Boris Tadic kao predsednik... zadovoljni?

Vidi ovako, lep je covek nema sta, lepo zbori, jos lepse se nosi, sve u svemu - CISTA ESTETIKA! :wink:

Sinoc pitase O.Beckovic u autorskoj emisiji "da li biste vise voleli da za vas kazu da ste lepa ili da ste pametna" /pitanje upuceno kandidatkinjama za gradonacelnika/, ja pretpostavljam koji bi odgovor mogao dati nas "Tadic, handsome"

Pozdrav
 
sweet_A:
pa šta ćeš kad je čovek lep :D :D :D ne mogu biti svi lepi. Posebno se to odnosi na goste u toj emisiji :lol: :lol: :lol:
A da je inteligentan i pravi psiholog, nema reči :wink:
Čovek je kao stvoren za predsednika :P

Samo zato sto je lep?

Pa nismo valjda birali manekena? Ali izgleda da jesmo.

Tako su i babe pricale za Slobu i birale ga zato sto je lep.

Mislim da ipak zenama ne treba da ti pravo glasa. Velika je greska kada je to komunizam doneo. Gledajuci skupstinu zakljucuje se da one i od te ozbiljne ustanove (institucije) prave vasar.
 
Kazanova:
sweet_A:
pa šta ćeš kad je čovek lep :D :D :D ne mogu biti svi lepi. Posebno se to odnosi na goste u toj emisiji :lol: :lol: :lol:
A da je inteligentan i pravi psiholog, nema reči :wink:
Čovek je kao stvoren za predsednika :P

Samo zato sto je lep?

Pa nismo valjda birali manekena? Ali izgleda da jesmo.

Tako su i babe pricale za Slobu i birale ga zato sto je lep.

Mislim da ipak zenama ne treba da ti pravo glasa. Velika je greska kada je to komunizam doneo. Gledajuci skupstinu zakljucuje se da one i od te ozbiljne ustanove (institucije) prave vasar.

ne,ne ja to nisam rekla :wink: al šta ćeš, nije on kriv što je tako lep :wink:
pogleadj ono gore ipak
 
Kazanova:
sweet_A:
pa šta ćeš kad je čovek lep :D :D :D ne mogu biti svi lepi. Posebno se to odnosi na goste u toj emisiji :lol: :lol: :lol:
A da je inteligentan i pravi psiholog, nema reči :wink:
Čovek je kao stvoren za predsednika :P

Samo zato sto je lep?

Pa nismo valjda birali manekena? Ali izgleda da jesmo.

Tako su i babe pricale za Slobu i birale ga zato sto je lep.

Mislim da ipak zenama ne treba da ti pravo glasa. Velika je greska kada je to komunizam doneo. Gledajuci skupstinu zakljucuje se da one i od te ozbiljne ustanove (institucije) prave vasar.

Pa u pravu si... zene glasaju za nekoga jer im se svidjaju njegove carape ili kako ceslja kosu...
 
sweet_A:
Kazanova:
sweet_A:
pa šta ćeš kad je čovek lep :D :D :D ne mogu biti svi lepi. Posebno se to odnosi na goste u toj emisiji :lol: :lol: :lol:
A da je inteligentan i pravi psiholog, nema reči :wink:
Čovek je kao stvoren za predsednika :P

Samo zato sto je lep?

Pa nismo valjda birali manekena? Ali izgleda da jesmo.

Tako su i babe pricale za Slobu i birale ga zato sto je lep.

Mislim da ipak zenama ne treba da ti pravo glasa. Velika je greska kada je to komunizam doneo. Gledajuci skupstinu zakljucuje se da one i od te ozbiljne ustanove (institucije) prave vasar.

ne,ne ja to nisam rekla :wink: al šta ćeš, nije on kriv što je tako lep :wink:
pogleadj ono gore ipak

Eh,prijatelji mislim da se nismo razumeli. Ako sam kao jedini komentar o politicaru koji treba da funkcionise na jednoj odgovornoj funkciji dala komentar da je lep, onda smatram da nema sta dalje da objasnjavam. Zene jesu hirovite, ali nisu glupe. Cim vam jedna zena non-stop govori da ste lepi, oh, dragi moji muskarci, porazmislite imate li jos sta da ponudite ovom svetu :)

Mislim da je Kazanova shvatio cinizam mog posta, ali koleginica nije ;) sorry.

I da, Kazanova, slazem se, zene ne treba da glasaju, vrlo brzo prepoznaju lopove, grubijane, glupane i budale, ali nazalost istom brzinom i oprastaju, te politika gubi na cari. Zato, dragi muskarci, svi u boj za narod svoj, a mi cemo da aplaudiramo i bacamo maramice.

Pozdrav
 
E, bas nas je drago!

Svidja mi se tvoje misljenje i stav, pogotovo o ovom pitanju. Moje misljenje i stav, ne znaci omalovazavanje zena kao nizih bica, ali slusajuci ono sto zene (koje su prave) iznose misljenje o politici i kazu da se zene ne bi trebale pitati o nekim vaznim pitanjima, zakljucio sam da smo mi muskarci u pravu kada to kazemo. Takodje i ovaj karakteristican primer koji je tema.

Cak si i objasnivsi da zene lako oprastaju (obicno kada ih neko zavede slatkorecivoscu, govore da je vazno da je covek) da zene ipak razmisljaju emotivno dok u ovim stvarima, emocije su na zadnjem mestu.

Kada bi sve bile takve kao ti... ne bi mnogi zlonamernici, kada su izbori u pitanju, izvlacili keceve iz rukava pozivajuci zene (laskajuci) kako bi te iste kukale za svojim najmilijim - decom.
 
0077:
Jao narode!!!!!MUKA mi je od tih LEEPIH i DOBRIH,dajte nekog sposobnog,ma dzabe su sve priče,nema spasa od užasa.Pukli smo.
Sad but true i mi iako mozemo necemo da ucinimo nista povodom toga.

Ajmo da organizujemo protest forumasa.
Prvo da idemo ispred telekoma da trazimo da cene budu kao nekad (za lokalni poziv 1 impuls, jedan dan), a onda cemo od provajdera do provajdera da trazimo jeftinije mesecne pakete. Moze?
 
Кулиража:
0077:
Jao narode!!!!!MUKA mi je od tih LEEPIH i DOBRIH,dajte nekog sposobnog,ma dzabe su sve priče,nema spasa od užasa.Pukli smo.
Sad but true i mi iako mozemo necemo da ucinimo nista povodom toga.

Ajmo da organizujemo protest forumasa.
Prvo da idemo ispred telekoma da trazimo da cene budu kao nekad (za lokalni poziv 1 impuls, jedan dan), a onda cemo od provajdera do provajdera da trazimo jeftinije mesecne pakete. Moze?

Krecemo odmah... ima lijos zainteresovanih ili samo nas dvojica, trojica...
 

Back
Top