B. Karic... :(

Simpatisem ga zato sto je drugaciji od drugih, svi su mi ovi potpuno isti. A i prvi put sam glasao tek kada se Bogi kandidovao. Kakav je vreme ce pokazati, ali ako nista barem me dobro zabavi u svojim govorima.
 
odličan je...
ima žvaku za narod...
to mu je ovde dovoljno...
da je dobar biznismen, dobar je
a vreme će pokazati da li zaista može nešto da uradi s ovim našim parčetom blata i kamenja
 
Mare:
Simpatisem ga zato sto je drugaciji od drugih, svi su mi ovi potpuno isti. A i prvi put sam glasao tek kada se Bogi kandidovao. Kakav je vreme ce pokazati, ali ako nista barem me dobro zabavi u svojim govorima.

Zapitam se da li je 18 godina zaista granica zrelosti koja se uzima prilikom sticanja glasackog prava.

Oni jogi letaci su jos zabavniji od Bogoljuba, a i ne da se razlikuju od drugih...
 
mislim....
cobi mu da koji milion
on ulozi u rusiju
namlati pare
otvori mobilnu telefoniju koja je najskuplja na svetu
ne placa ni 1000 radnika
a dere milione
i sad vidish lika koji je prosto....
prosvetljen
otkroven...
il sta vec
kaze
ja u zivotu nisam glasao
al za bogoljuba cu uvek
:)
mislim...
kakvi ljudi zive u srbiji :( :( :(
strasno

ona je bio i bice seljacina lopovska
a njegove birace zalim
 
alle:
Mare:
Simpatisem ga zato sto je drugaciji od drugih, svi su mi ovi potpuno isti. A i prvi put sam glasao tek kada se Bogi kandidovao. Kakav je vreme ce pokazati, ali ako nista barem me dobro zabavi u svojim govorima.

Zapitam se da li je 18 godina zaista granica zrelosti koja se uzima prilikom sticanja glasackog prava.

Oni jogi letaci su jos zabavniji od Bogoljuba, a i ne da se razlikuju od drugih...

:)
 
Svi znamo KAKO je postigao to sto je postigao. Tipicno Americki sistem stvaranja "imperije". Nasa generacija ce ga mrzeti zbog toga ali nasa deca nece - to ce za njih biti jedan od "brand-ova"...

Srbijooooo Banko, Fakulteeeteee
Srbijooooo CD i Kaseteeeeee
Srbijooooo Mojaaaaa mrezooooo

(e sad dalje necu da me ne bi tuzili, znam celu pesmicu)


:lol:
 
Dlakava_Strvina:
Svi znamo KAKO je postigao to sto je postigao. Tipicno Americki sistem stvaranja "imperije". Nasa generacija ce ga mrzeti zbog toga ali nasa deca nece - to ce za njih biti jedan od "brand-ova"...

Srbijooooo Banko, Fakulteeeteee
Srbijooooo CD i Kaseteeeeee
Srbijooooo Mojaaaaa mrezooooo

(e sad dalje necu da me ne bi tuzili, znam celu pesmicu)


:lol:


Дај, брате, напиши до краја, молим те!!!
 
Gospodin Salata je za oko mesec dana sa Mobtelovog računa isplatio extra-profit državi oko 2 milijarde i 700 miliona dinara i nije ni trepnuo. Pritom Mobtel već 9 godina ne ostvaruje dobit?!
Kandidatkinja za gradonačelnika Beograda je dugi niz godina bila recenzent knjiga g-dje Mirjane Marković.
Majice za kampanju (200.000) je nabavio iz Hondurasa a ne od srpske privrede.
U proteklih desetak godina, posredno, je krao gotovo od svake porodice u Srbiji.
To volite???
samo napred!
 
Богољуб Карић је у дневном листу Политика 4.6.2004. дао изузетно занимљив интервју у којем је, између осталог, рекао:

Ја сам један од ретких бизнисмена који 1998. и 1999. године није прихватио сарадњу са тајним службама у припреми грађанског рата у Србији.

Богољуб Карић нам је открио оно што ја годинама тврдим: У СРБИЈИ ПОСТОЈИ ЗАВЕРА КОЈИ РАДИ НА ИЗАЗИВАЊУ ХАОСА И ДЕСТАБИЛИЦАЦИЈИ!

Чињеница је да Завера није успела да изазове грађански рат те 1999. Наредни пораз, завереници су доживели 17. и 18. марта ове године. Тадашњи терор Арбанаса над Србима на Космету, био је само параван за оно што је требало да се одвија у Београду. На сву срећу, недовољан број људи је изашао на улице, тако да је план Завере за изазивање грађанског рата - још једном пропао!

Завера није успела ни 1999. ни 2004. Преостаје нам да сачекамо 2005. годину која би, према многим најавама, могла бити судбоносна за Србију!
 

Back
Top