program za ucenje norveskog jezika

gost 199422

Ističe se
Poruka
2.230
treba mi program za ucenje norveskog jezika.ja sam cuo za rozeta stoun program i voleo bi da preko njega mogu da ucim noveski ali izgleda da nema.
znaci treba mi program za ucenje norveskog jezika.
full&free
ne preko neta.
ne recnik nego program.dajte link za download.
hvala unapred.ko mi nadje to sto sam trazio pokusacu da mu pomognem u bilo cemu.glupo mi je da samo vi meni pomazete a ja vama nista.
hvala unapred i pitajte nesto ako vam nije jasno.
 
Постоји програм!

Зове се > Byki Express и бесплатан је! Изабери језик који те занима (норвешки), упиши и-меил адресу на коју ће ти послати линк за даунлод самог програма, инсталирај програм, а затим скини Листе за норвешки језик (које ћеш такође наћи на поменутој страници) са речима и изразима које ћеш убацити у сам програм и из њега после натенане учити језик. Постоје 3 корака у учењу: изговарање, препознавање и писање самих речи и реченица. Уосталом видећеш и сам.

И мала напомена: у питању је комбинација норвешко - енглески, што значи да ћеш морати да помало владаш и енглеским да би савладао норвешки, јер колико видех не постоји комбинација са српским језиком.

Срећно ти учење! ;)
 
hvala.
aali meni ovo nesto i ne radi.
instaliram ja sve kako treba izaberem norveski jezik a kad pokrenem program ucim engleski.
ima kombinacija norvesko-SRPSKI i jedna rec je na srpskom a druga na engleskom.
ponavljam izabrao sam kombinaciju sa norveskim a u programu ucim engleski.
sta nije uredu.pls help
 
И мала напомена: у питању је комбинација норвешко - енглески, што значи да ћеш морати да помало владаш и енглеским да би савладао норвешки, јер колико видех не постоји комбинација са српским језиком.
Мислим да сам био довољно јасан, али ти изгледа ниси укапирао.

Не постоји комбинација норвешко-српски! Може да се изабере српски језик (да се учи), али ће превод бити на енглеском. Такође и сваки други језик који одабереш (па и норвешки), имаће превод речи и израза на енглески језик (не на српски). Додуше, ти нигде ниси ни навео да хоћеш комбинацију норвешко-српски, јел тако?!

Програм ради одлично за оног ко зна како да га користи и шта хоће. ;);)
 

Back
Top