droga-nesto uzviseno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ne mora znaci da su svi rokeri i metalci narkomani!Ima i onih koji to nisu.Imam druga koji je sad u Njemackoj kod oca,tacnije tamo se lijeci od zavisnosti.I nije nimalo cool biti narkoman,a inije lijepo vidjeti narkomana,uopste...A zasto bi sebi upropascivala zivot sa tim?A i posle citanja knjige trebalo bi da si neke stvari shvatila... :) :wink:
 
joj.. ja ne znam gde da premestim temu :oops: mozda na teen?
elem
@ Guliverr - otkud to da ti toliko branis rock :p znam da si ga oduvek ,gotivio' ali ovoliko :shocked: (;
@ jagodica - OK, tu si u pravu.. ali ebiga.. da bi izdrzao sve ono sto oni trebaju da izdrze moras biti na necemu.. nije slava tako sjajna i bajna kao sto izgleda (; ima tu dosta poteskoca (; a jos i treba svirati ponekad i 3h nije to tako lako ako si cist :p (: i nemoj te zveze da uplices u pricu, kad to nema veze s vezom, tj sa temom :laughing: (;
@ Ernesto_Che - upravo tako.. imas nekih kretena, koji se drogiraju jer se njihov ,idol' tako ponasao.. i tako svrsio, pa ce i oni.. ali to inace nema nikakve veze sa muzikom! kao sto smo vec zakljucil (ovaj.. ne kazem da si ti to rekla.. nego me mrzelo da citiram, pa sam pisala @ pa ime.. odnoseci se na neku njihovu poruku).. znaci.. dosta povezivanja droge i muzike, treba da odgovorimo ovu devojku od toga :lol:
@ vericas - pazi ovako.. kazes da znas posledice, znaci nema potrebe za tim trabunjanjem... dalje.. kazes feeling? mislis ono posle ti je sve super, zezas se, smejes se i sl? kazes trip? mislis letenje? kul i ja bih volela da letim.. ali ne tako :lol: da se vratim na pricu.. sta ce ti to? jel' kad odes negde smoris se? nije ti toliko zanimljivo? kazes kad si duvala zaspala si od toga (sto je jos i dobro!) tada ti je bilo zanimljivije? ne.. samo si time makar i malo unistila svoj organizam (; pazi, ako m objasnis zasto te privlaci, odakle ti ideje.. nacicu ti nacin kako da ti budei isto, pa cak i lepse bez (;
POZ

~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Razmisljam o tome ovako:
onaj fazon seks, droga, rnr. Droga ti tu ne treba uopste. Za pravi pravcati rnr i za pravo dozivljavanje muzike ti ne treba nikakvo pomagalo, supstanca, sta god. Cak ni alkohol. Ako je rnr ono sto volis ( ili bilo koji pravac, nije bitno, punk, klasika ili bilo sta ) ne treba ti ISTA da mu pomazes da ga prozivis.
Sto se mene same tice, potpuni sam i anti-alkoholicar, ako mi se otkacinje otkacicu se bez icega jer imam te energije u sebi. Svi imaju te energije unutra, to samo treba pronaci.
Droga - NIKAD!!! Cemu to??? KOJI SU TO SLABICI KADA PLACAJU SEBI ILUZIJE?????????????? TE ILUZIJE DOVODE DO SMRTI, NE KAPIRAM LJUDE KOJI... Ne znam... bolje skupi te pare od droge na gomilu i kupi sebi giljotinu... Ona barem ne zavarava. Ili skupi te pare i daj deci bez roditelja.
Isti stav - i o pusenju.
POZ!
 
Yebo te ne mogu da verujem! :shock: Autor ove teme je 89 godiste i stvar koja je najvise privlaci u njenom zivotu je droga! To je tako jadno i tuzno. :cry:
Vecina je probala marihuanu (medju njima sam i ja). Uradila sam to u tvojim godinama i shvatila da to nije nesto za mene (a marihuana je maltene bezazlena). Nadam se da ces se i ti dozvati pameti. Veruj mi droga nije nesto uzviseno, to je samo jedno veliko sranye.
 
NIKAKO maltene bezazlena marihuana... Od nje ti potpuno pukne mozak. Od duvanja apsolutno rikne mozak. Znam jednog lika koji se UOPSTE ali UOPSTE ne seca 3 godine svog zivota... od 16 - 19. Nema pojma sta je radio, kako je kroz skolu prosao, kakvo je drustvo imao, nista nista nista... APSOLUTNO RIKNUT MOZAK, i sto je najgore, iako se decko manuo toga i dalje ima prekide u mozgu ( pogotovu se primecuje dok prica, ima pauze od po 7,8 sekundi ) i strasno je usporio... MANI SE SVEGA, I CIGARE SU OTROV, AKO NEKI LJUDI MOGU BEZ NJIH MOZES I TI!!!!!!! ZASTO BI ONI BILI CVRCI KARAKTER OD TEBE????
Fujjjjj..... Kako to mrzim... Koliko ima pametnijih nacina da se covek uzdigne... Joga, meditacija, sport, muzika, slikanje, bilo sta, BILO STA, DRUSTVENO KORISNI RAD, `ALO, KAD BI SE SVE PARE POTROSENE NA OPIJUME I SLICNE DROGE CEO SVET BI SE PREHRANIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NE BI BILO GLADI!!!!!!!
 
New Rose:
Razmisljam o tome ovako:
onaj fazon seks, droga, rnr. Droga ti tu ne treba uopste. Za pravi pravcati rnr i za pravo dozivljavanje muzike ti ne treba nikakvo pomagalo, supstanca, sta god. Cak ni alkohol. Ako je rnr ono sto volis ( ili bilo koji pravac, nije bitno, punk, klasika ili bilo sta ) ne treba ti ISTA da mu pomazes da ga prozivis.
Sto se mene same tice, potpuni sam i anti-alkoholicar, ako mi se otkacinje otkacicu se bez icega jer imam te energije u sebi. Svi imaju te energije unutra, to samo treba pronaci.
Droga - NIKAD!!! Cemu to??? KOJI SU TO SLABICI KADA PLACAJU SEBI ILUZIJE?????????????? TE ILUZIJE DOVODE DO SMRTI, NE KAPIRAM LJUDE KOJI... Ne znam... bolje skupi te pare od droge na gomilu i kupi sebi giljotinu... Ona barem ne zavarava. Ili skupi te pare i daj deci bez roditelja.
Isti stav - i o pusenju.
POZ!


neke od tih slabica ti obozavas, zar ne? :wink: :wink:
 
Vericas:
Mislim da je ta knjiga jedina na svetu koju bi trebalo zabraniti. Ona nekako uspeva da one koji ne vole drogu ubedi da je jos vise ne vole, a one koji je gotive da je uzmu i navuku se na nju. Uzgred, film Kristina koji ti je preporucen je ekranizacija knjige koju si vec procitala. Pokusaj da pronadjes De Kvinsija "Ispovest jednog uzivaoca opijuma", iz njega ces malo blize upoznati tematiku koja te zanima. Nadam se da ce ti se tako zgaditi.
I, mozda bi trebalo da cutim, ali istine radi - Kristijana F. je ipak ziva i zdrava. Ima 42 godine i klinca od 7 i misli da joj je ta knjiga unistila zivot.
http://hem.bredband.net/b112579/christiane/pages/limburger.htm
 
vicente:
mortishaaa:
vicente:
neke od tih slabica ti obozavas, zar ne? :wink: :wink:
ShOcK mislis na neke poznate licnosti RoLL oOpS (8

~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE

zna ona (a i ti) na koga ja mislim :D :wink:

O daaaaaaa znam, ali to su isto tako slabe licnosti, ali sta cu im breeeeeeeeee kad su tako interesantne, i mnogo mi se svidja sta prozivode ( muziku, jel :wink: )... a i lepi suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu o daaaaaaa jesuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!! :D :D :D :wink:
 
Hey, curo, malo sam se kasno ukljucila u raspravu, ali nema veze... Droga ti uopste ne treba-sigurno si cula 1000 puta istu pricu-pomislis ''Hajde, sta fali jednom jointu, samo ovaj jedan jedini put''. I, onda fino uzmes joint, i feeling je super, i onda kazes sebi ''ma to ne moze da skodi'', i ti pocnes da pusis joint i sve je OK, super, divno, krasno, i onda, posle nekog vremena, vidis da joint ne djeluje onako jako kao prije, vise nije isti osjecaj. Onda tu ima nesto jace, recimo ekseri, i ti uzmes ekser i feeling ti je isti kao kad si prvi put pusila joint... I prica se nastavlja-dalje znas da slijedi. Za drogom posezu ili slabe licnosti ili licnosti sa puno problema (koje ne mogu da ih savladaju bez ''pomocnih sredstava'' kao sto je droga) sto se na kraju sve svodi na isto. Ja ti savjetujem da se ostavis toga, jednostavno NE RAZMISLJAJ o tome, okreni se necemu vedrijem, druzenju, zabavi...
Ja ti iskreno kazem-droga ti ne treba. Ko nije zadovoljan zivotom, ne treba da poseze za drogom, jer ona u pocetku pruza sve sto ti u zivotu fali, a posle ti oduzme i ono sto si imala.
 
New Rose:
vicente:
mortishaaa:
vicente:
neke od tih slabica ti obozavas, zar ne? :wink: :wink:
ShOcK mislis na neke poznate licnosti RoLL oOpS (8

~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE

zna ona (a i ti) na koga ja mislim :D :wink:

O daaaaaaa znam, ali to su isto tako slabe licnosti, ali sta cu im breeeeeeeeee kad su tako interesantne, i mnogo mi se svidja sta prozivode ( muziku, jel :wink: )... a i lepi suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu o daaaaaaa jesuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!! :D :D :D :wink:
a o njima necemo da pricamo OoPs ja njjih ipak ... nekako ... shvatam OoPs (8

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top