Olimpijada 04'

Gledam bas sad raspored utakmica u Tv reviji. Sutra bas zgusnut raspored

10:00h- SCG-FRANCUSKA (odbojka)

15:45- SCG-ITALIJA (kosarka)

17:45- SCG-RUSIJA (vaterpolo)

19:30- SCG-TUNIS (fudbal)

Obradovala bi me pobeda vaterpolista,a narocito odbojkasa koji su zaista najbolji u Evropi,a mozda i svetu. Videcemo sutra.
 
Evo ovaj je bas poceo OK! Bas sam se nervirala za odbojku, onaj 2. set je bio totalno napet. A cujem da ako vaterpolisti izgube( pu,pu, pomer' se s mesta)
odu sa Olimpijade,tj. ispadaju :cry:
Al mora da pobede! :o :lol:
 
Hehehe :P pobedise!
Al mi krivo za karakasevica,i jos onaj kreten na radiju kaze da on vodi 1:0, a posle neki drugi kaze da je izgubio 2 prva seta! E stvarno se ne mozes uzdati u radio. Narocito nas :?
 
vicente:
bundeva:
bravo fudbaleri...jedva nam ga zabise iz 6 puta
j e b o te, umro sam od smeha, ono nema ni u americi
fudbal definitivno treba izbaciti sa olimpijade, samo ga brukaju
dovode sudije iz ugande i tajlanda....

I pored toga sto je fudbal najpopularniji sport na svetu,na olimpijadi ne ubedljivo najnezanimljiviji,ne zbog toga sto nam je reprezentacija urnebesna,nego sto ni jedna reprezentacija ne igra u najacem sastavu,tj daleko je od toga,a u svim drugim sportovima repr dolaze u najacim sastavima,valjda tako mora da bude.E i Karakasevic I Grujic prosli dalje,kao i Marina Kuc i dvojac Stojic-Stegic
 
ribizla:
vicente:
bundeva:
bravo fudbaleri...jedva nam ga zabise iz 6 puta
j e b o te, umro sam od smeha, ono nema ni u americi
fudbal definitivno treba izbaciti sa olimpijade, samo ga brukaju
dovode sudije iz ugande i tajlanda....

I pored toga sto je fudbal najpopularniji sport na svetu,na olimpijadi ne ubedljivo najnezanimljiviji,ne zbog toga sto nam je reprezentacija urnebesna,nego sto ni jedna reprezentacija ne igra u najacem sastavu,tj daleko je od toga,a u svim drugim sportovima repr dolaze u najacim sastavima,valjda tako mora da bude.E i Karakasevic I Grujic prosli dalje,kao i Marina Kuc i dvojac Stojic-Stegic

Karakasevic NIJE prosao dalje-izgubio 4
;2 on Holandjanina
 
Queen_:
ribizla:
vicente:
bundeva:
bravo fudbaleri...jedva nam ga zabise iz 6 puta
j e b o te, umro sam od smeha, ono nema ni u americi
fudbal definitivno treba izbaciti sa olimpijade, samo ga brukaju
dovode sudije iz ugande i tajlanda....

I pored toga sto je fudbal najpopularniji sport na svetu,na olimpijadi ne ubedljivo najnezanimljiviji,ne zbog toga sto nam je reprezentacija urnebesna,nego sto ni jedna reprezentacija ne igra u najacem sastavu,tj daleko je od toga,a u svim drugim sportovima repr dolaze u najacim sastavima,valjda tako mora da bude.E i Karakasevic I Grujic prosli dalje,kao i Marina Kuc i dvojac Stojic-Stegic

Karakasevic NIJE prosao dalje-izgubio 4
;2 on Holandjanina

од Швеђанина
 
ribizla:
.E i Karakasevic I Grujic prosli dalje,kao i Marina Kuc i dvojac Stojic-Stegic
A napokon neko i veslace da pomene! I cetverac je isto usao u polufinale,ne znam da li dalje...
Sto se tice dubla,Stojic je vec bio 2.sa Visackim, nadam se da ce ponoviti uspeh sa bilo kojom medaljom.
Ovima u ekipnim sportovima i ne ide dobro,ali nadam se da ce se stanje popraviti,posebno za odbojkase.Stvarno je bezveze sto su se bas sad povredili...
 

Back
Top