Umrla Britani Marfi

hm, da, velika glumica
poznata po vezama, neuspjelim plasticnim korekcijama i nekim teen filmovima*
i onda se cudi sto je ne prepoznajes

*by wikipedia

Takvi komentari su potpuno nepotrebni.
Girl Interrupted nije teen film, a 8 Mile je režirao Curtis Hanson.

A sve i da nije velika glumica, imala je svoje fanove, a i red je da se na forumu Film pomene smrt nekog dramskog umetnika.

Čemu negativna energija i konstantna potreba za nipodaštavanjem na ovom forumu???
 
@Unsaie
Ako je tebi nebitna i losa glumica, ne znaci da je svima te da je svi tako dozivljavaju.
Dakle ako mi svi mozemo ispostovati da tebi nije nista posebno, ispostuj i ti one koji cene njen lik i delo.

Nije problem, otvori temu o njenom talentu i kriterijumima vrednovanja dobre glume i uloga pa cemo tamo o tome.
Ova tema ima drugu svrhu.

Mislim da bi bilo korektno ispostovati toliko malo.
 
Poslednja izmena:
gdje je konkretno blatim? :think:

jedno je reci da ti je zao sto je umro neko
mada ... u svakom sekundu na planeti umire x ljudi pa nesto ne vidim da ste u depresiji radi toga

ali je sasvim drugo propagirati nekog kao vaznog i dobrog glumca samo zato sto je mrtav i povlacio se po tabloidima :neutral:

U prethodnim postovima, ili sam se ja lose izrazio.Ali nema potrebe za tvojim komentarima o tome kako je igrala u nekim teen filmovima, etc.Ako nemas sta pametno da kazes povodom teme, ti iskuliraj.

Peace.
 
1. o mrtvima sve najbolje... RIP
2. zasto je kriterijum za procenjivanje da li je neko poznat to da li si ti cula ili znala za nju?

svashta, da nije umrla, ne bih ni znala ko je... nego kako li je samo uspjela sa 32

mozda je to kriterijum za tvoju neobavestenost? uz duzno postovanje, priznajem da sam i ja proverila na par sajtova ko ono to bi i setila se da sam neko vece gledala simpatican filmic sa njom, ali je zaista ruzno tako nekoga napadati, posebno kad nije vise medju nama.
 

Back
Top