dragi muskarci i muzevi....

devojcurak

Zainteresovan član
Poruka
481
.... :roll: kako zena da "provali", da li muskarac zeli nesto ozbiljno ili.....koje finese postoje, koje cake koristite, kako se odajete, ako mogu tako da kazem?
Naravno ja sam uvek za varijantu reci sta zelis od veze: obavezno, neobavezno, sta bude bice itd....mada vidim da vecina muskaraca jednostavno ne zna sta zeli...pa me zanima dal se "i oni podsvesno odaju"?
Nadam se da ste razumeli moja pitanja/e? :wink:
 
devojcurak:
.... :roll: kako zena da "provali", da li muskarac zeli nesto ozbiljno ili.....koje finese postoje, koje cake koristite, kako se odajete, ako mogu tako da kazem?
Naravno ja sam uvek za varijantu reci sta zelis od veze: obavezno, neobavezno, sta bude bice itd....mada vidim da vecina muskaraca jednostavno ne zna sta zeli...pa me zanima dal se "i oni podsvesno odaju"?
Nadam se da ste razumeli moja pitanja/e? :wink:
E moj devojcurak jos si ti devojcurak kad nisi shvatila da ce oni da se pretvore u sve i svasta da bi odali utisak prave prilike koja se najzad docekala...Kakvi znaci kakve finese...Proci ce dosta vode da shvatis da svi oni znakovi o kojima prepricavamo sa drugaricama uz kafu ne znace nista vise osim obicnog "nek traje dok traje" kasnije naravno mnogo kasnije ako je neko bas resio da se skrasi u braku delima pokazuje koliko zeli da zadrzi tu osobu pored sebe...reci su tu bas ko "presipanje iz supljeg u prazno"...Narocito mi se svidja ono sto peva Colic Jedna za drugom svakoj bio sam drag...al duboko u nama to ne ostavlja trag...i u stvari srce spava sve do casa kad se javi prava..." stobom je nesto drugo :D :D :D :D
 
Nemoj da te laze ova IN ar... riba.

Postoje i takva riblja drustva, i tu je fora ko koga zezne.

Prava zena ce ti reci da ako ti zelis ozbiljno ,ozbiljno ce i biti.
Naravno to vazi za muskarce. Za decicu i razmazenke,biseksualce i njanje , sta ti zapadne.
Naravno za muzjake - macho , vec znas sta ti sledi .
Dobar seks i trazi sta hoces.
 
devojcurak:
.... :roll: kako zena da "provali", da li muskarac zeli nesto ozbiljno ili.....koje finese postoje, koje cake koristite, kako se odajete, ako mogu tako da kazem?
Naravno ja sam uvek za varijantu reci sta zelis od veze: obavezno, neobavezno, sta bude bice itd....mada vidim da vecina muskaraca jednostavno ne zna sta zeli...pa me zanima dal se "i oni podsvesno odaju"?
Nadam se da ste razumeli moja pitanja/e? :wink:
a gde je tu charolija, ako ti provalis i ako on provali? :lol: nemoj da te to opterecuje, vise ces uzivati u sebi i drugima, naravno pod uslovom da bar minimalno mozes da procenis neku osobu šta zaslužuje, a šta ne.
Umalo da zaboravim: uvek na kašičicu - nikad odmah i nikad sve....... osim ponekad :lol:
 

Back
Top