Premier Liga na TV

Gledam nju, i holandsku na Sport Klubu, doduše uglavnom kad igra Ajaks.

Ovo forsiranje našeg prvenstva nauštrb praćenja najboljih evropskih liga je jedna jako, jako tužna priča kojoj ćemo se, nadam se, već od sledeće sezone smejati kao samo jednom od mnogih tragikomičnih poteza našeg društva u novijoj istoriji.
 
Ljubitelji Premier Lige,odlicne vesti za vas!
Za vikend na RTS2 pet prenosa!!

13:40 Birmingham-Chelsea (Tezak mec,Birmingham solidan ove sezone)
16:00 Man City-Stoke (Mancini na klupi,ocekujem pobedu Cityja)
18:30 Liverpool-Wolves (oba tima su u krizi,vise Liverpool)
14:30(nedelja) Aston Villa-Arsenal(ovaj se gleda obavezno,navijac sam Arsenala)
17:00 Hull City-Man Utd (Hull u krizi,Man Utd u borbi za titulu)

Zanimljivi mecevi..
I za fanove Tottenhama..
Fulham-Tottenham ima na RTL,ali ne znam u koliko sati..Znam da je u subotu!

UZIVAJTE!!z:lol:z:lol:
 
To je sramotaz:((,nijedna nacionalna nema ni Italijansku,ni Spansku,ni Nemacku...Primera ima na Areni,a prosle god. je bila i na FOX-u i na Kosavi.
to je zato sto su prsli sa parama...bilo neke price o tome...steta...ovaka moram da gledam preko neta fudbal...adhe net,to ti je jedina alternativa...
Al' mi u KG-u nemamo Arenu.Slazem se,veeeelika sramota.Bitno im samo da dizu cenu pretplate,majke im ga bezobrazne i nevaspitane

ta arena je dobar kanal...jos ako imas sva tri,na konju si...3 tekme lige sampiona...na svakom po jedna...jedan od primera...steta,sto nemam i ja to...
 
ta arena je dobar kanal...jos ako imas sva tri,na konju si...3 tekme lige sampiona...na svakom po jedna...jedan od primera...steta,sto nemam i ja to...

Ja imam tu ArenuSport,sva tri kanala,odlicna televizija,imaju 3 utakmice LS,a na prvom je kombinovan prenos,tj. imaju jednu glavnu utakmicu,a ukljucuje se sa svih kada su golovi ili prilike,a imaju i Ligu Evrope i Spansku ligu,Italijansku Seriu A,Grcku ligu,NLB Kosarka,tenis...Odlicna TV,neznam sta bih bez nje.:sanke:
 
Sutra 2 utakmice Premier Lige..
Moj Arsenal,i Hull-Man utd!

Cuo sam da Fox ne prenosi Primeru zbog lose finansijske situacije..Nije mi jasno zasto je Avala prestala sa Serie A..Verovatno zbog onog namestanja utakmica zainteresovanost opala..

SportKlub je dobar kanal sto se prenosa tice..Prenose Serie A,Ligue 1(Francuska)..
Prenose nekad i Championship..z:p

Na Eurosport2 imate Bundesligu.Po 5 meceva po vikendu!
 
Od namestanja utakmica je propao italijanski fudbal..
A vidite sta nas ceka od Premier Lige za naredna 4 dana!

Nedelja
14:30 Arsenal-Aston Villa
17:00Hull-Man Utd
ponedeljak:
13:45(RTS2) Tottenham-West Ham
16:00(RTS2)Chelsea-Fulham
20:45(RTS2)Wolves-Man City


Utorak:
20:45(RT2)Aston Villa-Liverpool(fantastican mec)

Sreda
20:45(RTS2)Portsmouth-Arsenal

Uzivajte!Ja cu svakako uzivati u utakmicama Arsenala!
 
Italijanski fudbal je toliko dosadan i nezanimljiv.
Više volim da gledam English Championship nego Seriju A.

Stoji i to da ume ponekad da bude nezanimljiv, uglavnom zbog drugačijeg stila igre, u Engleskoj igraju dosta grublje i brze, dok u Italiji nije tako, ali pošto navijam za AC Milan, prvenstveno me zanima Kalčo...
 

Back
Top