Dominantna gospoda ili ne?

OnlyYourShadow

Ističe se
Poruka
2.477
Volite li dominantne muskarce, ili pak one koji vas puste da vodite, i da se ponasate kao musko u vezi?

Zasto?

Ja toliko sanjam o dominantnom muskarcu, koji ce mene ovako impulsivnu naterati da se preispitam, da budem tolerantnija i ponekad zacutim cak i kad bih imala toliko toga da kazem, ja opajdara. Dakle, zelim da nekome budem potrcko. :zstidljivko: Mislim da mi ne bi bilo dosadno
 
Volite li dominantne muskarce, ili pak one koji vas puste da vodite, i da se ponasate kao musko u vezi?

Zasto?

Ja toliko sanjam o dominantnom muskarcu, koji ce mene ovako impulsivnu naterati da se preispitam, da budem tolerantnija i ponekad zacutim cak i kad bih imala toliko toga da kazem, ja opajdara. Dakle, zelim da nekome budem potrcko. :zstidljivko: Mislim da mi ne bi bilo dosadno

Пази шта желиш - може ти се и остварити :zima2:

Најбољи је однос снага фифти-фифти, никад није досадно. Смењивање доминације по сменама z:mrgreen:
 
Sta ce mi taj dominantan muzijak? Valjda kada je neko dominantan on zeli da bude po njegovom a ja ne volim da cinim njemu a zanemarim sebe...koliko slicni bili nismo sijamski blizanci pa da sve sto njemu odgovara prija i meni. Uz tu dominaciju mahom ruku pod ruku ide i sumnjicenje i ogranicanje slobode...osecala bih da sam u okovima...Zasto mora da bude polarizovano, ili on vlada ili ja vladam, to mi zvuci kao recenica moje bake "nadji nekog slabijeg da mu sudis", meni se to ne dopada...Ne privlaci me dominacija nikako a jos gore bi prosao taj koji bi lupio sakom o sto u svadji, uh...rusvaj bih napravila...Ja volim odnos pola-pola, ravnopravni a razliciti uz podjednako postovanje osobenosti licnosti...z:kiss:
 
Volite li dominantne muskarce, ili pak one koji vas puste da vodite, i da se ponasate kao musko u vezi?

Zasto?

Ja toliko sanjam o dominantnom muskarcu, koji ce mene ovako impulsivnu naterati da se preispitam, da budem tolerantnija i ponekad zacutim cak i kad bih imala toliko toga da kazem, ja opajdara. Dakle, zelim da nekome budem potrcko. :zstidljivko: Mislim da mi ne bi bilo dosadno

Interesantno pitanje.

Jednakost NIKADA I NIGDE ne postoji. To su PRAZNE FRAZE.

Uvek jedno mora da popusti drugom.

A sto jedno vise i cesce popusta - to ono drugo vise preuzima kormilo u svoje ruke.

To je uvek i svuda tako (Ja znam da ce se sada odmah naci neke koje ce tvrditi da 2+2 nije 4, al nema veze, i to je uvek tako).


Pitanje je u cemu treba da se ogleda ta dominacija?

Verovatno u SILI, jer zenama je apsolutno nemoguce sa inteligencijom nesto objasniti.

Zene su IRACIONALNA BICA.

Zasto su takve? Pa zbog svoje uloge u prirodi, zbog hormona, hipofize i ostalih zlezda...

Pa kada se to sve izmesa sa mestom koje im je danas drustvo dalo - dolazi se do eksplozivne mesavine u kojoj strada - brak.

Jedina nada ze brak je da neko POPUSTI DOMINANTNIJEM (sto nije nikako uvek muskarac!)
 
posto muskarci, jelte, nemaju hormone, hipofizu i tako te stvari :D

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeee draga imajuuu oni pobrojano ali su "te njihove stvari" muzijacke pa su oni prirodno dominantniji a mi ovako iracionalno tupave mozemo da postanemo eksplozivne i da nam strada brak zbog toga, pa iz tog razloga (samo i jedino tog razloga) oni dominiraju nad nama kako bi spasili brak od nase iracionalnosti posto nam je nemoguce objasniti sa inteligencijom:mrgreen:
 
...

Pitanje je u cemu treba da se ogleda ta dominacija?

Verovatno u SILI, jer zenama je apsolutno nemoguce sa inteligencijom nesto objasniti.

Zene su IRACIONALNA BICA.

Zasto su takve? Pa zbog svoje uloge u prirodi, zbog hormona, hipofize i ostalih zlezda...

...

da li ti komuniciras uopste sa zenama (osim virtuelno)?
ako komuniciras, zasto to cinis ako smatras da su iracionalna bica?
ako komuniciras silom, ne bi trebalo da si na slobodi
ako imas neki problem zbog koga imas potrebu da konstantno pises o zenama u negativnom kontekstu, pokusaj da ga resis tako sto ces se za pocetak suociti sa njim

nemam nameru da se s tobom prepucavam, budes li nastavio da vredjas zene postupicu prema pravilniku foruma

@tema
volim da smo tim, odnosno da oboje aktivno ucestvujemo u svemu
naravno, postoje stvari za koje je on, a postoje i stvari za koje sam ja sposobnija, pa tako ponekad smenjujemo dominantnu ulogu
ali najvise mi prija kad smo oboje 'u igri'
 
Volite li dominantne muskarce, ili pak one koji vas puste da vodite, i da se ponasate kao musko u vezi?
Probala ja i jedno i drugo i nije valjalo ni jedno ni drugo.
Onda sam našla jednog jakog, dominantnog, inteligentnog muškarca koji želi ženu sa istim takvim osobinama i volimo se evo već skoro 7 godina. U ovakvoj vezi je jako bitno: razumevanje i kompromis - in, tvrdoglavost - out...:heart:
 
Interesantno pitanje.

Jednakost NIKADA I NIGDE ne postoji. To su PRAZNE FRAZE.

Uvek jedno mora da popusti drugom.

A sto jedno vise i cesce popusta - to ono drugo vise preuzima kormilo u svoje ruke.

To je uvek i svuda tako (Ja znam da ce se sada odmah naci neke koje ce tvrditi da 2+2 nije 4, al nema veze, i to je uvek tako).


Pitanje je u cemu treba da se ogleda ta dominacija?

Verovatno u SILI, jer zenama je apsolutno nemoguce sa inteligencijom nesto objasniti.

Zene su IRACIONALNA BICA.


Zasto su takve? Pa zbog svoje uloge u prirodi, zbog hormona, hipofize i ostalih zlezda...

Pa kada se to sve izmesa sa mestom koje im je danas drustvo dalo - dolazi se do eksplozivne mesavine u kojoj strada - brak.

Jedina nada ze brak je da neko POPUSTI DOMINANTNIJEM (sto nije nikako uvek muskarac!)

Danas si posebno iracionalan. Ko te diro duso? (ne zaboravi da pustis vodu) :mazi:

@tema : Ne volim dominaciju osim ispod cebenceta, ali da bude mesano, malo ja, malo on :zper:
 
Poslednja izmena:

Back
Top