O čemu se radi

M

maja252

Gost
Primetila sam da se u poslednje vreme ispod posta nekih članova foruma pojavljuju reklame .Interesuje me o čemu se radi i da li se za to reklamiranje dobija neka nadoknada u vidu besplatnih sati ili nečeg sličnog?
 
maja252:
Primetila sam da se u poslednje vreme ispod posta nekih članova foruma pojavljuju reklame .Interesuje me o čemu se radi i da li se za to reklamiranje dobija neka nadoknada u vidu besplatnih sati ili nečeg sličnog?

hehehe.... Mislim da toga ovde nema. Dobija se neshto, ali to nisu besplatni sati vec novac, i on ne ide tebi vec webmasteru..... :) :) :)
 
maja252:
Primetila sam da se u poslednje vreme ispod posta nekih članova foruma pojavljuju reklame .Interesuje me o čemu se radi i da li se za to reklamiranje dobija neka nadoknada u vidu besplatnih sati ili nečeg sličnog?
Stvarno me to nervira, a nalazi se uvek ispod treceg topica (odnosno ispod pitanja i dva odgovora). I ne pisemo ga mi vec se sam ubacuje.
 
Pa sta ces, pokusavaju ljudi i da na taj nacin zaade.
Pa kad su ga vec stavili a ti klikni na njega!
Kad bi svaki posetilac samo jednom dnevno kliknu na te banere krstarica.com bi mogla samo od toga da odrzava sajt.
Kliknite ponekad i pomozite ovom sajtu.
 

Back
Top