kako da vam priđe muškarac

marenda*

Elita
Poruka
17.663
da, najbolje je da kulirate, zviždućete i brojite sijalice na plafonu. a ako vam, ne do bog, kojim slučajem priđe, najbolje je da gledate pored njega, ako već ne možete kroz njega.

e, pošto su neki (tačnije većina koja očigledno ne obraća pažnju na interpunkcijske znakove) pogrešno razumeli ovu temu, rešio sam da je malo pojasnim. dakle, ko što vidite, u naslovu teme nigde ne stoji upitnik, što će reći da iza naslova teme ne stoji nikakva zapitanost autora, niti konstatacija tragike trenutka po muškarce koje žene odbijaju kad ih neko startuje. ako neko i dalje ne razume o čemu ovde je reč, šta da mu radim... neka ide na druge teme, ili nek proizvoljno kaki po ovoj...
 
Poslednja izmena:
da, najbolje je da kulirate, zviždućete i brojite sijalice na plafonu. a ako vam, ne do bog, kojim slučajem priđe, najbolje je da gledate pored njega, ako već ne možete kroz njega.

Moras da razumes da u Srbiji stvari ne funkcionisu tako
Prilaziti devojci WTF covece, sta je sa tobom? Gde ti je mozak decko?
Devojkama se NE prilazi. NIKADA, NIKAKO, NI POD KOJIM USLOVIMA
Jednostavno ako pridjes automatski ispusis :D.
Jedino kada je ok da pridjes jeste ako si dobio potvrdu unapred (ali to nije prilazenje u praovm smislu reci) lol.
 
Moras da razumes da u Srbiji stvari ne funkcionisu tako
Prilaziti devojci WTF covece, sta je sa tobom? Gde ti je mozak decko?
Devojkama se NE prilazi. NIKADA, NIKAKO, NI POD KOJIM USLOVIMA
Jednostavno ako pridjes automatski ispusis :D.
Jedino kada je ok da pridjes jeste ako si dobio potvrdu unapred (ali to nije prilazenje u praovm smislu reci) lol.

O Bwaco priđi mi devojčice moja:zper:
 
Pametan covek ceka da one njemu pridju, jer kada ona pridje to je stvar resena. Kada ti pridjes postoji veliki chance za ispad :D.
Zato sto bi rizikovao bzv? kada znas da su sanse minorne da upoznas nekoga u klubu ili vec negde. te stvari se jednostavno ne desavaju u Srbiji, jedino se desavaju u masti, ali treba gledati realnost. U Srbiji jednostavno princip prilazenja i klubinga ne funkcionise.
 

Back
Top