hmm.veze i neke vezice..

DODIRLJIVA

Ističe se
Poruka
2.485
Heh,nadam se da ce ova tema da ozivi (mada je cudno kakav jje forum..)
U pitanju je ljuubav...
Devojke,momci kakvi ste kad ste u vezi?imate li trenutno partnera?
Kako provodite vase zajednicko vreme?
Pisite sve vezano za vase ,,vezice,,.....

z:kiss:
 
e to je vec nesto sto nmg da objasnim
mislim, ne postoji obrazac ponasanja u vezi..
sve zavisi od raspolozenja..bar kod mene..bez obzira na to koliko volim...
i jaaaaako sam sebicna..e to mi ne valja...
i da, imam bojfrenda, i evo, da kucnem u drvo, vec pola godine nam ide suuper.. i tako...
a to za zajednicko vreme..xm..nikada se ne zna..izlasci, kuliranje, zurke, bla, bla+drzanje za rucice:)
 
Devojke,momci kakvi ste kad ste u vezi?
"Neobičan si, drugačiji od drugih-sviđa mi se to!" - to je meni sadašnja rekla! Inače, ona veoma malo govori, tako da je i ovo isuviše od nje! Inače, komunikativan, lood u pozitivnom smislu, džentlmen, spontani romantik, ali ne i emotivac!!! Romantika me baš dobro krenula. To prvo naše zajedničko veče smo plesali i ljubili se u mojoj sobi kraj "žive" vatrice, uz neke rok-metal baladice...
imate li trenutno partnera?
imam... celih 5 dana!
Kako provodite vase zajednicko vreme?

mnogo se mazimo i šapućemo jedno drugom u usta, trudimo se da se što češće smejemo! Ja se trudim da budem spontan, a ona se istinski trudi da mi odoli - ne uspeva ni jednom ni drugom, ali sve u svemu, veoma nam je lepo! A za ostatak priče, ne mogu da vam pričam- jer to su naše male tajne, koje ja ljubomorno čuvam samo za nas dvoje...

P.S. Inače, svim Katolicima i Protestantima srećan Božić! z:poz:
 
Joj ljudi sta da radim prsla sam skroz.......:sad2: meni i mojoj najboljoj ortakinji,mojoj shveci znaci ona mi je sve na svetu,svidja nam se isti lik...njoj je on prvi poceo da se svidja,ali posle nekog vremena i ja sam pocela da ga gledam drugacijim ocima i potiskivala sam to i potiskivala dok na kraju preksinjoc ga nismo srele na svirci i meni se sve vratilo i nisam mogla vise da krijem i morala sam da joj kazem ali rekla sam joj da se ja sklanjam i da cu da potisnem sve i da cu stvoriti zid i da mi se on nece vise svidjati a taj zid je moja ljubav prema njoj i ne zelim da joj budem prepreka i uzasno se osecam ali nisam kriva sto je poceo da mi se svidja to su osecanja a to ne mogu da kontrolisem..joj stvarno sam nemocna....:besna: a ona je ljuta na mene sto sam to krila od nje ali ja nisam mogla to da joj kazem i nikad nisam ni predpostavljala da cemo se naci u takvoj situaciji i ja ne zelim da to utice na nase drustvo ona je rekla da ce se truditi da ne utice ali je ne mocna jer svaki put kad pomisli na mene ima da se seti toga i da me gleda drugim ocima a ne moze da bude s njim zbog mene sto se podrazumeva,al opet ja bih se lakse osecala iako bih bila povredjena al opet ona mi je vaznija od bilo kog tipa koji ce da dodje i prodje ali on se meni puno svidja....normalno to ne znaci da cu da pokusam nesto to NIKAD prijateljstvo mi je svetinja,ali ne znam kako da potisnem to sto mi se on puno svidja i sta da radim s njom,to sve jednostavno ne sme da utice na nase drustvo.....:rida:
 
Poslednja izmena:
Joj ljudi sta da radim prsla sam skroz.......:sad2: meni i mojoj najboljoj ortakinji,mojoj shveci znaci ona mi je sve na svetu,svidja nam se isti lik...njoj je on prvi poceo da se svidja,ali posle nekog vremena i ja sam pocela da ga gledam drugacijim ocima i potiskivala sam to i potiskivala dok na kraju preksinjoc ga nismo srele na svirci i meni se sve vratilo i nisam mogla vise da krijem i morala sam da joj kazem ali rekla sam joj da se ja sklanjam i da cu da potisnem sve i da cu stvoriti zid i da mi se on nece vise svidjati a taj zid je moja ljubav prema njoj i ne zelim da joj budem prepreka i uzasno se osecam ali nisam kriva sto je poceo da mi se svidja to su osecanja a to ne mogu da kontrolisem..joj stvarno sam nemocna....:besna: a ona je ljuta na mene sto sam to krila od nje ali ja nisam mogla to da joj kazem i nikad nisam ni predpostavljala da cemo se naci u takvoj situaciji i ja ne zelim da to utice na nase drustvo ona je rekla da ce se truditi da ne utice ali je ne mocna jer svaki put kad pomisli na mene ima da se seti toga i da me gleda drugim ocima a ne moze da bude s njim zbog mene sto se podrazumeva,al opet ja bih se lakse osecala iako bih bila povredjena al opet ona mi je vaznija od bilo kog tipa koji ce da dodje i prodje ali on se meni puno svidja....normalno to ne znaci da cu da pokusam nesto to NIKAD prijateljstvo mi je svetinja,ali ne znam kako da potisnem to sto mi se on puno svidja i sta da radim s njom,to sve jednostavno ne sme da utice na nase drustvo.....:rida:

Zarezi i tachke, pobogu.

Dosadile mi veze. Znam kad budem sa nekim, kad tad će da se završi...Uvek ista priča XD
BLAAAAAAARGH! to je jedino što mogu da kažem.

Retardirano. Ajde sad da svi kolektivno upadnemo u depresiju i izvrshimo samoubistvo, jer, zaboga, zashto zhiveti, kad tjemo ionako jednom da umremo. -.-
 
Poslednja izmena:

Back
Top