Opcija

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Zamislite da se sami vozite kolima u noci na jednom putu gde nema puno vozila...

Odjednom primetite da se pored puta, na jednom proplanku, spustio leteci tanjir...

Izadjete iz auta i vidite da su iz tanjira izasla par cudnih bica...

STA BI TADA URADILI?
 
Zamislite da se sami vozite kolima u noci na jednom putu gde nema puno vozila...

Odjednom primetite da se pored puta, na jednom proplanku, spustio leteci tanjir...

Izadjete iz auta i vidite da su iz tanjira izasla par cudnih bica...

STA BI TADA URADILI?

:lol:
Rekla bih "Pa GDE ste do sada?!?!" :lol:
A šalu na stranu... pa ništa, malo bih čekala da vidim šta će sledeće uraditi.. pa ako su mi sumnjivi, produžila bih vožnju .. :lol: ..
 
Zamislite da se sami vozite kolima u noci na jednom putu gde nema puno vozila...

Odjednom primetite da se pored puta, na jednom proplanku, spustio leteci tanjir...

Izadjete iz auta i vidite da su iz tanjira izasla par cudnih bica...

STA BI TADA URADILI?

Rekao bih:Ajdete sas men na forum NPiM.Tam' ima ljudi koji bi zeleli da vas upoznajev.z:mrgreen:

Zez se, prisao bi im, pokusao da se sporazumem sa njima.Ko zna, mozda bi mi i dali neki Hi-Tech gadget...
 
Možeš da nosiš samo jedan dezert igl. :rtfm:

U kanteru.


Sinoć sam sanjao vanzemaljce. Ja vozim ferari i odjednom vidim tanjur sleće. Zagledam se ja malo,kad oni meni mašu. Obratim ja pažnju na njih i bum - sletim u kanal.

"E sad ste naebali!"
Izlazim ja iz moje bebice,otvaram prtljažnik,vadim dva zlatna dezerta. Njih stavim u džepove i vadim M14.
I krenuh ja ka njima.
I pobih ih sve do jednog.
Ode meni ceo magacin.
Bacam ja M14.
Ulazim u leteći tanjur.
Vadim dezerte.
Pobih i ostatak vanzemaljskih gov'ana.
Ostade mi jedan metak u levom dezertu.




M16 sam rekao čisto zato što je lepša.
 
hehehe
A odakle znam šta bih uradila? Verovatno bih se ukipila, otvorenih usta, razrogarčenih očiju, sa srculencem koje kuca 850 otkucaja u minutu...
Nemam pojma.... verovatno bih se nadala da me neće videti ili da im neću biti interesentna. Ili bih im odvukla pažnju ako je dete sa mnom, ili bih pobegla glavom bez obzira....
ili bih se, pak, probudila z;)
 
Stao bih naravno uzeo digitalac, bilo sta da ih snimim uslikam i za svaki slucaj neko oruzje!!
Posmatrao bih gde idu sta rade, pratio bi ih krisom i ako mi deluju sigurno da me nebi povredili ali bas sigurno 100% mozda bih im se javio i malo porazgovarao da vidim sta toliko traze i mozda bi ih zamolio za neku informaciju ili neki veoma koristan savet...
Sve u svemu bio bih veoma srecan bar bih bio 100% siguran da postoje!!!!!!!!
To bi mi dokazalo da ipak nesto postoji nesto tamo...
 
Stao bih naravno uzeo digitalac, bilo sta da ih snimim uslikam i za svaki slucaj neko oruzje!!
Posmatrao bih gde idu sta rade, pratio bi ih krisom i ako mi deluju sigurno da me nebi povredili ali bas sigurno 100% mozda bih im se javio i malo porazgovarao da vidim sta toliko traze i mozda bi ih zamolio za neku informaciju ili neki veoma koristan savet...
Sve u svemu bio bih veoma srecan bar bih bio 100% siguran da postoje!!!!!!!!
To bi mi dokazalo da ipak nesto postoji nesto tamo...

Ma imaš alienbook.com
 
Ako je noc i vozim se sama-tesko da bih primetila tamo negde proplanak sa sve letecim tanjirom. Drugo ,neznam kako izgleda leteci tanjir. Trece,da budem tako svestrana i sve to uklavirim-mislim da bih produzila dalje,ne volim da guram nos gde mu nije mesto....
 

Back
Top