Debata: konačno - 24. 12. 2009.

Grunf1942

Domaćin
Poruka
3.333
Uredu, šta mislite da pošto nam 4 - avgustovska diskusija nije uspela, probamo 24. decembra nešto slično. Dakle, npr. - 16:00 24. 12. 2009.

Ona iz 4. avgusta ipak je imala svoje predstavnike:

To su bili Olimpijakos i Adem

Ali, sada sam unapredio način diskusije:

- Olimpijakos je šef srpskog pregovaračkog tima
- Adem je šef albanskog pregovaračkog tima

E, sad, ja bi voleo da i Adem i Olimpijakos izaberu 3 politička saveznika koji će da im pomognu u sakupljanju argumenata za veliku diskusiju, u kojoj sam ja voditelj. Ja ću za to vreme prikupljati pitanja, koja imaju veze sa svim dešavanjima i događajima na Kosovu i Metohiji. Neka pitanja će biti postavljana obojici, a neka ne. Nijedan od učesnika, ni Olimpijakos ni Adem, ne smeju znati pitanja pre debate.

Iskreno vaš,

Rastko Pocesta
 
Uredu, šta mislite da pošto nam 4 - avgustovska diskusija nije uspela, probamo 24. decembra nešto slično. Dakle, npr. - 16:00 24. 12. 2009.

Ona iz 4. avgusta ipak je imala svoje predstavnike:

To su bili Olimpijakos i Adem

Ali, sada sam unapredio način diskusije:

- Olimpijakos je šef srpskog pregovaračkog tima
- Adem je šef albanskog pregovaračkog tima

E, sad, ja bi voleo da i Adem i Olimpijakos izaberu 3 politička saveznika koji će da im pomognu u sakupljanju argumenata za veliku diskusiju, u kojoj sam ja voditelj. Ja ću za to vreme prikupljati pitanja, koja imaju veze sa svim dešavanjima i događajima na Kosovu i Metohiji. Neka pitanja će biti postavljana obojici, a neka ne. Nijedan od učesnika, ni Olimpijakos ni Adem, ne smeju znati pitanja pre debate.

Iskreno vaš,

Rastko Pocesta

Mogu li da budu neki malo fleksibilniji pregovaraci?
 
Uredu, šta mislite da pošto nam 4 - avgustovska diskusija nije uspela, probamo 24. decembra nešto slično. Dakle, npr. - 16:00 24. 12. 2009.

Ona iz 4. avgusta ipak je imala svoje predstavnike:

To su bili Olimpijakos i Adem

Ali, sada sam unapredio način diskusije:

- Olimpijakos je šef srpskog pregovaračkog tima
- Adem je šef albanskog pregovaračkog tima

E, sad, ja bi voleo da i Adem i Olimpijakos izaberu 3 politička saveznika koji će da im pomognu u sakupljanju argumenata za veliku diskusiju, u kojoj sam ja voditelj. Ja ću za to vreme prikupljati pitanja, koja imaju veze sa svim dešavanjima i događajima na Kosovu i Metohiji. Neka pitanja će biti postavljana obojici, a neka ne. Nijedan od učesnika, ni Olimpijakos ni Adem, ne smeju znati pitanja pre debate.

Iskreno vaš,

Rastko Pocesta

Clan srpskog debatnog tima obavezno da bude Teodosije, hocu da vidim taj sou...
 
Интересантно колико се Жућкастих нуди шиптарима ????

Јел ви то за паре ил' за "бело" ???

Ja hocu da predstavljam albance sa Kosova, ili Kosovare, kako vam draze, zato sto smatram da imaju vise argumenata na svojoj strani, i lakse bi mi bilo da odbranim njihovu stranu nego srpsku. Ja sam inace Srbin, da ne bude zabune, ali ovde nije bitno koje si nacionalnosti, vec kakve argumente iznosis.
 
Ja hocu da predstavljam albance sa Kosova, ili Kosovare, kako vam draze, zato sto smatram da imaju vise argumenata na svojoj strani, i lakse bi mi bilo da odbranim njihovu stranu nego srpsku. Ja sam inace Srbin, da ne bude zabune, ali ovde nije bitno koje si nacionalnosti, vec kakve argumente iznosis.

Kakvi su to argumenti, voleo bih da cujem?
Pitam naravno lepo.
 
Ja hocu da predstavljam albance sa Kosova, ili Kosovare, kako vam draze, zato sto smatram da imaju vise argumenata na svojoj strani, i lakse bi mi bilo da odbranim njihovu stranu nego srpsku. Ja sam inace Srbin, da ne bude zabune, ali ovde nije bitno koje si nacionalnosti, vec kakve argumente iznosis.

kolja idi ti nastavi da pravis tuljumbe i bakljave batali politiku
 
Ма батали, то је губљење времена,
само сними своје дискусије, пошаљи их Тачију и
са оваквим ставом директно упадаш у
Шиптарски-НАТО парламент ...

Hehe, cuo sam da su u deficitu s politikolozima, pa bih kao buduci politikolog mogao da dobijem spoljne poslove, ili kao kod nas Dacic, unutrasnje. Dao si mi temu za razmisljanje z:kiss:
 
Ja hocu da predstavljam albance sa Kosova, ili Kosovare, kako vam draze, zato sto smatram da imaju vise argumenata na svojoj strani, i lakse bi mi bilo da odbranim njihovu stranu nego srpsku. Ja sam inace Srbin, da ne bude zabune, ali ovde nije bitno koje si nacionalnosti, vec kakve argumente iznosis.

Dovoljan je jedan siptarski sovinista , da predstavlja njihovu stranu . I pri tom , jos je i siptar po nacionalnosti . Siptarski sovinisti , koji su poreklom Srbi , ne bi mogli adekvatno da zastupaju ni jednu stranu
 
Poslednja izmena:
Srpski pregovaracki tim po meni trebale bi da cine sledece osobe:

Al Bundy
John Doe
Sanovnik
Mile Sa Klise
picoleone
cange

kosovska delegacija:

Dragosh
Jomini
AdemKS
Marcus Tullius
Карлос
zike

Ovi sa srpske strane ne bi mogli medjusobno da se dogovore ni koju boju cipela da obuju za debatu, a kamoli da se usaglase oko argumenata...
 

Back
Top