Program za Vezbanje kod kuce ( BodyWeight )

Da li vam se svidja ponuda...?

  • Da, super je...!!! :D

  • Da, dobra je...!!! :)

  • Pa, onako...!!! :/

  • Ne ,losa je


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Probao sam sve...i nece..dobijem EROR link...i necu vise da pokusavam...
Ali i ovako ide super...Svakog dana mi se javljaju ljudi na Email...ja im dam MSN ili Skype adresu i posaljem im...
Evo ako treba da vam dam adresu za msn i za skype adresu...NIJE PROBLEM...da ne gubite vreme na email, da bude BRZE...
Dodaj te me na MSN ili na SKYPE... adresa je nemca93@hotmail.com
POZDRAV SVIMA I JAVITE SE...z:)z:)z:)
 
Ako neko zeli program neka mi se javi na email : nemca93@hotmail.com .
BodyWeight mini knjiga se otvara preko Microsoft Office Power Pointa i sastoji se od teksta i video klipova...nadam se da ce da vam se svidja...Javite se na moj email.
Pozdrav svima...!!! z:)

Dodatna objasnjenja, i bolji nacin preuzimanja BobyWeight mini knjige...

BodyWeight mini knjiga je knjiga koja sadrzi vezbe koje se rade kod kuce, za svaku vezbu je potavljen i klip koji pokazuje kako se vezbe rade. Knjiga je uradjena u vidu prezentacije koja se otvara preko Microsoft Power pointa 2003. Folder koji budete skinuli sa linka http://www.sendspace.com/file/s5dbms trebate raspakovati i u njemu se nalaze klipovi i fajl sa knjigom, to sve stoji na JEDNOM MESTU, u tom folderu. I fajl sa knjigo se pusta preko Power-a i automatski su tu i klipovi, klipovi stoje u folderu da bi se mogli pustiti u prezentaciji...ako vam nesto ne bude bilo jasno javite mi se na email nemca93@hotmail.com.
ako neko ne uspe da skine knjigu pomocu linka neka mi se javi na email
Jos nesto ovaj program ima vec 50-tak ljudi svi su uglavnom zadovoljni...
Samo bi jos zamolio svako ko skine knjigu neka napise svoj komentar u ovoj temi, bicu zahvalan...
Pozdrav svima :ok:;):)
 
deluje ok za neki pochetnichki nivo. doradi malo sistem. ubaci zagrevanje i istezanje. (ljudi uglavnom na to zaborave)
ubaci josh vezhbi. napravi sisteme stresova organizma ...boris je vec prichao o tome.

u svakom sluchaju. svaka pohvala za trud :)

videcu kad budem stigao da nacrtam neke zanimljive vezhbice pa mozhda nadjesh neshto zanimljivo da dodash.
 
Ljudi hvala vam na pohvalama, verujem da ce ih biti jos...i procitacu savete svih ljudi koji mi budu predlozili nesto, i kad budem imao vremena pravicu jos bolju knjigu, opsirniju sa vise vezbi, i planiram da umesto onih video klipova sam sebe snimim iz boljeg ugla, da se lepse vide...javicu vam kada pocnem raditi na tome...kad skupim dovoljno informacija pocinjem da radim na novoj knjizi, za sada je sasvim dovoljna i ova...pozdrav svima;)
 
Ljudi morate to resiti, xexe:D mislim da znam o cemu je rec, mozda nemate Power 2003, on je potreban...Svi su dosada uspeli da otvore, oko 50-ak njih...MORATE I VI, pokusajte jos nekoliko puta, ako ne uspete, OBAVEZNO me dodajte na MSN nemca93@hotmail.com i resicemo problem SIGURNO...pozdrav :D

PS: Nema samo klipova nalazi se tu i text, tabela, sa danima, kad sta koliko treba raditi, dosta je dobro uradjeno
 
Svi su uspeli da otvore knjigu, mozda neki nisu odmah, ali su se nekako snasli...i svima hoce..Trebalo bi svi da se snadju nista nije tesko...ako se neko desi da hoce sve ali nece svi zajedno klipovi preko power-a, onda je to mozda zato sto su knjigu i klipove odvojili, a sve mora biti u jednom folderu..
PS: Moram reci da je naglo porasla potraznja, drago mi je...Ko nije preuzeo knjigu, neka to ucini, i kada vidi knjigu neka ostavi ovde komemtar o njoj...
Pozdrav svima :D
 

Back
Top