Djilas: Izbacicu Zvezdu i Partizan iz Pionira ako klubovi ne sprece skandiranja!

Tihi2

Primećen član
Banovan
Poruka
650
Đilas upozorava klubove
20. decembar 2009. | 22:07 | Izvor: B92
Beograd -- Klubovima čiji navijači nastave sa govorom mržnje biće zabranjeno da igraju u gradskim sportskim objektima, kaže gradonačelnik Beograda Dragan Đilas.

Povodom pretnji sudovima, policiji i autorki “Insajdera“ sa sportskih tribina, gradonačelnik Beograda Dragan Đilas kaže da je upozorio košarkaške klubove Partizan i Crvenu zvezdu da će im zabraniti korišćenje sportskih objekata koji su u vlasništvu grada, ukoliko navijači nastave s govorom mržnje.
Povodom pretnji sudovima, policiji i autorki “Insajdera“ sa sportskih tribina, gradonačelnik Beograda Dragan Đilas kaže da je upozorio košarkaške klubove Partizan i Crvenu zvezdu da će im zabraniti korišćenje sportskih objekata koji su u vlasništvu grada, ukoliko navijači nastave s govorom mržnje.

Gostujući u “Utisku nedelje“ na TV B92, Dragan Đilas je rekao da država mora da reši problem huligana koji sebe nazivaju navijačima i to konkretnim potezima, a ne samo deklarativnim osudama.

“Ja sam pre sedam dana poslao pismo i košarkaškom klubu Partizan ali i Zvezdi, da bude li se još jednom desilo da u gradskom objektu – a ‘Pionir’ je gradski objekat, nema ingerencije na fudbalskim stadionima, ovde imam – se budu pevale pesme u kome se neko vređa, u kojima je svaka druga reč polni organ, u kojima se nekom preti, neće više igrati u hali ‘Pionir’ dok sam ja gradonačelnik”, poručuje Đilas.

“Ja imam pravo na to. To je to što ja mogu konkretno da uradim, osim što pričam da ste u pravu. Puno pričam – nemamo rezultat”, podseća gradonačelnik.

“Dobio sam odgovor KK Partizan da su oni protiv toga da bilo ko bude vređan i da će učiniti sve da se takve scene ne ponove”, kaže on.

Đilas je rekao i da nijedan visoki funkcioner Demokratske stranke ne može istovremeno da bude u upravi sportskih kulubova.

Podsetimo, zbog sumnje da su bili u grupi koja je pretila autorki “Insajdera“ Brankici Stanković da će proći kao novinar Slavko Ćuruvija uhapšeno je šest osoba.

Međutim, prema istraživanju "Insajdera", protiv pojedinih vođa navijačkih grupa, u poslednjih nekoliko godina, podneto je više od stotinu krivičnih prijava za razna krivična dela.

Između ostalog, prijave su podnošene za ubistva, prodaju droge, nanošenje teških telesnih povreda, iznude, otmice, pljačku, pretnje klanjem, ubijanjem i silovanjem. Problem je što sudski postupci protiv njih nisu okončani.

http://www6.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=12&dd=20&nav_category=11&nav_id=399455

------------------

Sta li ocekuje ovaj ********* tadicevski Djilas? Da Vujosevic i Danilovic trce po hali i samaraju i stavljaju ruku na usta navijacima koji snadiraju protiv DS-a i B-92???

A rece djilas da ne mogu funkcioneri DS-a da sede u upravama klubova? Samo rekoh da ga priupitam , posto mu izgleda niko nije javio, sto se onda Savo Milosevic alias Savo Majmun kandiduje onda za predsednika Partizana?
 
Đilas upozorava klubove
20. decembar 2009. | 22:07 | Izvor: B92
Beograd -- Klubovima čiji navijači nastave sa govorom mržnje biće zabranjeno da igraju u gradskim sportskim objektima, kaže gradonačelnik Beograda Dragan Đilas.

Povodom pretnji sudovima, policiji i autorki “Insajdera“ sa sportskih tribina, gradonačelnik Beograda Dragan Đilas kaže da je upozorio košarkaške klubove Partizan i Crvenu zvezdu da će im zabraniti korišćenje sportskih objekata koji su u vlasništvu grada, ukoliko navijači nastave s govorom mržnje.
Povodom pretnji sudovima, policiji i autorki “Insajdera“ sa sportskih tribina, gradonačelnik Beograda Dragan Đilas kaže da je upozorio košarkaške klubove Partizan i Crvenu zvezdu da će im zabraniti korišćenje sportskih objekata koji su u vlasništvu grada, ukoliko navijači nastave s govorom mržnje.

Gostujući u “Utisku nedelje“ na TV B92, Dragan Đilas je rekao da država mora da reši problem huligana koji sebe nazivaju navijačima i to konkretnim potezima, a ne samo deklarativnim osudama.

“Ja sam pre sedam dana poslao pismo i košarkaškom klubu Partizan ali i Zvezdi, da bude li se još jednom desilo da u gradskom objektu – a ‘Pionir’ je gradski objekat, nema ingerencije na fudbalskim stadionima, ovde imam – se budu pevale pesme u kome se neko vređa, u kojima je svaka druga reč polni organ, u kojima se nekom preti, neće više igrati u hali ‘Pionir’ dok sam ja gradonačelnik”, poručuje Đilas.

“Ja imam pravo na to. To je to što ja mogu konkretno da uradim, osim što pričam da ste u pravu. Puno pričam – nemamo rezultat”, podseća gradonačelnik.

“Dobio sam odgovor KK Partizan da su oni protiv toga da bilo ko bude vređan i da će učiniti sve da se takve scene ne ponove”, kaže on.

Đilas je rekao i da nijedan visoki funkcioner Demokratske stranke ne može istovremeno da bude u upravi sportskih kulubova.

Podsetimo, zbog sumnje da su bili u grupi koja je pretila autorki “Insajdera“ Brankici Stanković da će proći kao novinar Slavko Ćuruvija uhapšeno je šest osoba.

Međutim, prema istraživanju "Insajdera", protiv pojedinih vođa navijačkih grupa, u poslednjih nekoliko godina, podneto je više od stotinu krivičnih prijava za razna krivična dela.

Između ostalog, prijave su podnošene za ubistva, prodaju droge, nanošenje teških telesnih povreda, iznude, otmice, pljačku, pretnje klanjem, ubijanjem i silovanjem. Problem je što sudski postupci protiv njih nisu okončani.

http://www6.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=12&dd=20&nav_category=11&nav_id=399455

------------------

Sta li ocekuje ovaj ********* tadicevski Djilas? Da Vujosevic i Danilovic trce po hali i samaraju i stavljaju ruku na usta navijacima koji snadiraju protiv DS-a i B-92???

A rece djilas da ne mogu funkcioneri DS-a da sede u upravama klubova? Samo rekoh da ga priupitam , posto mu izgleda niko nije javio, sto se onda Savo Milosevic alias Savo Majmun kandiduje onda za predsednika Partizana?

Ma yebala ih Brankica!
Dosta mi je više Brankica i Veramna i Zorana i Borisa!
 
Đilas upozorava klubove
20. decembar 2009. | 22:07 | Izvor: B92
Beograd -- Klubovima čiji navijači nastave sa govorom mržnje biće zabranjeno da igraju u gradskim sportskim objektima, kaže gradonačelnik Beograda Dragan Đilas.

Povodom pretnji sudovima, policiji i autorki “Insajdera“ sa sportskih tribina, gradonačelnik Beograda Dragan Đilas kaže da je upozorio košarkaške klubove Partizan i Crvenu zvezdu da će im zabraniti korišćenje sportskih objekata koji su u vlasništvu grada, ukoliko navijači nastave s govorom mržnje.
Povodom pretnji sudovima, policiji i autorki “Insajdera“ sa sportskih tribina, gradonačelnik Beograda Dragan Đilas kaže da je upozorio košarkaške klubove Partizan i Crvenu zvezdu da će im zabraniti korišćenje sportskih objekata koji su u vlasništvu grada, ukoliko navijači nastave s govorom mržnje.

Gostujući u “Utisku nedelje“ na TV B92, Dragan Đilas je rekao da država mora da reši problem huligana koji sebe nazivaju navijačima i to konkretnim potezima, a ne samo deklarativnim osudama.

“Ja sam pre sedam dana poslao pismo i košarkaškom klubu Partizan ali i Zvezdi, da bude li se još jednom desilo da u gradskom objektu – a ‘Pionir’ je gradski objekat, nema ingerencije na fudbalskim stadionima, ovde imam – se budu pevale pesme u kome se neko vređa, u kojima je svaka druga reč polni organ, u kojima se nekom preti, neće više igrati u hali ‘Pionir’ dok sam ja gradonačelnik”, poručuje Đilas.

“Ja imam pravo na to. To je to što ja mogu konkretno da uradim, osim što pričam da ste u pravu. Puno pričam – nemamo rezultat”, podseća gradonačelnik.

“Dobio sam odgovor KK Partizan da su oni protiv toga da bilo ko bude vređan i da će učiniti sve da se takve scene ne ponove”, kaže on.

Đilas je rekao i da nijedan visoki funkcioner Demokratske stranke ne može istovremeno da bude u upravi sportskih kulubova.

Podsetimo, zbog sumnje da su bili u grupi koja je pretila autorki “Insajdera“ Brankici Stanković da će proći kao novinar Slavko Ćuruvija uhapšeno je šest osoba.

Međutim, prema istraživanju "Insajdera", protiv pojedinih vođa navijačkih grupa, u poslednjih nekoliko godina, podneto je više od stotinu krivičnih prijava za razna krivična dela.

Između ostalog, prijave su podnošene za ubistva, prodaju droge, nanošenje teških telesnih povreda, iznude, otmice, pljačku, pretnje klanjem, ubijanjem i silovanjem. Problem je što sudski postupci protiv njih nisu okončani.

http://www6.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=12&dd=20&nav_category=11&nav_id=399455

------------------

Sta li ocekuje ovaj ********* tadicevski Djilas? Da Vujosevic i Danilovic trce po hali i samaraju i stavljaju ruku na usta navijacima koji snadiraju protiv DS-a i B-92???

A rece djilas da ne mogu funkcioneri DS-a da sede u upravama klubova? Samo rekoh da ga priupitam , posto mu izgleda niko nije javio, sto se onda Savo Milosevic alias Savo Majmun kandiduje onda za predsednika Partizana?

Стварно ове ДС комуњаре губе компас!
 
Ovo pokazuje da je danas u srbiji 100 puta veca diktatura nego 90tih!

90tih sam isao stalno na utakmice i mogao je da skandira sta ko god hoce - i upravo se najvise skandiralo protiv vlasti i niko zbog toga nije hapsen!

A danas BAGRA TADICEVSKA hapsi narod i zabranjuje klubovima odigravanje utakmica ako narod skandira Brankice K*RVO RASPALA i Djilase Lopove.

Strasno
 
Koji je **** Djilas da izbacuje Zvezdu i Partizan!?
Ko je njemu dao pravo da tako nešto i kaže a kamo li da uradi!?

Ovo niej komunizam da niko ne sme da kaže šta želi!?
I ovo skandiranje je glas naroda kome je ustašluk dozlogrdio!

A što će na Brankici da se slomiju kola, njen problem- njene gazde su je gurale u prvi plan pa sad plaća njihove cehove!
 
To su samo pesme! Koliko se "pretnji" sa tribine ikada zaista ostvarilo?!

pa tadicevci su u strahu od naroda

vidis da hoce narodu da zapuse usta

najgora i najcrnja moguca diktatura

i ako navijam za zvezdu mozda dodjem negde na neki partizanov mec cisto da skandiram protiv ustasluka sa b92, brankice droljice, i crnogorskih ********* djilasa i tadica.
 
Nas'o se on pametan da prevaspitava omladinu.
Ne podrzavam nasilje na utakmicama, ali i sama kao navijac, nemoguce je sedeti na tribinama kao u pozoristu!

Niko ne trazi da navijaci na tribinama sede kao u pozoristu.

Ali NE TREBA DOZVOLITI DIVLJANJA.

Jako dobro se zna granica izmedju ta dva.

Podrzavam gradonacelnika u tome da su klubovi odgovorni za ponasanje svojih navijaca.
 
Niko ne trazi da navijaci na tribinama sede kao u pozoristu.

Ali NE TREBA DOZVOLITI DIVLJANJA.

Jako dobro se zna granica izmedju ta dva.

Podrzavam gradonacelnika u tome da su klubovi odgovorni za ponasanje svojih navijaca.

Divljanje je lomljenje i prebijanje, a skandiranje je tvoje pravo da izraziš mišljenje! Kada se skandiralo protiv Sloba, Koštunice, Tadića... niko nije dizao glas, ali Brankici da se skandira?! Ej?! Pa ona je građanin posebnog reda u Srbiji, nemoj slučajno neko da se usudi da joj se suprotstavi, ugasio je, tako izgleda
 
A vi vaspitani cete u Kranjsku Goru da skijate :roll: Je l' to ta demokratija? Zatvarati ljude zato sto prozivaju nekog? Pa koga je sve Brankica prozvala u "Insajderu",B92 je odavno trebao da bude zabranjeni,ako cemo tom logikom

Sportski tereni NISU MESTA da se vodi politika.

Jos manje da se neko proziva.

Jer, ti koji to rade, bolje receno ORGANIZUJU (uopste nije spontano!) ne misle dobro ni vlasti ni drzavi.
 
Sportski tereni NISU MESTA da se vodi politika.

Jos manje da se neko proziva.

Jer, ti koji to rade, bolje receno ORGANIZUJU (uopste nije spontano!) ne misle dobro ni vlasti ni drzavi.

ne lupaj verdoso.

uvek se kod nas na stadionima skandiralo svasta.

samo sto 90tih te niko nije hapsio zbog toga - a danas tadicevci hapse narod ako snadira protiv Brankice Droljice i glavnih zlikovaca i lopova iz DS-a.

Ocekujem da na sledecoj utakmici navijaci opletu po komunjari ccrnogorskoj Djilasu
 

Back
Top