vlaga
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: vlaga

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano vlaga

Moja prijateljica zivi u stanu koji ima vlagu..trenutno je sve suvo ali cim padne malo veca kisa zidovi su opet vlazni i oseca se miris vlage...Ja znam da to nije dobro za zdravlje i savetujem joj da sto pre ode odatle ali ona za sad nema mogucnosti pa mi molim vas odgovorite koliko je to sve stetno po zdravlje i koliko dugo se sme boraviti u takvim prostorijama...da li od toga prvo stradaju pluca i kakvi su eventualni simptomi...napominjem da je u stanu od januara ove godine...najlepse hvala na odgovoru.

Iskusan
    Učlanjen
    25.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    124

Podrazumevano Re: vlaga

И мене ово занима.
    Ако има неки стручњак, била бих му захвална да да своје мишљење.
    Колико времена се може живети без икаквих последица?

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5973

Pa ko nema mogucnosti da promeni stambeni prostor bar treba uraditi neku izolaciju i sanirati vlagu i usput koristiti skupljace vlage i jonizatore..ne mogu se setiti proizvodjaca koji su koristili prijatelji koji skupi prilicno vode da ne preteram oko 1dl za nedelju dana bas da ne poveruje covek
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Gost 36589 nije na forumu
    je ono za cim ti umires a nikada neces biti :
    Domaćin
    Učlanjen
    20.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Fensi skupljaci vode su slabo efikasni, ja to iz iskustva.
    Ali jedan prirodni je mnogo bolji : u neku plitku kadicu sipas 2 kg obicne soli i stavis negde, ispod kreveta, negde gde ne mora da se vidi...odlicno skuplja vodu.
    Vlaga je stetna jer stvara gljivice koje mogu da izazovu alergijeske reakcije na plucima.
    Koliko dugo se moze ziveti u tim uslovima pre nego se oboli ja mislim da niko tacno ne moze da kaze.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •