raskid i pocetak i raskid..lanac bez prekida ili ne?

shake_it_not

Početnik
Poruka
24
e ljudi bas bas me interesuju vasa misljenja na sledecu temu; raskinete sa jednim/om pa ne prodje ni citava nedelja ili se timing-zicak preklope! pa se smuvatesanekim/om 2., pa opet ista prica , pa 3. pa 4.i td PITANJE!!!! ide ovako koliko su onda ta osecanja prema svakom od partnera iskrena, biti u vezi sa nekim samo da ne budem solo ili...( naravno podrazumeva se da u svakoj vezi postoje emocije, ne istog intenziteta, ali ih ima u nekoj meri.
ukratko vas komentar o nekome ko ima na pr23-24 god i uglavnom je uvek bio-la u vezi (NE BAS U BUKVALU UVEK ,ALI NADAM SE DA STE ME RAZUMELI)
ajd sad svi na odgovore :)
 
shake_it_not:
e ljudi bas bas me interesuju vasa misljenja na sledecu temu; raskinete sa jednim/om pa ne prodje ni citava nedelja ili se timing-zicak preklope! pa se smuvatesanekim/om 2., pa opet ista prica , pa 3. pa 4.i td PITANJE!!!! ide ovako koliko su onda ta osecanja prema svakom od partnera iskrena, biti u vezi sa nekim samo da ne budem solo ili...( naravno podrazumeva se da u svakoj vezi postoje emocije, ne istog intenziteta, ali ih ima u nekoj meri.
ukratko vas komentar o nekome ko ima na pr23-24 god i uglavnom je uvek bio-la u vezi (NE BAS U BUKVALU UVEK ,ALI NADAM SE DA STE ME RAZUMELI)
ajd sad svi na odgovore :)
Na zalost postoje osobe koje ne mogu da budu solo i koje ja licno veoma sazaljevam posto to idenje iz ruke u ruku ne vodi nicemu...Moja dobra prijateljica se skoro udala ja mislim za coveka kojeg i nije bas nesto volela a da li i ume da voli pitanje je...Stalno je govorila da ne moze da bude sama a sto je vise posesivnija bila to je vise gubila i tako u krug...Ja sam jedno vreme mislila da ce dugo da joj treba da nadje novog dok se ne oporavi od kako mi je rekla konacno prave veze ali ona bimalo otplakala i vec sutradan bila u novoj vezi...nije vredelo da joj delim savete na tu temu pa sam digla ruke ne ulazeci u neke komentare osim da sam za nju uvek tu jer je stvarno "bila drug" kazem to u proslom vremenu jer otkako se udala nema vremena za mene da se javi osim ako joj i sopstveni muz ne okrene ledja zbog te posesivnosti...Svejedno ne brinem ja za nju opet ce se snaci...Eto kazem ima takvih osoba ko zna koliko...i to je neka bolest djavo ce ga znati...
 
Ima ljudi kojima je samo bitno da ne budu sami,iz vise razloga: ne vole osecaj samoce - boje ga se i parola im je bolje sa bilo kim nego sam, ili oni koji su jednostavno nezreli i vole da menjaju vise iz mode nego iz bilo kog drugog razloga.
To sto oni rade ne mogu da nazovem trazenje one prave osobe jer se ona tako ne moze naci.
I ne verujem da u ima nekih osecanja sem eventuale fizicke privlacnosti prema osobi sa kojom si. Nazalost, nekada ljudi ne biraju (nemaju nikakve kriterijume - sak ni fizicku prvlacnost) nego daj sta das samo da je neko tu...
 
To što je neko mlad odnosno ima 23-24 god. ne znaći da ne treba da ima SAMOPOŠTOVANJA. U životu treba po nekada i biti sam, sabereš,oduzmeš, pročistiš dušu i telo i kreneš dalje mnogo lakše i jasnije.Ja sam baš sada u periodu samoće. I veruj mi veoma, veoma mi prija.I neću ući u vezu po svaku cenu.
 
shake_it_not:
ukratko vas komentar o nekome ko ima na pr23-24 god i uglavnom je uvek bio-la u vezi (NE BAS U BUKVALU UVEK ,ALI NADAM SE DA STE ME RAZUMELI)
ajd sad svi na odgovore :)

nemam pojma. ali da li si gledao 'toplo-hladno'? engleska serija. tamo je adam menjao devojke dok nije sreo rejcel. s njom se ustalio i na kraju su se venchali :) i super je lik
 
Idi bre, ja sam zaboravila da je Rejcel na kraju poginula, sto me podseti, a bas je lepo zvucalo ono prethodno. :(

A sto se tice teme, ponekad mi se cini da sam i sama jedna od tih pa bas nisam merodavna da komentarisem previse. U svakom slucaju i da hocu da komentarisem, ne znam sta bih rekla jer ne znam zasto je to tako. Ili sam previse stroga prema sebi.Hmmm bila sam sama i po dve godine, pa cak i dva puta po godinu... HMM, bice da sam stroga prema sebi. :roll:
 
divlja-u-srcu:
Jeste...i onda su dobili bebu i onda nju pregaze kola...i u*rase seriju! :(

e ma vec kad je dzenifer otishla nisu bas znali sta ce..ali dobro :I
pa mozda i nema veze shto menjate, moj drug ima jednu sestru koja je isto tako stalno menjala momke. pri tome je ona bash omiljen lik svuda, nije neshto napadna a nije bash ni 'ultra riba' ali je prijatno drustvo i ume da pricha sa ljudima. i usput je ok sa faksom i sve. eto
 

Back
Top