USB locking

gost 199422

Ističe se
Poruka
2.230
znam da ovakve teme postoje ali ni na jednoj od njih nisam nasao ono sto sam trazio.
tj. svi programi koje sam skinuo ne rade.
znaci treba mi program koji zakljucava celu flesku.
i da je program full i free.provereno da radi.
znam da trazim puna ali znam i da takav program postoji jer sam ga davno koristio ali sad nemam pojma kako se zove.trazio sam po google ali nisam uspeo da najdem.ustvari nasao sam ali ne radi.
hvala unapred.z:)
 
Poslednja izmena:
USB Lock AP v2.5

USB-Lock-AP.jpg


USB LOCK AP is the tool of choice if you need to prevent information loss due to the unauthorized use of USB storage removable drives, CD-RWs, and Floppy. Without blocking other USB devices like printers, mouse, cameras.....etc. It is suitable for either Home or business use (In cases when the user is allowed to manage his or her own security) Its anti-hack security works as a windows Service at Local System level allowing the program to effectively run even on computers with no privileges.
Features:
Easy to use: USB LOCK AP allows the user to authorize or restrict, at his or her convenience, the use of USB storage removable drives, All CD ROM/CD-RW drives, and Floppy Disk drives. From its very easy to use, password protected interface.

Plus
Easy Drag & Drop Folder Protection
a Drag a folder you would like to protect
b Drop the folder on the USB LOCK AP Protection box
*To unprotect the folder repeat the procedure
- The icon will change so you know the folder is protected
- The folders will not change position in your directory.
- When you unprotect the icon will return to normal and you will have access.

Lock Transparent
Lock Transparent function allows you to lock the PC but still be able to see the contents on the screen

A ako hoćeš link to ću ti poslat preko pp......
 
instalirao sam to ****** i unistilo mi je 2 fleske(toliko i imam)
kada sam ins. ono je gasilo PC svaki put kad ga upalim.kada sam izbrisao program iz safe mode i sve nadalje nece da mi cita USB kao da nisam ubacio.tj. ono se cuje svuk ali je nigde ne prijavljuje.
znaci ovo je cisto ******.
system restore mi nesto ne radi tako da nemogu da vratim na pre neki dan.
sta sad da radim.******* sam skroz.kako da to popravim.
HITNOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mislim da neces moci ni da vidis te fajlove dok ga ne instaliras ponovo i da skines zastitu,ili ako ti nije bitan sadrzaj,formatiraj usb.Jesi li probao da udjes iz total comandera?
 
ma probao sam da formatiram kad je prvi put nekako pokazalo fles(ona je uopste nigde nema)ali ne dozvoljava.kaze da je zasticena fleska.
nece ni iz total comandera.
a ako opet instaliram da bi je otkljucao pojavi se preko celog ekrana nesto crno izgleda ovako:
http://4.***************/_X6Me5jyQFss/Sn2Z4Ol8yYI/AAAAAAAAGMU/_TcjoVv1ql8/s400/SNAG-0005.jpg
i nikako nece da se skloni.ali nikako.i nakon 15 sek. ugasi mi pc JA GA OPET UPALIM I TAKO SVE U KRUG.
to valjda znaci da izvadim sve fleske a one su izvadjene.nemam pojma sta da radim.
Onda udjem u safe mode i izbrisem program da bi mogao da pokrenem komp.ne moze iz safe moda da se otkljuca.a nevidi je ni u safe modu.nzm dali tako treba ili je to zbog ovog glupog programa.
system restore sam zaboravio da aktivirm sve dok se to nije desilo.***.
sta da j*b*n* radim.skor sam p*p*z*e*
 
ma instalira se na komp.pa preko kompa valjda zakljucas.tako sam ja.
kad zakljucas onda si zakljucao.
kad probas da brises,kopiras.....bilo sta ono kaze da je pod zastitom fleska.
idem odmah kod druga u komsiluku da probam pa javljam.
 
Ja sam recimo program za zaključavanje fleški dobio uz usb flešk t.j.bio je instaliran na usb fleš memoriji.
Tako da nisam imao problema a kasnije sam izbrisao jer mi je bio potrebna celokupna memorija.
 
ma dzaba meni to sad kad mi ne rade fleske.juce mi je dolazila kompanija njih 9 i od njih su 7 imali fleske.sve fleske koje sam ubacio je napisalo da su zasticenje.imate li sad ideju koji je problem.i naravnko kako da ga resim!!!z:cry:
 
Onda to s..nje nije ni stavilo zastitu na usb,vec na komp,tj.zabranio je pokretanje bilo kog usb-a.z:hm: Kad si instalirao ovaj program jel isla putanja C: Program Files ili mozda neka druga lokacija?Kad si ga deinstalirao jel pisalo da je uspesno maknut?Ili je neki njegov deo ostao na kompu ili je nesto zjb sistemska podesavanje vezana za flash.To obavestenje kad iskoci da je zasticen usb,okaci slicicu.
 
Адеша, Адеша куд му даде тај линк!
Више штете но користи! :)

Sa piratskim programima treba znati raditi.Ja sam tek kasnije skužio da on nema baš iskustva u tome kada mi je rekao da mu rapidshare traži premium nalog a u stvari tada je server bio opterećen i nije se moglo skinuti.Ja kada skidam neki program prvo pročitam sve komentare onih koji su skinuli i pokrenuli taj program. Ljudi su ostavili 40 pozitivnih komentara na taj program. Uostalom lijepo piše zašta je program i kako se koristi samo treba razumjeti engleski.
 
Poslednja izmena:
ja ne skidam uopste sa rapida.tj. veoma retko.
torenti su mnogo bolja stvar.preko njih skidam pa se zato manje razumem u rapid.
kako god uspeo sam da skinem ali nigde nije pisalo neko normalno objasnjenje.
pisalo je samo da treba da se instalira ali nije pisalo GDE.
instalirao sam ga na C/program files....
e sad to sto nisam znao da ga upotrebim to je druga stvar.
sad kad sam se z*a*j*e*b*o sad znam da ga koristim.u svakom slucaju hvala ti ali ipak mi treba neki drugi program.ako iko zna dajte link za dovnload.
mozda je bolje da se instalira na fles. mozda i nije.
dajte link za download i neko objasnjenje

hvala unapred
 
Evo ti drugi program pa prvo pročitaj uputstvo.

STOMPSOFT Portable Vault v.2.0.4.0

a4706415mwvz6xr.jpg


Portable Vault encrypts, hides and password protects your private files and folders from others on your Portable USB Device. The simple drag-and-drop interface lets you protect your files quickly and easily. Now protecting data on your mobile drives couldn't be easier or more secure!

Securely protect the confidential files on your

USB Media and Drives
Strong 256 bit Blowfish Level Encryption
Password protect, encrypt and hide your confidential data
Great for portable hard drives and flash cards
Only you can access the information
Travel with the knowledge your data is locked up and safe if lost or stolen
Removable drives are easily replaceable knowing your data was secure

Compatable with USB Drives, Flash Memory, SD Cards, Compact Flash Cards, Removable Hard Drives, Zip, Jaz, And More!

LINK:
Code:
Izmena:
Link ka piratskom software-u obrisan


Ja neznam kakav je, na tebi je da se odlučiš. Potraži preko google objašnjenja i komentare.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top