Srpsko prljavo pravoS(L)UDJE...
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Srpsko prljavo pravoS(L)UDJE...

Iskusan Neznanko (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Srpsko prljavo pravoS(L)UDJE...

U Srbiji kao u kakvom ogromnom Mega-marketu, već dve decenije traje velika akcija i popust na ljudski život, rekao bih, sve to će kod nas da traje , dok imamo zaliha naših živih ljudi i gradjana...

Čitali ste onomad u vestma, sud u Leskovcu osudio penzionisanog pukovnika na 3, 5 godina zatvora, jer je isti ubio autom malo dete na ulici, i to pod dejstvom alkohola od čak 2, 2 % promila u krvi.

Ejjj BRE, pod tim dejstvom akohola i količini promila, čovek treba da odgovara kad sedne za volan u svom dvorištu, bez upaljenog motora, a ne kamoli da isti upali i u tom stanju koristari ulice svog grada.

Šta reći, sudstvo u Srbiji je jedno otudjeno leglo korupiranih i moralnih NAKAZA...a pisci sudskih propisa, su jedna nevidjena GAMAD, ološ i pravnički Gilipteri najvećeg zamislivog i nezamislivog ranga.
    Sudija, ma ko on bio, pokazao je u ovom procesu, da je GNJIDA od gnjide, i da priče da se ne treba mešati u rad pravosudja u Srbiji, istog je karaktera i morala, kao kada bi neko rekao: da se ne treba mešati u rad i ponašanje HULIGANA, ubica i pljačkaša banaka I t d.

Razlike izmedju delanja SRPSKIH sudija i srpskih HULIGANA uopšte ne postoji, sem što jedni to rade u zakonskim okvirima, a drugi to rade sami za sebe i od sebe.

Već sam pisao, iako imam u svom posedu dokumenta, gde mogu ladno da oteram bar 10 sudija u Beogradu na tešku robiju, zbog raznih kriminalnih radnji u toku procesa... u kojima sam bio oštećena strana-naravno, to niko ne uzima za ozbiljno, jer kažu: to je njihovo sudjisko uvrenje da mogu da presude i da misle, da je zemlja KOCKASTA, ako su tog dana ustali na levu nogu ili zgazili na madjarski kocku.

Sve u svemu, očito, u Srbiji Pravda, sudske presude i odnos prema počiniocima raznih krivičnih dela, obrnuto je srazmeran uticaju u društvenim krugovima toga kojem treba presuditi...tako, ako ste pukovnik, general ne daj bože, političar, lokalni moćnik, možete da zgazite, pregazite, ojadite bilo kog neuticajnog gradjanina Srbije, i da za to delo dobijete ili uslovnu, ili minimalnu, ili često oslobadjajuću presudu.

P.S. Hm, zato ponavljam opet onu moju finu, lepu ocenu i konstataciju: ko u Srbiji ozbiljno misli, kaže, oceni...da su svi gradjani Srbije jednaki pred našim zakonima, tome treba odmah po izricanju te izjave, prosuti punu KANTU-Govana, proliva posred Glave i temena. Jelte. Jeste.
    Od onoga ko tvrdi da Bog ne postoji, gluplji je samo onaj koji tvrdi da Bog postoji (J. G. Haman)

Moderator Platin (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2276

Podrazumevano Re: Srpsko prljavo pravoS(L)UDJE...

Hajde da vidimo kako reizabrane sudije rade... tek za godinu dana uopste moze da se kaze kakvi su.
    Ovo do sada je sporo, posmitljivo, sramno... navesti 'komplimente' po zelji, u velikom broju.

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2449

Neki put si tako pametan, a neki put tako lupetas.....

Od cega to zavisi?
    "Dva najbolja prijatelja u zivotu su ti ogledalo i senka: ogledalo te nikada ne laze, a senka nikada ne napusta!"

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio Blajbinger Pogledaj poruku
    Neki put si tako pametan, a neki put tako lupetas.....

Od cega to zavisi?
    Od mene zavisi sve...a koga ću da naLUPAM zavisi od lupača ?
    Od onoga ko tvrdi da Bog ne postoji, gluplji je samo onaj koji tvrdi da Bog postoji (J. G. Haman)

Legenda pura moca (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    79
    Reputaciona moć
    1502

Citat Original postavio Neznanko Pogledaj poruku

Već sam pisao, iako imam u svom posedu dokumenta, gde mogu ladno da oteram bar 10 sudija u Beogradu na tešku robiju, zbog raznih kriminalnih radnji u toku procesa... u kojima sam bio oštećena strana-naravno
    Neznanko, pa što ih ne oteraš na robiju? Jesi li podneo krivičnu protiv nekoga?
    ne moram, dakle postojim

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio pura moca Pogledaj poruku
    Neznanko, pa što ih ne oteraš na robiju? Jesi li podneo krivičnu protiv nekoga?
    Bio kod Slobodana Vučetića, bivši predsednik ustavnog suda, pokazao mu sve to, a on meni replicirao: znaš, to su činili neiskusne sudije, mladi su, popraviće oni to.
    Dakle, vidiš da od toga nema ništa, samo javnost i mediji mogu da ih trznu.

Legenda pura moca (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    79
    Reputaciona moć
    1502

Lako odustaješ.
    ne moram, dakle postojim

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio pura moca Pogledaj poruku
    Lako odustaješ.
    Borba sa vetrenjačama košta...tačno je da nemam živaca da se latim borbe sa tim ološem nad ološima.

Slične teme

1. PRLJAVO KAZALISTE!!
    Autor difrent from others... u forumu Muzika
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 08.07.2009., 21:08
  2. Prljavo kazaliste vs. Azra-Glasanje
    Autor absonic u forumu Muzika
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 10.11.2007., 00:41

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor