Да ли је време?

Poruka
20.637
Кад год је међу Србима долазило до тешке ситуације која је доводила у питање сам биолошки опстанак народа прибегавано је сеобама.
Да ли је време за нову сеобу Срба и где да се преселимо?:zimag:
 
Кад год је међу Србима долазило до тешке ситуације која је доводила у питање сам биолошки опстанак народа прибегавано је сеобама.
Да ли је време за нову сеобу Срба и где да се преселимо?:zimag:

Pa zna se u najveću Srpsku državu Kanadu:zcepanje:
 
Кад год је међу Србима долазило до тешке ситуације која је доводила у питање сам биолошки опстанак народа прибегавано је сеобама.
Да ли је време за нову сеобу Срба и где да се преселимо?:zimag:
На Марс. :zskace: :sanke:

(Постоји добра сатирична књига, већ одавно, проф. др Марка Младеновића, с таквим тачно насловом: "Сеоба Срба на Марс"). :ztorba:
 
Pa zna se u najveću Srpsku državu Kanadu:zcepanje:

Ко ће бре толкио да плива?:zimag:

nema vise gde...sad smo na mrtvoj strazi..

Пајо ми смо увек били на мртвој стражи , ај мало да одемо на неки резервни положај

На Марс. :zskace: :sanke:

(Постоји добра сатирична књига, већ одавно, проф. др Марка Младеновића, с таквим тачно насловом: "Сеоба Срба на Марс"). :ztorba:

Касниш Милунка
http://forum.krstarica.com/threads/338785 :zimag:
 
Кад год је међу Србима долазило до тешке ситуације која је доводила у питање сам биолошки опстанак народа прибегавано је сеобама.
Да ли је време за нову сеобу Срба и где да се преселимо?:zimag:

..shto bi rekao paja u otpisanima ".....u pm..........eto gde cemo ....."..........:sanke:
 
Кад год је међу Србима долазило до тешке ситуације која је доводила у питање сам биолошки опстанак народа прибегавано је сеобама.
Да ли је време за нову сеобу Срба и где да се преселимо?:zimag:

Mile ne brini necemo nestati ako citas Bibliju tu ces naci resenje za sve i zapamti bozja rec je zadnja.
 
Кад год је међу Србима долазило до тешке ситуације која је доводила у питање сам биолошки опстанак народа прибегавано је сеобама.
Да ли је време за нову сеобу Срба и где да се преселимо?:zimag:

Odlično pitanje, a mislim da ja imam još odličniji odgovor:

-bahati, bandoglavi, aljkavi gradjani Srbije, a njih ima minimum jedan milion...treba da se useli u SINGAPUR...tamo će od njih postati sve same male mace.

-uljudne ljude, kulturne, dobre kadrove koji imaju mizerne plate, a takvih je oko 100 hiljada, njih treba useliti u LUXEMBURG, najbogatiju zemlju sveta.

-političke extremiste svih boja, rusofile koji misle da smo mi andjeli koji hodaju zemljom, ali nas mrzi ceo svet...a takvih ima pola miliona, e takve treba useliti u SIBIR, jer treba neko konačno da očisti sneg sa tolikog prostora.

- penzionere, kojih u Srbiji ima oko 1, 5 miliona minimum, treba useliti pola u Indoneziji, pola u Kini, tamo je radna snaga za proizvodnji patika, papuča najjeftinija, a našim penzionerima malo treba, a mi baš to malo nemamo za njih.

Eto pola Srbije sam iselio, a ova druga polovina će nekako snaći i imati srećniju budućnost , no što je imala Sloboda iz Tuzle i Čelik iz Zenice oka nam.
 
Poslednja izmena:
Na Kosovo ravno....pošto nas tamo skoro više i nema....samo što to ne bi bilo naseljavanje već POVRATAK!
Чек бре Дано ја би да нас све макнем даље од тог башибозлука и ове наше раскрснице путева . а ти би да идемо на саму раскрсницу . Ко зна можда би то и дало резултат, одемо па шта буде буде:zimag::zimag:

zbog napustanja osnovnog polozaja i jesmo tu gde lesmo mile...

Значи враћамо се иза Карпата?:zimag:
 
Ма мислим бре данас касниш , Опусти се бре малко , и дај визију како ћемо до Марса?:zimag:
Казах, пише у књизи. z;)

Али, сад, на час озбиљно:

У ствари је много већи проблем што ова власт (а и ниједна друга пре у протеклих 20 година), није озбиљно узела у разматрање тај, један од ретких свеобухватних програма против беле куге који је направио овај исти др Марко Младеновић.
 
Odlično pitanje, a mislim da ja imam još odličniji odgovor:

-bahati, bandoglavi, aljkavi gradjani Srbije, a njih ima minimum jedan milion...treba da se useli u SINGAPUR...tamo će od njih postati sve same male mace.

-uljudne ljude, kulturne, dobre kadrove koji imaju mizerne plate, a takvih je oko 100 hiljada, njih treba useliti u LUXEMBURG, najbogatiju zemlju sveta.

-političke extremiste svih boja, rusofile koji misle da smo mi andjeli koji hodaju zemljom, ali nas mrzi ceo svet...a takvih ima pola miliona, e takve treba useliti u SIBIR, jer treba neko konačno da očisti sneg sa tolikog prostora.

- penzionere, kojih u Srbiji ima oko 1, 5 miliona minimum, treba useliti pola u Indoneziji, pola u Kini, tamo je radna snaga za proizvodnji patika, papuča najjeftinija, a našim penzionerima malo treba, a mi baš to malo nemamo za njih.

Eto pola Srbije sam iselio, a ova druga polovina će nekako snaći i imati srećniju budućnost , no što smo imala Sloboda i Čelik iz Zenice oka nam.
Види Милуне немој бре сад да делиш ил сви ил нико , овако би само могли да протумаче да смо кренули да правимо Велику Србију од Кине до Луксембурга
мани се тог бре:zimag:
 
Казах, пише у књизи. z;)

Али, сад, на час озбиљно:

У ствари је много већи проблем што ова власт (а и ниједна друга пре у протеклих 20 година), није озбиљно узела у разматрање тај, један од ретких свеобухватних програма против беле куге који је направио овај исти др Марко Младеновић.

Нисам читао ,пробаћу да нађем а дотле ми мало препричај ,може?:zimag:
 
У Белорусију- пријатељска заемља, сличног по култури, привржена Православљу, а и Богме последњих година има сасвим солидан економски просперитет. А ценим и да бисмо очували национални идентитет.

http://www.nspm.rs/savremeni-svet/lukasenko-jedan-neobican-eksperiment.html
 
Види Милуне немој бре сад да делиш ил сви ил нико , овако би само могли да протумаче да смо кренули да правимо Велику Србију од Кине до Луксембурга
мани се тог бре:zimag:

Ja sam iselio samo problematične ljude, gradjane.
Što da iseljavam normalne, primerene.
 
Кад год је међу Србима долазило до тешке ситуације која је доводила у питање сам биолошки опстанак народа прибегавано је сеобама.
Да ли је време за нову сеобу Срба и где да се преселимо?:zimag:

U Rusiju, na Bajkal!:zimag:z:
 

Back
Top