Шта жене заправо желе?

flyrobinfly

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
268
Шта мислите о томе и да ли успевате да схватите шта жели ваша жена у одређеном тренутку?
Чињеница је да жене ретко користе директан говор као ми и на први поглед
неодређени закључци уствари носе поруку шта жене траже у том тренутку:
''хладно је.''.''канта је пуна смећа'',''нисам љута'',носе експлицитне поруке.
а ево и једног линка,па кога не мрзи,нека чита.

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?nav_id=397485
 
Poslednja izmena:
Шта мислите о томе и да ли успевате да схватите шта жели ваша жена у одређеном тренутку?
Чињеница је да жене ретко користе директан говор као ми и на први поглед
неодређени закључци уствари носе поруку шта жене траже у том тренутку:
''хладно је.''.''канта је пуна смећа'',''нисам љута'',носе експлицитне поруке.
а ево и једног линка,па кога не мрзи,нека чита.

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?nav_id=397485

Džabe ti njih pitaš ni mi same nekad ne znamo šta želimoz:mrgreen:
 
Džabe ti njih pitaš ni mi same nekad ne znamo šta želimoz:mrgreen:
Некад не знате а углавном знате.Да ли мислиш да треба да покушамо да помогнемо да сазнате то што не знате или да се правимо блесави и гледамо своја посла?
 
Taj koji skonta šta žene zaista žele, dobiće Nobela.
Što kaže Zvocalo, ni mi same ne znamo šta hoćemo. Evo jednostavnog primera: krenemo u grad da kupimo cipele (elegantne sa štiklom), a iz grada se vratimo sa kesama punim krpica, kozmetike i dva para baletanki (bile su na popustu!).....z:)
Добро то.Шопинг је ван овог што питам.Ако не можемо да се помиримо са неким стварима које не разумемо и не одобравамо,онда нам жене и не требају.
 

неодређени закључци уствари носе поруку шта жене траже у том тренутку:
''хладно је.''.''канта је пуна смећа'',''нисам љута'',носе експлицитне поруке.
а ево и једног линка,па кога не мрзи,нека чита.

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?nav_id=397485


:roll: više ni nemam živaca da čitam te baljezgotine....stalno ovi jedne druge analiziraju te muški žene te žene muške...ebo te ko da smo amerika i rusija u hladnom ratu...z:hm:

A za tekst iako ga nisam pročitao, generalno za ceo taj žanr mislim sledeće....
sick0020.gif
 
dakle, zelite nesto da kupite (da l' zbog potrebe same kupovine, ili lecenje stresa - nebitno). i kupile ste. sad, sto to nije ono sto je planirano - nema veze.

Da, ali dobra strana je to što kad žena nešto zaista želi, recimo sviđa joj se neki muškarac, učiniće sve da ga se dokopa....Naravno, u zavisnosti od karaktera i etičkih principa koje poštuje, pitanje je do koje granice će ići u tim "preferencijama"....
 
Добро то.Шопинг је ван овог што питам.Ако не можемо да се помиримо са неким стварима које не разумемо и не одобравамо,онда нам жене и не требају.

Sad ozbiljno. Niko od nas ne ume da čita misli. Uz to svako od nas je individua za sebe, tako da se ponašanje i karakter i želje razlikuju. Kada si sa nekim dovoljno dugo postajete bliski...bilo da ste prijatelji, ljubavnici, čak i kolege sa posla......stalni kontakt dovodi do boljeg upoznavanja, pa je lakše skontati šta nekog muči ili kakve mu se misli motaju po glavi....
 
Шта мислите о томе и да ли успевате да схватите шта жели ваша жена у одређеном тренутку?
Чињеница је да жене ретко користе директан говор као ми и на први поглед
неодређени закључци уствари носе поруку шта жене траже у том тренутку:
''хладно је.''.''канта је пуна смећа'',''нисам љута'',носе експлицитне поруке.
а ево и једног линка,па кога не мрзи,нека чита.

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?nav_id=397485

Delimicna istina... ali preovladjuje. Kao i to da muskarci misle da sve znaju, odnosno da znaju sta oseca i misli zena u svakom trenutku i o svemu, a u stvari samo nagadjaju i preuvelicavaju.
 
[/SIZE][/COLOR]

:roll: više ni nemam živaca da čitam te baljezgotine....stalno ovi jedne druge analiziraju te muški žene te žene muške...ebo te ko da smo amerika i rusija u hladnom ratu...z:hm:

A za tekst iako ga nisam pročitao, generalno za ceo taj žanr mislim sledeće....
sick0020.gif

Nemoj tako Đokice,mi se stalno sukobimo ali generalno ne možemo jedni bez drugih.... pa zar to nije divnoz;)
 
Bio neki pop.Uzoran pop.Vodio se Zapovestima, postio, etc.I onda je trebao da umre.I posto je bio uzoran, Bog resi da mu ispuni jednu zelju pred smrt.
Pop:Pa, ja sam oduvek hteo da idem na Havaje, ali se strasno bojim aviona, a jos vise se bojim brodova.Pa ako bi mogao da mi sagradis jedan most do Havaja.
Bog:Uuuuu, to mnogo tesko.Talasi, pa sta ti sve ne...Imas li neku drugu zelju?
Pop:Pa hteo bih da razumem zene.
Bog:Hoces onaj most sa dve ili cetiri trake?
z:lol:
 
Шта мислите о томе и да ли успевате да схватите шта жели ваша жена у одређеном тренутку?
Чињеница је да жене ретко користе директан говор као ми и на први поглед
неодређени закључци уствари носе поруку шта жене траже у том тренутку:
''хладно је.''.''канта је пуна смећа'',''нисам љута'',носе експлицитне поруке.
а ево и једног линка,па кога не мрзи,нека чита.

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?nav_id=397485

...ja se prepoznala...u više primera...:rumenko:
:andjeo:
 
Шта мислите о томе и да ли успевате да схватите шта жели ваша жена у одређеном тренутку?
Чињеница је да жене ретко користе директан говор као ми и на први поглед
неодређени закључци уствари носе поруку шта жене траже у том тренутку:
''хладно је.''.''канта је пуна смећа'',''нисам љута'',носе експлицитне поруке.
а ево и једног линка,па кога не мрзи,нека чита.

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?nav_id=397485

naravno da nisam pročito linak, niti odgovore, al kad sam vido naslov teme i na kom pedefetu se nalazi, pretpostavljam da je to ono šta očekuje od muškarca...

pre svega...sigurnost, kako materijalnu tako i emotivnu...misim...daleko bilo da žena ne treba da zaradi, ako treba i više od muškarca, što da ne da bude i uspešnija...al ipak preko životnog mlitavca i šonje će teško da pređe...
...a tek posle sigurnosti sve ostalo...slobodu da troše novac bez opomena i tako te stvari...:per:
 
Е баш није тако...z:p
Ја знам шта нећу z:) одавно...што је био добар почетак
а сада знам и шта хоћу...и отоворено кажем ...што на ум
то на друм...мада ни то не одговара мушком свету...мислим
та ,,сурова истина,, и на то имају примедбе.
Мислим да су оба пола поприлично компликована, добро жене су
можда мало компликованије, али ни мушкарци нису сасвим
начисто шта желе од жена или девојака z:dd: z:girl:
 

Back
Top