Nema se para

OnlyYourShadow

Ističe se
Poruka
2.477
Situacija je sledeca: izveli ste izrazito dragu osobu, koji zelite da impresionirate, u neki nebitan restoran. Najeli ste se, napili, lepo proveli, i niste ni pretpostavili da ce vam se desiti to, da kad vam konobar donese racun, vi shatite da nemate dovoljno novca, zaboravili ste novcanik itd. Sustina je da nemate da platite.

Kako cete se snaci, a da opet ostanete cool? z:mrgreen:
 
Pa meni se ne bi desilo jer nikad nemam para pa to ne moze da me iznenadi,ali i da mi se desi,ponasala bih se normalno,mislim, sta sad,ta osoba bi imala valjda nesto pa bi nakrpili,posle joj vratim ili kako god,nikakav sudbonosni blam...
 
Ostavio bih u zalog sat (koji je vrijedniji od cure btw :mrgreen: ) ili telefon i tako nešto. Naravno, ne bih to rekao pred tom osobom već konobaru nasamo, ali ponašao bih se kao da je sve u redu. Zatim bih uzeo sve pare iz šteka i trčeći otišao da platim :mrgreen:
 
Tih,brate,pa ste je sramota ako momak nema para, tj,ako se preracunao....

Pa nije sramota... ali da se nadjes u takvoj situciji, sigurno se ne bi osecala prijatno.

Ostavio bih u zalog sat (koji je vrijedniji od cure btw :mrgreen: ) ili telefon i tako nešto. Naravno, ne bih to rekao pred tom osobom već konobaru nasamo, ali ponašao bih se kao da je sve u redu. Zatim bih uzeo sve pare iz šteka i trčeći otišao da platim :mrgreen:

Kad vec poredis sat ili telefon sa vrednoscu cure, sto taj skec ne bi izveo pred njom, cisto da vidi sa kim se uhvatila u kostac? z:mrgreen:
 
Situacija je sledeca: izveli ste izrazito dragu osobu, koji zelite da impresionirate, u neki nebitan restoran. Najeli ste se, napili, lepo proveli, i niste ni pretpostavili da ce vam se desiti to, da kad vam konobar donese racun, vi shatite da nemate dovoljno novca, zaboravili ste novcanik itd. Sustina je da nemate da platite.

Kako cete se snaci, a da opet ostanete cool? z:mrgreen:

vecina muskaraca bi pobegla rekla bi,ej sreco,duso,macu,kuco moram do cw-a cas ili do trafike da usitnim novac ili slicno i vise se nebi vratili nikad.... HAHAHA

ja bih se napravio da mi nije dobro... i pozvao bih inspekciju u taj restoran ili sta god i tako bih se izvukao... :D :zskace: :zskace: :zskace: :zskace: :zskace: :zskace: :zskace:
 
Situacija je sledeca: izveli ste izrazito dragu osobu, koji zelite da impresionirate, u neki nebitan restoran. Najeli ste se, napili, lepo proveli, i niste ni pretpostavili da ce vam se desiti to, da kad vam konobar donese racun, vi shatite da nemate dovoljno novca, zaboravili ste novcanik itd. Sustina je da nemate da platite.

Kako cete se snaci, a da opet ostanete cool? z:mrgreen:

kazem maci idem u wc i lepo ufatim qrivinu a ona posle ostane da pere sudove do ujutru il da se qara sa qelnerima da otplati dug
 
Situacija je sledeca: izveli ste izrazito dragu osobu, koji zelite da impresionirate, u neki nebitan restoran. Najeli ste se, napili, lepo proveli, i niste ni pretpostavili da ce vam se desiti to, da kad vam konobar donese racun, vi shatite da nemate dovoljno novca, zaboravili ste novcanik itd. Sustina je da nemate da platite.

Kako cete se snaci, a da opet ostanete cool? z:mrgreen:

reko bi mu saću ti donesem na šank...kad odem tamo, pitao bi jel može varijamta da mu ostavim nešto kao garanciju da ću se vratim i platim ostatak... Ako ne može, ondak jebbem li ga...reko bi joj kakva je situacija i da me vadi iz govvana...al bi gledo da to bude na duhovit način, kroz zajebanciju...
..ako nije namćor, baksuz, nekakva nadrrkotina od žene, ona će to da shvati i neće da pravi pitanje...ako se naduri, ondak definitivno takva osoba nije za mene i to bi joj bila poslednja večera sa mnom...

....i da...ne bi se trudio da bilo koga impresioniram...bio bi taj koji jesam...
 
Poslednja izmena:

Back
Top