od 1991. do 1995. godine, saznaje B92.
    Pravni tim Srbije završio je rad na tužbi protiv Hrvatske za genocid nad Srbima tokom sukoba 1991-95. godine. Tužba će uskoro biti predata Međunarodnom sudu pravde, saznaje B92.
    Čim budu završene tehničke pripreme, moguće i pre kraja 2009. godine, sudu će biti predata tužba u kojoj se navodi da su Srbi koji su početkom devedesetih godina živeli u Hrvatskoj bili žrtve genocida.
    U tužbi će se naći podaci o zločinima počinjenim u Gospiću, Sisku, Pakračkoj poljani, Karlovcu, Osijeku, Paulinom Dvoru, Medačkom džepu, na Maslenici i naravno tokom operacija Bljesak i Oluja.
    Sudu će biti predočeni i podaci o žrtvama i to ne samo onim koje su stradale u sukobima do 1995. godine, nego i onima koji su stradali posle ratnih okršaja ili u pokušajima da se vrate iz izbeglištva.
    Tužba protiv Hrvatske sadrži i istorijski presek srpsko-hrvatskih odnosa, sa naglaskom na događaje iz Drugog svetskog rata. U tom kontekstu biće pomenuto i masovno stradanje Srba u ustaškom logoru Jasenovac.
    http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=12&dd=24&nav_id=400259

Evo i ja jednom da kazem BRAVO ZA TADICA I ZUTU I EKIPU

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Podrazumevano Re: oooollleeeeee!!! Zavrsena tuzba Srbije protiv Hrvatske za genocid!

Ништа жутима не верујем ДОК НЕ ВИДИМ ЦРНО НА БЕЛО.........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Aktivan član denacifikator (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: oooollleeeeee!!! Zavrsena tuzba Srbije protiv Hrvatske za genocid!

Glupost. Što se tiče WW2, ovaj sud ne može da okrivi Hrvatsku za zločine iz WW2, jer se hrvatska vodi kao naslednica SR Hrvatska a ne NDH.

Što se tiče RSK, ako se dokaže etničko čišćenje, onda Srbija ima argument. U suprotnom tužba pada i pokajaćemo se što smo je podneli, jer onda nećemo moći da trljamo Hrvatima na nos, baš kao što Bošnjaci više ne trljaju na nos genocid u Srebrenici Srbiji.
    A proces o legalnosti nezavisnog Kosova je takođe fijasko za srpsku stranu, i već sada se vidi da se mnogi u vlasti kaju što su slučaj izneli pred MSRP.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ljubce Pogledaj poruku
    Evo konacno malo pravih i ispravnih poteza ove vlade
    Dosta cutanja i saginjanja pred vlastima te totalno neprijateljski nastrojene drzave, koja je vise puta na ispruzenu ruku Srbije odgovarala sa potezima koji su usmereni protiv nase zemlje

Srbija tuži Hrvatsku za genocid 24. decembar 2009. | 16:04 | Izvor: B92
    Beograd -- Završena tužba Srbije protiv Hrvatske za genocid nad Srbima tokom sukoba od 1991. do 1995. godine, saznaje B92.
    Pravni tim Srbije završio je rad na tužbi protiv Hrvatske za genocid nad Srbima tokom sukoba 1991-95. godine. Tužba će uskoro biti predata Međunarodnom sudu pravde, saznaje B92.
    Čim budu završene tehničke pripreme, moguće i pre kraja 2009. godine, sudu će biti predata tužba u kojoj se navodi da su Srbi koji su početkom devedesetih godina živeli u Hrvatskoj bili žrtve genocida.
    U tužbi će se naći podaci o zločinima počinjenim u Gospiću, Sisku, Pakračkoj poljani, Karlovcu, Osijeku, Paulinom Dvoru, Medačkom džepu, na Maslenici i naravno tokom operacija Bljesak i Oluja.
    Sudu će biti predočeni i podaci o žrtvama i to ne samo onim koje su stradale u sukobima do 1995. godine, nego i onima koji su stradali posle ratnih okršaja ili u pokušajima da se vrate iz izbeglištva.
    Tužba protiv Hrvatske sadrži i istorijski presek srpsko-hrvatskih odnosa, sa naglaskom na događaje iz Drugog svetskog rata. U tom kontekstu biće pomenuto i masovno stradanje Srba u ustaškom logoru Jasenovac.
    http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=12&dd=24&nav_id=400259

Ha ha ha

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Da ............

Učlanjen
    21.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bahir Pogledaj poruku
    Ha ha ha
    I ja kažem haha. Totalna glupost, totalni diletantizam. Ova tužba ima da pukne kao kula od karata.

Ističe se
    Učlanjen
    09.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Treba da pokrenu tužbu i za Jasenovac, jer genocid ne zastareva.

Aktivan član
    Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

treba treba ne skodi

paja1408 nije na forumu
    ucim istoriju kako bi sagledao sadasnjost i predvideo buducnost
    Buduća legenda paja1408 (avatar)
    Učlanjen
    03.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    562

na RTS-u u dnevniku 2 tadic izjavio da ne treba zuriti sa podnosenjem tuzbe za genocid protiv hrvatske....

Poznat GhettoBeograd (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

sad ce Tihi teska srca morati da pohlavi Tadica

mogli su ranije da se sete da ih tuze al dobro nikada nije kasno.Hrvati j.ebali ste jeza u ledja!
    Ne znam ko te je slagao da kidas

Elita
    Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio paja1408 Pogledaj poruku
    na RTS-u u dnevniku 2 tadic izjavio da ne treba zuriti sa podnosenjem tuzbe za genocid protiv hrvatske....
    to je ono cega sam se bojao
    ta tuzba koristi se kao neki adut protiv hrvatske tuzbe.
    vlasti nije ni na kraj pameti da obesteti zrtve vec da igra "miroljubivu politiku prema susedima" i tako je i ova protivtuzba u stvari pokusaj da se stvari "smire".

ova vlast nema ni moralno ni politicko pravo da podnosi tuzbu protiv hrvatske.

Učlanjen
    21.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Vidim jedini sam glasao za ne.
    Isto sam bio u manjini kada sam rekao kakva će presuda biti Lukiću, pa Pavkoviću, Ojdaniću, pa Lazareviću...
    Rekao sam da je i izbacivanje Kosovskog konflikta na pranu scenu totalni fijasko za srpsku stranu, što sad govore i nacionalisti i ldpovci (osim dsovaca)
    DOKLE ĆE BRE OVA ZEMLJA DA VRŠI LUDAČKE, SULUDE, BAJKOVITE POSTUPKE???!!!!

Elita
    Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio denacifikator Pogledaj poruku
    I ja kažem haha. Totalna glupost, totalni diletantizam. Ova tužba ima da pukne kao kula od karata.
    s obzirom ko je podnosi, itekako ce da pukne.

Iskusan MuskoSamBre (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Evo sad rekose na RTS-u kako je Boris Tadic izjavio da ne treba zuriti sa tuzbom protiv Hrvatske...pa on sve vise radi u interesu Lijepe njihove,sta ce Hrvatima predsednicki izbori i predsednik pa oni imaju Borisa Tadica koji ih bolje zastupa nego bilo koji njihov ...tako sam pljunuo na njega kad se pojavio na TV-u da mi jos stoji slajmpara na ekranu !
    SEKA mozda i nije, ali B@TA se ukakio...uzmite Perfeks, lakse se brise...Perfeks, podvuceno zutim!

Ističe se
    Učlanjen
    19.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sve je to lepo ali naravno ne bi ova vlast u Srbiji bila ovakva kakva je kad ne bi nesto uradila po jugoslovenskomsistemu tj nisu tuzili Hrvatsku i za genocid za vreme WWII.

Jednostavno jasno je da je hrvatska tuzba smesna i da tu od genocida nema ni G a sto se srpske tice verovatno je jadno odradjena i samim tim nista tu nece biti sa obe strane. A srpska strana nije u sve to ukljucila i tuzbu u vezi WWII zato sto je tu sve toliko jasno da bi Hrvatska za nju bila 100% kriva a cilj srpske vlasti jeste da se to ne desi.

Iskusan Wtf Dule (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Ne verujem da ce tuzba proci zbog politicke klime,ali u svakom sluchaju smatram da je ovo odlichan potez. To dugujemo nashim zrtvama i red je da celom svetu stavimo do znanja shta su i ko su ustashe. Svaka cast i samo napred!!!

Poznat GhettoBeograd (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio MuskoSamBre Pogledaj poruku
    Evo sad rekose na RTS-u kako je Boris Tadic izjavio da ne treba zuriti sa tuzbom protiv Hrvatske...pa on sve vise radi u interesu Lijepe njihove,sta ce Hrvatima predsednicki izbori i predsednik pa oni imaju Borisa Tadica koji ih bolje zastupa nego bilo koji njihov ...tako sam pljunuo na njega kad se pojavio na TV-u da mi jos stoji slajmpara na ekranu !
    Ne znam ko te je slagao da kidas

Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Mushko daj se kontrolirati

Učlanjen
    21.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hajde, neću da vas bombardujem činjenicama kao što sam to radio pred presudu bezbednosnom i državnom vrhu SRJ.

Pustiću vas da sanjate da će Srbija dobiti Hrvatsku, pogotovo je dobiti u oba procesa.

eee moji sanjari

neću da vam kvarim raspoloženje, samo nemojte posle da kukate i trepćete k'o svraka na jugovinu.
    Poslednji put ažurirao/la denacifikator : 24.12.2009. u 19:47

Iskusan
    Učlanjen
    04.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    0

Ja mislim da će Tadić prvo da se izvini Hrvatima zato što je pisao tužbu protiv njih, a onda će velikodušno da iscepa tu tužbu ili će zaboraviti da je preda na vreme (kao ono ostala mu u starom kaputu...)

cange nije na forumu
    se krsti levom i desnom kad ovde svrati..♫♪♫♪ ♫ ♪ ♫♪
    Poznat cange (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1043

Citat Original postavio ljubce Pogledaj poruku

smanji doživljaj ... i slušaj vest do kraja taj tvoj Tadić je već izjavio da iako
    je tužba spremna ne znači da će biti i podneta, tek će se o tome razmisliti.....

.
    nije dovoljno biti dobar, potrebno je napraviti i ostale takvima.............

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    429

Citat Original postavio denacifikator Pogledaj poruku
    Glupost. Što se tiče WW2, ovaj sud ne može da okrivi Hrvatsku za zločine iz WW2, jer se hrvatska vodi kao naslednica SR Hrvatska a ne NDH.
    Izvini, jel Kambodža sukcesor NDH?
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Iskusan MuskoSamBre (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio Wtf Dule Pogledaj poruku
    Mushko daj se kontrolirati
    Stooo...da nece neko da mi zabrani da plujem po mom televizoru
    SEKA mozda i nije, ali B@TA se ukakio...uzmite Perfeks, lakse se brise...Perfeks, podvuceno zutim!

Ističe se
    Učlanjen
    09.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Wtf Dule Pogledaj poruku
    Ne verujem da ce tuzba proci zbog politicke klime,ali u svakom sluchaju smatram da je ovo odlichan potez. To dugujemo nashim zrtvama i red je da celom svetu stavimo do znanja shta su i ko su ustashe. Svaka cast i samo napred!!!
    Balkanski koljači su Hrvati i treba predočiti istinu o njihovom zlokobnom umu.
    Sve je dokumentovano i samo treba priložiti uz slike 1995. godine, kada su nasilno proterivani Srbi iz Hrvatske.
    I tužiti ih za 100 milijardi evra, minimum.

Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Stooo...da nece neko da mi zabrani da plujem po mom televizoru
    Ma ja to prijateljski brate......A ti samo izvoli, be my guest

Slične teme

1. Tuzba protiv NDH (Hrvatske)
    Autor Torrente Bgd u forumu Politika
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 30.07.2009., 15:31
  2. Tužba Srbije protiv Hrvatske i obratno
    Autor Slaven777 u forumu Politika
    Odgovora: 523
    Poslednja poruka: 02.12.2008., 04:19