Dali voziti motocikl?

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
13.283
Vozim veliki motor ali se polako pocinjem pitati dali je to zdravo s obzirom kako ostali ucesnici u saobracaju ne paze na motorase a i ovo ogranicenje brzine na 50 km/h je smesno.:tease:Kako da se motor od 185 ks vozi tako kad samo kad krenes u prvoj pa si na 50km/h.
 
Vozim veliki motor ali se polako pocinjem pitati dali je to zdravo s obzirom kako ostali ucesnici u saobracaju ne paze na motorase a i ovo ogranicenje brzine na 50 km/h je smesno.:tease:Kako da se motor od 185 ks vozi tako kad samo kad krenes u prvoj pa si na 50km/h.

Što je smešno?
Nije normalno da voziš motor u naseljenom mestu preko 50 km na sat.
Niti si Valentino Rosi, pa da kažu da si dobar vozač.
A i na autoputu imaš ograničenje brzine, tako da ti preporučujem da menjaš motor za trocikl na pedale.
 
to koliko 185 ks može da pruži, ti - niti bilo koji običan smrtnik ima gde da iskoristi u uobičajenom saobraćaju...prema tome, preko vikenda platiš par kruga oko trkačke staze (ako iste uopšte ima u ovoj prokletoj zemlji - nemam pojma)...i izduvaš motor, izduvaš sebe...
...uostalom ni do sad se nije poštovalo ograničenje, pa ne verujem ni da će ubuduće...možda par meseci dok se stiša halabuka oko novog Zakona o saobraćaju i saobraćajci izraduju nesavesnim vozačima...posle će sve da bude isto...
 
Pa jeste da ima divljaka medju motorasima ali mene letos pokupi zena tj. iz srednje trake predje u moju levu gde sam bukvalno vozio 60km/h i posto je ona vozila sporije od mene ja sam kocio i napravio trag od 2,5 m ali sam pukao svojo desnom stranom u u njen zadnji levi blatobran. Kad su dosli panduri ona naravno da izjavu da nije kriva sto moj trag kocenja totalno demantuje ali to potvrdi i javni tuzioc koji je oslobodi krivice i sad ja moram da angazujem vestake i tuzbe i ostalo.Ovoliko motora nikad nije bilo a vozaci automobila prosto (ako ga uopste i vide)kad vide motocikl iza sebe beze u drugu traku kao da ga propustaju a u stvari prave veliku gresku i eto ga BAAAAM!
 
Poslednja izmena:
Što je smešno?
Nije normalno da voziš motor u naseljenom mestu preko 50 km na sat.
Niti si Valentino Rosi, pa da kažu da si dobar vozač.
A i na autoputu imaš ograničenje brzine, tako da ti preporučujem da menjaš motor za trocikl na pedale.

Pa danas mali skuteri od 50 kubika idu 70km/h. 60km/h sam u trecoj mogao da vozim ali sad cu da ga gusim pa cu morati da vozim u drugoj. Preko bar ima autoputeva gde nema ogranicenja brzine.Letos vozim kad zaobidje me BMW X5 i ja za njim i obidjem ga na 240 i nastavim do 270 i tu odustanem(ubio me vetar).Eto kako i vozaci auta voze na auto putu a takvih je jako mnogo.
 
Ma samo teraj bre prijatelju, ebe ti se za ograničenje ...

Uostalom, ko je kad stajao policiji kad je bio sa motorom ?

Samo dobro sakriješ tablicu i gas ...

Ja sam sa 15 godina bežao policiji sa 50 kubika i drugom na motoru ... što onda ne bi i ti mogao sa 185 ks :lol:
 
Što je smešno?
Nije normalno da voziš motor u naseljenom mestu preko 50 km na sat.
Niti si Valentino Rosi, pa da kažu da si dobar vozač.
A i na autoputu imaš ograničenje brzine, tako da ti preporučujem da menjaš motor za trocikl na pedale.

Smesno je ocekivati da ce ljudi voziti 50km/h po gradu! Niko to dosada nije postovao pa nece ni odsada. Ja prvi ne postujem ogranicenja i polazim od sebe a verujem da ni ostali ( ukuljucujuci i tebe) to ne rade. Isto sam vozac motocikla i vrlo vrlo retko vozim po gradu. Jedan od razloga su i ogranicenja. Ogranicenje od 50 je za mene kakastrofa- nit mi je za 2 nit za 3 brzinu...

@PZ 91

Teraj druze samo i bole te uvo za ogranicenja po gradu, ionako niko ne postuje!!
 
Pa jeste da ima divljaka medju motorasima ali mene letos pokupi zena tj. iz srednje trake predje u moju levu gde sam bukvalno vozio 60km/h i posto je ona vozila sporije od mene ja sam kocio i napravio trag od 2,5 m ali sam pukao svojo desnom stranom u u njen zadnji levi blatobran. Kad su dosli panduri ona naravno da izjavu da nije kriva sto moj trag kocenja totalno demantuje ali to potvrdi i javni tuzioc koji je oslobodi krivice i sad ja moram da angazujem vestake i tuzbe i ostalo.Ovoliko motora nikad nije bilo a vozaci automobila prosto (ako ga uopste i vide)kad vide motocikl iza sebe beze u drugu traku kao da ga propustaju a u stvari prave veliku gresku i eto ga BAAAAM!

zato ideš samo levu traku, tj. ne pretičeš s desne i nema problema...:ok:
 

Back
Top