motor se zaledio

Moguće je da ti je zakucao motor od hladnoće,zato ja kažem da je ipak najbolje postaviti multiholder sa više satelita,to je bolje od motora a i šta će ti motor kad su svi najbolji kanali na Astri,Hot Birdu Eutelu W2,Thoru.Evo pogledaj na slici kako to izgleda:
mholder.jpg


tvmax853satub2markacijabb2.jpg
tvmax853satub2markacijabb2.jpg
 
Poslednja izmena:
Zanimaju me ove poslednje 2,3 sličice. Naime, imam Digijev komplet (antentu + njihov Hundai risiver + karticu) i antena je nameštena samo za Intelsat(Thor).
Mene zanima da li sa njihovom antenom i njihovim risiverom(HSS 5160 NA) mogu napraviti nešto ovako:
1. Eutelsat(16e) + Thor(1w)
2. Hotbird (13e) + Thor(1w)
3. Eutelsat(16e) + Hotbird (13e) + Thor(1w)

Da li bi mi neko mogao reći šta mi treba od opreme (dodatni lnb , itd), da li bi sve to moglo da ide sa Digijevom antenom i risiverom i koliko bi me to zadovoljstvo koštalo(sa sve ugradnjom)?
Moj komšija ima Digijevu antenu i Humax risiver sa motorom, on hvata bez problema sve sa 16e,19e,13e,1w,4w.

Ako neko ima neki savet ili neku sliku neka mi napiše(što pre, jer je ovo hitno). Unapred hvala.
 
Zanimaju me ove poslednje 2,3 sličice. Naime, imam Digijev komplet (antentu + njihov Hundai risiver + karticu) i antena je nameštena samo za Intelsat(Thor).
Mene zanima da li sa njihovom antenom i njihovim risiverom(HSS 5160 NA) mogu napraviti nešto ovako:
1. Eutelsat(16e) + Thor(1w)
2. Hotbird (13e) + Thor(1w)
3. Eutelsat(16e) + Hotbird (13e) + Thor(1w)

Da li bi mi neko mogao reći šta mi treba od opreme (dodatni lnb , itd), da li bi sve to moglo da ide sa Digijevom antenom i risiverom i koliko bi me to zadovoljstvo koštalo(sa sve ugradnjom)?
Moj komšija ima Digijevu antenu i Humax risiver sa motorom, on hvata bez problema sve sa 16e,19e,13e,1w,4w.

Ako neko ima neki savet ili neku sliku neka mi napiše(što pre, jer je ovo hitno). Unapred hvala.

digijev tanjir je mali i treba da se bas dobro steluje da bi uhvatio sve ove satelite bolje uzmi motor i cepaj
 
Drugovi kupio sam nov motor, mislim da je do njega, evo sad cim se malo ohladilo vreme, 0.stepeni opet nece....mislim da je on crko, dosad nisam imao ovakav problem, zimi na -12 bilo sve ok......pa eto da odgovorim, ja hocu motor jer volim da imam sve sto je moguce na nebu....i taj multiswich je dobar ali...to je to. Hvala i pozdrav svima.
 
Motor košta najmanje 50e a oni bolji i do 100e,ipak ti je bolje da kupiš multiholder i ako treba veći tanjir i opet ti je puno jeftinije od motora

ma sve to stoji ali za 50e nemas cimanja odo toga taj multiholder ili ti naski sina sa vise lnb-a kostace ga kao motor
sina 1000din
lnb komad 700-1000din
disecq sklopka nisam bas siguran ali mislim da je 600din pa kad stavis na papir i naravno
treba neko da ti to sve nasteluje, a tek ako moras da stavis veci tanjir a to u ovom slucaju obavezno + troskovi za tanjir i preracunaj se onda
 
Ne mogu da se otvore ove slike što si postavio?Pa dobro sve zavisi ko šta voli,ali kad postaviš multiholder onda više nema cimanja,a oko motora uvek nešto zeza,a zimi može i da zakuca što nije redak slučaj i onda ništa ne možeš gledati,a na multiholderu ti ne treba više od 4 lnb:Astra 19.2e,Eutel w2 16e,Hot Bird 13e,Thor 0.8w jer tu su uglavnom najbolji paketi
 
Malo mi skupa investicija za motor a zanimaju me pre svega free srpski/crnogorski kanali sa 16e. Dakle sada moje pitanje glasi da li je gledljivo:
Thor 1w + Eutelsat 16e sa Digijevom antenom? (naravno uz postavljanje dodatnog lnb, i ako ima ovakav sistem neka mi postavi sliku.
Danijel VR slike se ne mogu videti.
Hvala svima koji pokušavaju pomoći.
 
Ovde možeš videti i naručiti ALPS konvertor:Sad me teras da ti dajem opomene sto na tim sajtovima ne stoji krstarica kao sajt procitaj pravila forma i pravila krstarice !!!!!
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top