анкетица

vicente

Aktivan član
Poruka
1.234
кад може стратешки маркетинг, можемо и ми
за кога сте гласали на парлементарним иѕборима и ког политичара највише симпатишете, а кога најмање
 
vicente:
кад може стратешки маркетинг, можемо и ми
за кога сте гласали на парлементарним иѕборима и ког политичара највише симпатишете, а кога најмање

Na parlamentarnim izborima nisam ni glasao, a inace simpatisem Tomu a ne simpatisem, pih pa Tadica naravno...
 
Po političkom opredeljenju sam nešto između DSS-a i DS-a, ali NIKADA ne izlazim na izbore... :roll:
Nekako smatram da jedan glas ne može puno toga promijeniti..A i političari često mijenjaju svoje stavove kao donji veš... :roll:
 
Konkretno vise bih voleo da je Toma pobedio zbog toga sto je u planu imao da pokusa da resi problem Kosova i ostalih problema unutar Srbije.
A Tadic idiot zapeo Evropa, pa Evropa. Zaista ne znam sta imamo mo od svega toga.
I odma trci u Ameriku da im lize dupe.
NE znam na izbore nisam niti cu ikad izlaziti (osim ako me otac na to ne natera) ne simpatisem nikoga (he kad samo cujem Karica: "Ja sam vido") ali trenutno mislim da je Toma jedini koji mozda mze nesto malo da sredi.
 
vicente:
кад може стратешки маркетинг, можемо и ми
за кога сте гласали на парлементарним иѕборима и ког политичара највише симпатишете, а кога најмање

Ne glasam zato što retko ko od kandidata ima
petlju i mudrost da reši problem Kosova vojnim
sredstvima.
Sramota da deo naše zemlje drže okupiranim
već 5 godina,a mi im kao pi.čke ližemo dupe
i još povlačimo optužnice protiv 1999 godine
i svega što su nam tada uradili.
Jako brzo i lako zaboravljamo svoje žrtve,
a još im dajemo da nam nabijaju komplekse i
osećaj krivice da smo samo mi krivi za sve što
se desilo.
Nešto ne videh da su im Kinezi oprostili za
samo jednu ambasadu,pa kada je Olbrajtova bila
u poseti Pekingu i Šangaju jedva su zaustavili
Kineze da ih ne bi pobili.
Jednom rečju 99% političara su pi.čke,
čast izuzetcima.
 
zaista ne razumem, zasto ne glasate, a kao se ovde bavite politikom
od demagogisanja nema leba
mi smo svi pametni i svi najbolje znamo sta je dobro za nas, ali mi obicni ljudi jedino na izborima mozemo ucestvovati u politisanju, (iako malo toga mozemo popraviti)....
ja sam, inace, veliki pristalica srpskog pokreta obnove i Vuka Draskovica
 
Samuraj:
Ne glasam zato što retko ko od kandidata ima
petlju i mudrost da reši problem Kosova vojnim
sredstvima.
Sramota da deo naše zemlje drže okupiranim
već 5 godina,a mi im kao pi.čke ližemo dupe
i još povlačimo optužnice protiv 1999 godine
i svega što su nam tada uradili..

lepo ti prirucnik za samuraje pa da nacrtash plan vojne opsade kosova i predlozis :I
 
[quote="Samuraj]
Ne glasam zato što retko ko od kandidata ima
petlju i mudrost da reši problem Kosova vojnim
sredstvima.
Sramota da deo naše zemlje drže okupiranim
već 5 godina,a mi im kao pi.čke ližemo dupe
i još povlačimo optužnice protiv 1999 godine
i svega što su nam tada uradili.
Jako brzo i lako zaboravljamo svoje žrtve,
a još im dajemo da nam nabijaju komplekse i
osećaj krivice da smo samo mi krivi za sve što
se desilo.
Nešto ne videh da su im Kinezi oprostili za
samo jednu ambasadu,pa kada je Olbrajtova bila
u poseti Pekingu i Šangaju jedva su zaustavili
Kineze da ih ne bi pobili.
Jednom rečju 99% političara su pi.čke,
čast izuzetcima.[/quote]




Veoma precizno receno. Kao da si mi uzeo reci iz usta.
 
Kazanova:
[quote="Samuraj]
Ne glasam zato što retko ko od kandidata ima
petlju i mudrost da reši problem Kosova vojnim
sredstvima.

A zar nije dosta ratova na ovim prostorima! Zar nije dosta grobova nastalih kao posledica stvaranja tih velikih Srbija, Albanija, Hrvatske..Muka mi je..Jedva čekam da odem odavde, pa se vi koljite, ukoliko ste ludi! :x
 
O kojoj bre ti velikoj Srbiji pricas? Mi se samo branimo. Kosovo nam je analiticaru o k u p i r a n o,
z a u z e t o...
a to je deo Srbije, prijatelju moj, ne izvan Srbije, da te podsetim, vec deo Srbije.

Zar smo moj prijatelju trebali da zapostavimo vas preko Drine... ne breeee.

Jos cemo ratovati, veruj mi. Iduce godine, koliko sam obavesten. U Raskoj oblasti ili opet Kosovu.

Upamti 2005-e mora doci do rata... ne Srpskom krivicom. A nece biti kriv Sloba...
 
Kazanova:
O kojoj bre ti velikoj Srbiji pricas? Mi se samo branimo. Kosovo nam je analiticaru o k u p i r a n o,
z a u z e t o...
a to je deo Srbije, prijatelju moj, ne izvan Srbije, da te podsetim, vec deo Srbije.

Zar smo moj prijatelju trebali da zapostavimo vas preko Drine... ne breeee.

Jos cemo ratovati, veruj mi. Iduce godine, koliko sam obavesten. U Raskoj oblasti ili opet Kosovu.

Upamti 2005-e mora doci do rata... ne Srpskom krivicom. A nece biti kriv Sloba...

Okupirano je, ZNAM ja TO! :cry: :cry: I duša me boli zbog toga.... :cry: Ali to je gotovo...Kosovo je otišlo zarad pogrešne politike vođene prošlih 15 godina u Srbiji! :evil:
Da li ti znaš kakav je pakao bio mojim rođacima u Hercegovini? Sa jedne strane pucaju Hrvati-ubijaju Srbe i Muslimane, sa druge Muslimani pucaju na Hrvate i Srbe, a Srbi isto tako!
Biće onako kako Amerikanci žele-i ne vredi proljevati krv više! Kažem ti, sila Boga ne moli, bit će onako kako je pisano u Sv.Pismu da bude... :(
 
Znam prijatelju, znam, ali mi moramo da se branimo, nametnuli to nama drugi ili ne (kao sto ti moras da se branis, podgovorio neko drugog ili ne).

Ali i Ameri popustaju, polako... citam ja Mikijev zabavnik u njemu sve lepo pise (ovo je parodija na odgovor MS)
 
vicente:
кад може стратешки маркетинг, можемо и ми
за кога сте гласали на парлементарним иѕборима и ког политичара највише симпатишете, а кога најмање
Ja koristim svoje gradjansko pravo da ne izlazim na izbore.....i tako ce uvek biti...
 
Red_Zmaja:
vicente:
кад може стратешки маркетинг, можемо и ми
за кога сте гласали на парлементарним иѕборима и ког политичара највише симпатишете, а кога најмање
Ja koristim svoje gradjansko pravo da ne izlazim na izbore.....i tako ce uvek biti...

To, brate.... 8) 8)
 
Red_Zmaja:
vicente:
кад може стратешки маркетинг, можемо и ми
за кога сте гласали на парлементарним иѕборима и ког политичара највише симпатишете, а кога најмање
Ja koristim svoje gradjansko pravo da ne izlazim na izbore.....i tako ce uvek biti...

pa ako se u budućnosti budu uvele kazne za one koji ne glasaju, kao što je to u Grčkoj, videćemo kako ćeš glasati.
A mislim da je veoma bitno glasati, 1 glas puno vredi, jer ako bi svi razmišljali ''1 glas ne vredi puno'' onda izbori ne dobijaju pravu važnost.
 
sweet_A:
Red_Zmaja:
vicente:
кад може стратешки маркетинг, можемо и ми
за кога сте гласали на парлементарним иѕборима и ког политичара највише симпатишете, а кога најмање
Ja koristim svoje gradjansko pravo da ne izlazim na izbore.....i tako ce uvek biti...

pa ako se u budućnosti budu uvele kazne za one koji ne glasaju, kao što je to u Grčkoj, videćemo kako ćeš glasati.
A mislim da je veoma bitno glasati, 1 glas puno vredi, jer ako bi svi razmišljali ''1 glas ne vredi puno'' onda izbori ne dobijaju pravu važnost.
Red_Zmaja na mikrofonu:
Koji qrcev glas i koja qrceva kazna?
Ja cu da radim sta ja hocu, nece meni neka budala govoriti za koga cu glasati. I koji qrcev glas vredi. Ionako se zna uvek ko ce pobediti i uvek se nadju mrtvi glasaci na listovima, kao i njihovi glasovi.
 
jagodica:
Samuraj:
Ne glasam zato što retko ko od kandidata ima
petlju i mudrost da reši problem Kosova vojnim
sredstvima.
Sramota da deo naše zemlje drže okupiranim
već 5 godina,a mi im kao pi.čke ližemo dupe
i još povlačimo optužnice protiv 1999 godine
i svega što su nam tada uradili..

lepo ti prirucnik za samuraje pa da nacrtash plan vojne opsade kosova i predlozis :I

Već urađeno u potpunosti 1998,
i 1999 odbijeno.
Razlog odbijanja: strah i nesposobnost pojedinih
vojnih struktura od ulaska u specijalni rat.
Metode ABH,atomsko,biološko i hemijsko ratovanje.
 
analiticar:
A zar nije dosta ratova na ovim prostorima! Zar nije dosta grobova nastalih kao posledica stvaranja tih velikih Srbija, Albanija, Hrvatske..Muka mi je..Jedva čekam da odem odavde, pa se vi koljite, ukoliko ste ludi! :x

Ja lično nisam nikada bio za mobilizaciju
ljudi koji se kao ti boje mogućih posledica
u ratu.
Sasvim je razumljivo da će biti žrtava i gubitaka.
Ali oni koji ne žele da učestvuju imaju potpuno
pravo da u toku trajanja vojnih operacija
napuste zemlju na određen period.
Uostalom tako su već učinili svi 1999 koji nisu hteli
iz bilo kojih svojih razloga da učestvuju u tome.
Takve ljude niko nema pravo da osuđuje ili krivi
za nešto.
Jednostavno ih treba pustiti da idu.
Mi se ne koljemo zato što smo ludi,
već zato što je neophodno sačuvati državu koju
imamo ( bez obzira koliko je dobra ili loša ).
Posle Kosova dolazi Vojvodina,pa Sandžak.
Kada na kraju izgubimo državu i budemo okupirani
tek tada ćemo shvatiti šta nam se desilo.
 
Samuraj:
Jednostavno ih treba pustiti da idu.
Mi se ne koljemo zato što smo ludi,
već zato što je neophodno sačuvati državu koju
imamo ( bez obzira koliko je dobra ili loša ).

a kako ti sacuvas drzavu kad pustis ljude u najboljim godinama (sa porodicama) da idu napolje! onda je posteno da trazis dobrovoljce...i zar ne mislis da bi bilo kakav hemijski rat lose uticao na zemljiste dole...ako zanemaris ljudske gubitke
 
jagodica:
Samuraj:
Jednostavno ih treba pustiti da idu.
Mi se ne koljemo zato što smo ludi,
već zato što je neophodno sačuvati državu koju
imamo ( bez obzira koliko je dobra ili loša ).

a kako ti sacuvas drzavu kad pustis ljude u najboljim godinama (sa porodicama) da idu napolje! onda je posteno da trazis dobrovoljce...i zar ne mislis da bi bilo kakav hemijski rat lose uticao na zemljiste dole...ako zanemaris ljudske gubitke

Ljudi u najboljim godinama,posebno sa decom su
u takvim situacijama najslabije karike u celom
sistemu.
Dekoncentrisani,mogu ući samo u zbir žrtava
na kraju kompletnog posla.
Ne trebaju ti dobrovoljci,već mladi ljudi koji
nemaju porodicu i nemaju šta da izgube.
Što se tiče hemijskog rata sve zavisi od otrova koji se koriste.
Npr:Sarin deluje sa zakašnjenjem od 12 do 24
časa,nakon čega je svaka vrsta medicinske pomoći
skoro uvek uzaludna.
Radi se o nervnom agensu,koji isključivo deluje na
CNS kod čoveka,a ne na zemljište.
Prednost takve vrste ratovanja je što maksimalno
štediš svoje ljude,a nanosiš velike i nepovratne
gubitke u ljudstvu i stanovništvu neprijatelju.
Još jedna prednost je što ti nije potreban veliki
broj ljudi da bi se izvelo zauzimanje jedne ili
više strateški važnih lokacija.
 
Zanimljivo kako vecina ovde ima jasno definisane sopstvene politicke stavove, ali ista ta vecina istovremeno ne glasa. Koja je poenta onda imati stav? Da bi o politici pricali sa rodjacima na slavama i ostalim prigodama?
 
Кулиража:
sweet_A:
Red_Zmaja:
vicente:
кад може стратешки маркетинг, можемо и ми
за кога сте гласали на парлементарним иѕборима и ког политичара највише симпатишете, а кога најмање
Ja koristim svoje gradjansko pravo da ne izlazim na izbore.....i tako ce uvek biti...

pa ako se u budućnosti budu uvele kazne za one koji ne glasaju, kao što je to u Grčkoj, videćemo kako ćeš glasati.
A mislim da je veoma bitno glasati, 1 glas puno vredi, jer ako bi svi razmišljali ''1 glas ne vredi puno'' onda izbori ne dobijaju pravu važnost.
Red_Zmaja na mikrofonu:
Koji qrcev glas i koja qrceva kazna?
Ja cu da radim sta ja hocu, nece meni neka budala govoriti za koga cu glasati.
U mnogim zemljama se neizlazak na izbore zaista novcano kaznjava.

I da se razumemo, ne uslovljava tebe drzava da moras za odredjenog kandidata da glasas, vec da moras da izadjes na izbore. A izmedju te dve stvari postoji znacajna razlika-cak i ako ne zelis da glasas ni za jednog kandidata, uvek mozes da ponistis listic i time izrazis svoj stav da nijedan kandidat nije vredan tvog glasa.

Da je kod nas tako, zapitajte se da li bi Srbija potrosila onolike milione eura na neuspele predsednicke izbore jer je nekog mrzelo da proseta do birackog mesta. A to su bile pare svih nas.
 

Back
Top