WIN 7 - Problem sa kodecima

gost 30064

Elita
Poruka
16.623
Bice jos otvorenih tema o WIN7, sto se tice drajvera, programa i ostalih stvari koje ne rade :)

evo mene sa jos jednim pitanjem.

Instalirao sam poslednje kodeke i nece da radi film u BS, WMP. Nema slike, samo zvuk i prevod.

U Winampu je sve normalno. Medjutim, ne planiram tamo da pustam film :)

Posle sam obrisao ceo "paket" kodeka i instalirao gotovo sve pojedinacno kodeke i opet isto.

Ima li neko resenje?

Hvala.
 
koje kodeke?

ja koristim K-Lite_Codec_Pack_544 tu imas milion kodeka i player koji nema sta ne pusta

BSplayer je naravno najbolji za filmove,podesavanje slike,subtitles,koristim ga godinama,on poziva ove kodeke kad pusta film,sto se tice tog baga probaj da instaliras ovaj kodek
 
koje kodeke?

ja koristim K-Lite_Codec_Pack_544 tu imas milion kodeka i player koji nema sta ne pusta

BSplayer je naravno najbolji za filmove,podesavanje slike,subtitles,koristim ga godinama,on poziva ove kodeke kad pusta film,sto se tice tog baga probaj da instaliras ovaj kodek

Instalirao sam taj 544, medjutim nije htelo. Sada sam skinuo kodeke za Win 7, poslednji BS player i on je skinuo jos dva kodeka koja su nedostajala i sada sve radi kako treba.

Ja sam godinama takodje na BS playeru. Odlican program.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Steta sto ne rade posto ima jedna super opcija,kada pustis film kod satica ce se pojaviti ffv (ffdshow video) kliknes na to odes na posprocessing malo ispodesavas parametre i slika bude bez kockica a kvalitet barem 3x bolji,naravno ovo ne pali kod bednih biosk. snimaka. Tu opciju imaju neki playeri ugradjenu u njih za BS nisam siguran
 

Back
Top