Imate tattoo?

Ne, meni to dodje odvratno... Jedino sto mi je padalo na pamet, je da istetoviram grb Srbije na ramenu, ali posto grb moze da se promeni, razmisljo sam o pravoslanom krstu na ramenu. Ali iako me samo to od tetovaza privlaci, necu se nikada tetovirati...
 
N E M A M
Sto i da imam?Silna ti tema ...Naslucujem kljuc kljuc...
Ako prezivi ova tema onda to nece biti tvoja zasluga ili mozda hoce ...
Ako hoces da bude nesto od nje potrudi se ...Mozes ti to Samo ako ....:smrcka::zskace:
 
ma is bre,dusmani.sta vas bole za moju temu,sta ima da zazivljava aman,ja pitah pa ko zeli nek odgovara.ae,cibe.

Salila sam de daleko bilo da ja nekom budem dusmanin ...
Evo sad cu da se uozbiljim duso moja...
U moje vrijeme to je bio izazov za hrabre smatram da je i sad...Dovedeno do savrsenstva i lijepo je kad se uradi sa blagim umjerenim ukusom...:zimag:
Ne u velikim kolicinama pozdravljam jeste lijepo...:zimag:
 
Salila sam de daleko bilo da ja nekom budem dusmanin ...
Evo sad cu da se uozbiljim duso moja...
U moje vrijeme to je bio izazov za hrabre smatram da je i sad...Dovedeno do savrsenstva i lijepo je kad se uradi sa blagim umjerenim ukusom...:zimag:
Ne u velikim kolicinama poxdravljam jeste lijepo...:zimag:

S ovim se slazem jer se tada radilo kako se radilo,jedna boja,infekcije,amaterski radovi..Zato sam ja na svoju cekala 20 godina.Da bi izgledala kako zelim....
 
Nemam, ali planiram.

Moj drug ima vikinga na nozi...odlicno uradjena teta.Radio je kod coveka koji je jedan od boljih majstora, u tom podrucju, na svetu...kod njega cu ja raditi. Jednom.
 

Back
Top