Velja tipuje Tomu

Vintage

Iskusan
Banovan
Poruka
5.196
Ilić: Tomu za premijera


Nikolić će biti izabran za premijera Srbije u 2010. godini - prognozirao je za ”Novosti” Velimir Ilić, predsednik Nove Srbije.
- Zrelo je za promene. Vlada je izgubila većinu i to se pokazalo na glasanju o budžetu. Na redu su vanredni parlamentarni izbori na kojima će pobediti SNS i ”narodnjaci”, posle čega ćemo formirati nacionalno odgovornu vlast.
Na pitanje da li će i njegov koalicioni partner Vojislav Koštunica, prihvatiti da Nikolić bude na čelu buduće vlade, Ilić nam je odgovorio:
- Potpuno je logično da najjača stranka u pobedničkom bloku predloži novog predsednika vlade i nema nikakve sumnje da ćemo svi prihvatiti da to bude Nikolić. Ova vlast ne može više da funkcioniše tako što će da sanja da li će Halimi, Batić i Damjanović da glasaju.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ako Toma ''bude'' premijer kakvu ce funkciju imati Velja ? Mozda onu istu s'kojom se proslavio ...
 
dobar komsija vredi vise od brata...
tako kazu kod nas
ps.kako si mi ti inace???

Tacno, tako kazu i kod nas:)
Kosulja pa komsija, mada poneki komsiji to preinaci pa kaze: Komsija pa kosuljaz:p
Moglo je i bolje, ali, moze i gore, tako da sam zadovoljna, hvala na pitanju:)

Nadam se da si i ti dobro:zpozdrav:
 
Poslednja izmena:
dobar komsija vredi vise od brata...
tako kazu kod nas
ps.kako si mi ti inace???

Ахам... зато око шиптарских кућа свуда има зид од 3 м. висине... и зато су, вероватно, Шиптари тужили цркву Богородице Љевишке и добили спор да НИКО НЕ СМЕ ДА СЕ ПЕЊЕ НА ЗВОНИК ЈЕР БИ ТАКО ВИДЕО ШИПТАРСКЕ ЖЕНЕ У СУСЕДНОМ ДВОРИШТУ...
 
Ахам... зато око шиптарских кућа свуда има зид од 3 м. висине... и зато су, вероватно, Шиптари тужили цркву Богородице Љевишке и добили спор да НИКО НЕ СМЕ ДА СЕ ПЕЊЕ НА ЗВОНИК ЈЕР БИ ТАКО ВИДЕО ШИПТАРСКЕ ЖЕНЕ У СУСЕДНОМ ДВОРИШТУ...

... a u dvorištima arsenali pod zemljom ... :hahaha:
 
Ахам... зато око шиптарских кућа свуда има зид од 3 м. висине... и зато су, вероватно, Шиптари тужили цркву Богородице Љевишке и добили спор да НИКО НЕ СМЕ ДА СЕ ПЕЊЕ НА ЗВОНИК ЈЕР БИ ТАКО ВИДЕО ШИПТАРСКЕ ЖЕНЕ У СУСЕДНОМ ДВОРИШТУ...

E, a onda iz bezbednosnih razloga treba instalirati HD sigurnosne kamere na istom zvoniku.
I na Youtube redovno puštati slimke tipa
"Šaljina žena pere p***u na sred dvorišta"
 
slazem se.... valjda zato mislim da ste mi komsije
ps. inace nemam podstanare, svako je na svome, cak i ako mi nije komsija

Samo ti, Ademe, teraj svoje... Ti si od one vrste podstanara koji su po socijalističkom zakonu stanodavce tužili nakon 10 godina stanovanja, tražili i dobijali stanarsko pravo. Ali, kao što je pao socijalizam, pašće i ovaj NATO fašizam, a onda...
 
Samo ti, Ademe, teraj svoje... Ti si od one vrste podstanara koji su po socijalističkom zakonu stanodavce tužili nakon 10 godina stanovanja, tražili i dobijali stanarsko pravo. Ali, kao što je pao socijalizam, pašće i ovaj NATO fašizam, a onda...

nikako mi nije jasna ova zadnja rec [dve reci], sta se zeli time reci.
recimo kroz dvadeset ili pedeset godina, mislim da ta rec gubi znacenje...
prvo nikoga to vise ne zanima...
drugo, cak i ako nekoga zanima, nema cime pokusati ostvariti svoje "zelje"
 
nikako mi nije jasna ova zadnja rec [dve reci], sta se zeli time reci.
recimo kroz dvadeset ili pedeset godina, mislim da ta rec gubi znacenje...
prvo nikoga to vise ne zanima...
drugo, cak i ako nekoga zanima, nema cime pokusati ostvariti svoje "zelje"

Iskreno, meni je vrlo drago da ste vi toliko uljuljkani i ubeđeni da je tu sve gotovo. Efekat udara će biti potpuniji.
 
Samo ti, Ademe, teraj svoje... Ti si od one vrste podstanara koji su po socijalističkom zakonu stanodavce tužili nakon 10 godina stanovanja, tražili i dobijali stanarsko pravo. Ali, kao što je pao socijalizam, pašće i ovaj NATO fašizam, a onda...

nikako mi nije jasna ova zadnja rec [dve reci], sta se zeli time reci.
recimo kroz dvadeset ili pedeset godina, mislim da ta rec gubi znacenje...
prvo nikoga to vise ne zanima...
drugo, cak i ako nekoga zanima, nema cime pokusati ostvariti svoje "zelje"

Да ти објасним!!!
А ОНДА ЋЕТЕ да се вратите одакле сте и дошли!!!
Је л' ти сад јасније!?
 
Ilić: Tomu za premijera


Nikolić će biti izabran za premijera Srbije u 2010. godini - prognozirao je za ”Novosti” Velimir Ilić, predsednik Nove Srbije.
- Zrelo je za promene. Vlada je izgubila većinu i to se pokazalo na glasanju o budžetu. Na redu su vanredni parlamentarni izbori na kojima će pobediti SNS i ”narodnjaci”, posle čega ćemo formirati nacionalno odgovornu vlast.
Na pitanje da li će i njegov koalicioni partner Vojislav Koštunica, prihvatiti da Nikolić bude na čelu buduće vlade, Ilić nam je odgovorio:
- Potpuno je logično da najjača stranka u pobedničkom bloku predloži novog predsednika vlade i nema nikakve sumnje da ćemo svi prihvatiti da to bude Nikolić. Ova vlast ne može više da funkcioniše tako što će da sanja da li će Halimi, Batić i Damjanović da glasaju.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ako Toma ''bude'' premijer kakvu ce funkciju imati Velja ? Mozda onu istu s'kojom se proslavio ...

Velja siledžija što bi da bije novinare a Nikolić lažov koji 2.5 godine iseljava iz Bulevara
Zorana Đinđića, divan tandem
 

Back
Top