Басеску тражи истрагу "Румунске револуције"!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Председник Трајан Басеску наставио је после реизбора за председника Румуније истрагу о Румунској револуцији 1989 године.
Многи у Румунији оптужују да то ниеј била револуција него пуч помогнут страним обавештајним службама.

"После 20 година од догађаја ми још увек не знамо шта се заиста десило" рекао је пре реизбора Трајан Басеску.
http://www.setimes.com/cocoon/setimes/xhtml/en_GB/features/setimes/features/2009/11/24/feature-01
 
...а када дође на ред 5.октобар 2000..
1.gif


.
 
Председник Трајан Басеску наставио је после реизбора за председника Румуније истрагу о Румунској револуцији 1989 године.
Многи у Румунији оптужују да то ниеј била револуција него пуч помогнут страним обавештајним службама.

"После 20 година од догађаја ми још увек не знамо шта се заиста десило" рекао је пре реизбора Трајан Басеску.
http://www.setimes.com/cocoon/setimes/xhtml/en_GB/features/setimes/features/2009/11/24/feature-01

Замисли када неком суђење траје 1 минут и 25 секунди!
То само по себи говори ,каква је то "револуција" била.
 
Председник Трајан Басеску наставио је после реизбора за председника Румуније истрагу о Румунској револуцији 1989 године.
Многи у Румунији оптужују да то ниеј била револуција него пуч помогнут страним обавештајним службама.

"После 20 година од догађаја ми још увек не знамо шта се заиста десило" рекао је пре реизбора Трајан Басеску.
http://www.setimes.com/cocoon/setimes/xhtml/en_GB/features/setimes/features/2009/11/24/feature-01

To je svima jasno.Razbijanje SSSR,SFRJ,Cehoslovacke,rusenje Berlinskog zida,sve je to maslo zapadnih obavestajnih sluzbi i njihovo obracunavanje sa protivnicima,kako bi uspostavili svoju kontrolu i stvorili "satelite"
 
To je svima jasno.Razbijanje SSSR,SFRJ,Cehoslovacke,rusenje Berlinskog zida,sve je to maslo zapadnih obavestajnih sluzbi i njihovo obracunavanje sa protivnicima,kako bi uspostavili svoju kontrolu i stvorili "satelite"

Mislim da sa Rumunijom to nije slucaj.Mnogo zla je Causesku naneo svom narodu.Setite se samo ispovesti Miodraga Belodedica.
 
Pa kad god se u nekoj zemlji desavale takve stvari,uvek su bile price da je ova ili ona obavestajna sluzba umesana.

Pa naravno.Skontali ljudi da para vrti gde burgija nece.Previse je slucajnosti,da bi bilo istinito.Nije ovo 18.vek,vreme Robespjera i revolucije.Ovde su mnogo vece stvari u igri.Globalizam,imperijalizam...
 
Pa kad god se u nekoj zemlji desavale takve stvari,uvek su bile price da je ova ili ona obavestajna sluzba umesana.

Па углавно јесу биле умешане као и петог октобра!
Знамо сви да су се испред скупштине виориле Енглеске ,Америчке заставе и дизале пароле; "Србија НЕзависна"СЛОБОДНА ВОЈВОДИНА"
И многе друге терористичке пароле..
 
Па углавно јесу биле умешане као и петог октобра!
Знамо сви да су се испред скупштине виориле Енглеске ,Америчке заставе и дизале пароле; "Србија НЕзависна"СЛОБОДНА ВОЈВОДИНА"
И многе друге терористичке пароле..

Da ne napominjem "Otpor".Samo glup covek moze da misli da su se oni finansirali od studenstskih dzeparaca
 

Back
Top