Hemoroidi

E ovako... Imao problema sa njima godinama, dosao do 4 tog stepena, naravno nisam isao kod lekara, a za to vreme nema sta nisam isprobao... Iz debelog iskustva sam pronasao pravi lek. Jomelop G, to je kutijica masti za opekotine, negde sam cuo da neko koristi za spoljne hemoroide i reko da probam za unutrasnje pa sta bude.. Isecem (mast je tvrda) nozem kao stapice 5mmx3cm i posle wc_a ako ima krvi sacekam sat vremena, ako ne onda stapic namazem staroplaninskim melemom i stavim... Uvek posle praznjenja creva. Ako nemate staroplaninski melem onda nesto smislite, vazan je jomelop. Isto je vazno ako je veca upala antibiotik. Vazno je ojacati zidove krvnih sudova, koristio sam L arginin, jer se bavim i sportom rekreativno, mada njega mogu svi koristiti ili vidite neki lek u apoteci za to. Od hronicnih hemoroida sam dosao do toga da mozda na svakih pola godine vidim krv, ali kada se ne cuvam (upala dolnjih delova tela) i brzo resim sve jomelopom g. Kod hronicnih je obavezno sve uraditi sto sam naveo jer drugog spasa nema, sem noza, kod povremenih je dosta samo jomelop. Nadam se da cu nekom pomoci. Pomoglo je ljudima u mojoj okolini, pomoglo je meni koji sam bio pred nozem.
 
Skoro je prijatelj otkrio rak debelog creva, hvala Bogu na vreme. Odsekli su sta je bilo zapaceno, sada pocinje dan sa sveze cedjenim sokovima, da regenerise crevnu floru. Dok je za drugaricinu mamu bilo kasno, kada je dosla na pregled sonda nije mogla da prodje kroz crevo, koji je to stadijum bio. Ja se u klistir kunem. Higijena creva treba da bude nesto osnovno, s obzirom na znacaj tog organa za sveopste stanje organizma. Los zadah je odraz bedne higijene creva, i djubrista koje stoji zakrceno u njima, a ne kvarnih zuba. Stavise, ljudima kada smrdi iz usta, to je smrad na izmet.
 
Skoro je prijatelj otkrio rak debelog creva, hvala Bogu na vreme. Odsekli su sta je bilo zapaceno, sada pocinje dan sa sveze cedjenim sokovima, da regenerise crevnu floru. Dok je za drugaricinu mamu bilo kasno, kada je dosla na pregled sonda nije mogla da prodje kroz crevo, koji je to stadijum bio. Ja se u klistir kunem. Higijena creva treba da bude nesto osnovno, s obzirom na znacaj tog organa za sveopste stanje organizma. Los zadah je odraz bedne higijene creva, i djubrista koje stoji zakrceno u njima, a ne kvarnih zuba. Stavise, ljudima kada smrdi iz usta, to je smrad na izmet.

I moja keva je na vreme otkrila.
 
ja imam unutrasnje hemoroide,isao na podvezivanje tri mjeseca,ali sad se ponovo vratili i to svakih 5 dana desi se da vidim u wc solji mnogo krvi svetlo crvene kao da si spricem prosuo...malo me to plasi posto prvi put kad su me mucili nije bilo ovoliko krvi....sad mnooogooo peku prilikom vrsenja nuzde ,cak i bole.Jel neko imao takvo iskustvo,posto imam zakazano 28 kod proktologa a do tada cu da poludim,a svasta se procita na ovom internetu,da krv asocira i na ono najgore...bas mi nije svejedno
 
ja imam unutrasnje hemoroide,isao na podvezivanje tri mjeseca,ali sad se ponovo vratili i to svakih 5 dana desi se da vidim u wc solji mnogo krvi svetlo crvene kao da si spricem prosuo...malo me to plasi posto prvi put kad su me mucili nije bilo ovoliko krvi....sad mnooogooo peku prilikom vrsenja nuzde ,cak i bole.Jel neko imao takvo iskustvo,posto imam zakazano 28 kod proktologa a do tada cu da poludim,a svasta se procita na ovom internetu,da krv asocira i na ono najgore...bas mi nije svejedno


Ma ne brini nista i ne uzbdujuj se. Ta svetla krv u stolici veze nema sa nekakvim tumorima i karcinomima.
Sacekaj jos dve nedlje, specijalista ce ti objasniti da nema razloga za brigu.
 
Ja sam imao spoljasnje hemoroide od 25 do 27 godine i da ih nisam na vreme izlecio ko zna sta bi sad bilo sad imam 30 godina. Kao prvo nisam to shvatio ozbiljno mislio Sam da ce proci sami od sebe, Ali nazalost nije tako, posle godinu Dana I Jace su presli I drugi stepen, pa sam dobio temperaturu, drhtavicu, krvarenje ma haos. Rekao mi je kolega s posla da je I on imao slicnih problema I da je koristio neki Herda naturale preparat na bazi bilja. Ja pozovem coveka da porucim sto pre da vidim o cemu je rec samo da se spasim bio Sam u stanju da uradim bilo sta Samo da se resim muka, a vrlo dobro znaju ljudi koje muce hemoroide kao mene o cemu pricam :D Posto Sam ja Iz BG a taj preparat Sam mogao da kupim u Jabuci to vam je Selo pored Panceva odma Sam otisao I kupio. U Paketu Sam dobio teglicu caja, kremu I spray. To Sam poceo da trosim o nakon 15 Dana su poceli polako da se povlace tek su posle mesec dana nestali skroz. I Evo proso je 3 godine nemam nikakvih problem. Mislim da imaju reklamu na jutubu ukucajte Herda naturale ili Herda hemoroide nee znam taco probajte. Preparat je stvarno extra. Tako mogu da podelim moje iskustvo s drugima Koji muce muku. Srecno
 
pozdrav imam jedan problem. Imam 18 godina, od avgusta imam kandidu u crevima, kao mala sam imala hemoroide, mama tata brat svi imaju isto. E sad ja sam prekjuce imala krv na toalet papiru svetlo crvena pa sam juce imala par kapljica a danas uradila onaj fobt test i ispostavilo se da je pozitivan. Da li moze zbog hemoroida? Jako sam uplasena i mislim na ono najgore
 
pozdrav imam jedan problem. Imam 18 godina, od avgusta imam kandidu u crevima, kao mala sam imala hemoroide, mama tata brat svi imaju isto. E sad ja sam prekjuce imala krv na toalet papiru svetlo crvena pa sam juce imala par kapljica a danas uradila onaj fobt test i ispostavilo se da je pozitivan. Da li moze zbog hemoroida? Jako sam uplasena i mislim na ono najgore
Ma daj, ne panici, ne postoji osoba koja ima karcinom debelog creva sa 18 godina. Ta "crvena krv" samo je znak da je puako neki kapilar, to tokom zivota ima svaki
drugi covek barem 7 x u toku zivota. Taj je test i ta metoda zastarela, to se vise i ne koristi jer daje pogresne rezlate.
 
Hvala ti na odgovoru, jako sam se uspanicila zbog tog pozitivnog testa. Pa je tata zvao laboratoriju i rekli su da moze od hemoroida pa se osobama koje su sklone njima i ne preporucuje test. A ja inace drzim dijetu zbog kandide(sad ne toliko rigoroznu kao pre mesec dana) ali sam smrsala oko 5kg i od ove nervoze izgubila apetit, pa sad sve to pripisujem tumoru, i tipa imam nekad svetlije nekad tamnije stolice nekad sluzave nekad ne, nekad oblikovane nekad kasaste i znam da je to sve zbog kandide u crevima ali opet luda glava.
 
pozdrav imam jedan problem. Imam 18 godina, od avgusta imam kandidu u crevima, kao mala sam imala hemoroide, mama tata brat svi imaju isto. E sad ja sam prekjuce imala krv na toalet papiru svetlo crvena pa sam juce imala par kapljica a danas uradila onaj fobt test i ispostavilo se da je pozitivan. Da li moze zbog hemoroida? Jako sam uplasena i mislim na ono najgore

...moze od hemoroida, moja komsinica je isto uradila, i isto je bio pozitivan test, uradila je kolonoskopiju i sve je ok, dobila je neke lekove za regulisanje stolice i nesto za hemoroide...nije
jednostavno ali nemoj da se nerviras dok ne odradis kolonoskopiju, to je jedini nacin da saznas sta se tacno desava....srecno...

- - - - - - - - - -

Hvala ti na odgovoru, jako sam se uspanicila zbog tog pozitivnog testa. Pa je tata zvao laboratoriju i rekli su da moze od hemoroida pa se osobama koje su sklone njima i ne preporucuje test. A ja inace drzim dijetu zbog kandide(sad ne toliko rigoroznu kao pre mesec dana) ali sam smrsala oko 5kg i od ove nervoze izgubila apetit, pa sad sve to pripisujem tumoru, i tipa imam nekad svetlije nekad tamnije stolice nekad sluzave nekad ne, nekad oblikovane nekad kasaste i znam da je to sve zbog kandide u crevima ali opet luda glava.

...ne znam odakle si, ali u Bgd ima u apotekama da se kupi Candisept, to su biljne kapi koje resavaju problem kandide vrlo brzo i lako....potrazi na internetu mislim da mogu i da se naruce
ako nisi u mougcnosti da odes i kupis, cena im je simbolicna nesto oko 400 dinara...
 
Sad mi je lakse dosta, jedino sto me "brine" je sto meni sa 18 doktorica verovatno nece preporuciti kolonoskopiju, ali cu traziti bar uput kod gastro, da me on ispregleda, pa cu videti sta on kaze, ipak je on specijalista za te tegobe. Hvala Vam
 
Sad mi je lakse dosta, jedino sto me "brine" je sto meni sa 18 doktorica verovatno nece preporuciti kolonoskopiju, ali cu traziti bar uput kod gastro, da me on ispregleda, pa cu videti sta on kaze, ipak je on specijalista za te tegobe. Hvala Vam
Ma nemoj da ti to uospte pada na pamet, to je suludo da uopste i pomisljas na to, To imaju ljudi od 50+, kod tebe nema
ni teoretske sanse. Ali ce ti vec taj specijalista sve to bolje od mene objasniti.
 
Meni nisu pomogli ni čepići, kreme, masti.. Jedino što sam po preporuci na kraju probala je Staroplaninski melem za hemoroide .. Ko želi da ih se reši neka proba.. Poslala bih vam link ovamo ali mislim da reklamiranje nije dozvoljeno
 
Zdravo svima
Imam neke izrasline na cmaru vec duze vreme, verovatno su hemoroidi, ali me nesto i ne boli, pa zato nisam mnogo ni obracao paznju. Moze li neko da mi se dobrovoljno javi da mu posaljem sliku (da ne kacim javno ovde) da mi potvrdi da li su hemoroidi i ako nisu sta jeste i u kom je stadijumu i koji lek da koristim posto ne bih kod lekara, neprijatno mi. Hvala unapred.
 
Greska u kucanju...Dakle ne bih kod lekara i samo da dodam da nakon nuzde tek ponekad ima malo krvi i to je to za sada...Kome nije gadno da mu posaljen sliku nek se javi, a kome jeste onda nista
 
Zdravo svima
Imam neke izrasline na cmaru vec duze vreme, verovatno su hemoroidi, ali me nesto i ne boli, pa zato nisam mnogo ni obracao paznju. Moze li neko da mi se dobrovoljno javi da mu posaljem sliku (da ne kacim javno ovde) da mi potvrdi da li su hemoroidi i ako nisu sta jeste i u kom je stadijumu i koji lek da koristim posto ne bih kod lekara, neprijatno mi. Hvala unapred.

Nema šta biti neprijatno,odeš kod doktora i otkloniš sumnje .
 

Back
Top