samo sam uzasno radoznala

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
ebbote pocela sam nesto da pisem i zaboravim u pola sta sam tela da pitam :ztorba:
ccc.....
nije ni vazno.
nego palo mi na pamet zasto zene teze/sporije svrsavaju. vagina nema receptore za dodir. a glavic ima, milione.
i kad vam zensko ne svrsi kazite joj da je to zbog vagine i nemanja receptora. mislim, nedostatak..

:ztorba:
 
ebbote pocela sam nesto da pisem i zaboravim u pola sta sam tela da pitam :ztorba:
ccc.....
nije ni vazno.
nego palo mi na pamet zasto zene teze/sporije svrsavaju. vagina nema receptore za dodir. a glavic ima, milione.
i kad vam zensko ne svrsi kazite joj da je to zbog vagine i nemanja receptora. mislim, nedostatak..

:ztorba:

Naučnom metodom sam došao do rešenja:
Ako ti ugradim penis, imaćeš milione receptora u sebi.
:snesko5:
 
ma da, tema osuđena na propast... čim je tema o ženama kojima eto, treba više vremena
odma će da se javi 10 ebačica koje će odma da se pohvale kako to sa njima nije slučaj
i još tolko ebača kojima sve devojke svršavaju na keca =/
a činjenica je da dečaci često moraju da razmišljaju o skupštini ili da viču jojojoj ček malo ne mrdaj =)
i ničeg lošeg nema u tome
zaboga
 
pa to da zenama uglavnom treba vise vremena je opste poznato
ali je malo glupo tvrditi to sto tvrdi koleginica da svakoj treba dva sata (bez da potcenjujem to jer tu nema sta da se podcenjuje svaki organizam je drugaciji) a pogotovo da je 60 posto orgazama odglumljeno :roll:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top