Ратко Младић о Четницима!

Зашто Ратка Младића представљају као Четника

  • Политички поеини

  • Интерес НАТО слуга и пљување по њему

  • Не знам

  • Јер је четник


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
"Када ми је отац убијен од усташа ,био је пратизан,имали смо једну краву која нас је хранила током рата..Једног дана су Четници дошли у нашу кућу
Завезали су моју мајку(била пратизанка) У стају ,једну плетеницу су јој завезали за рог од краве а другу за стуб ,где је крава била везана.И запалили су и отишли.Спасили су нас комшије.Зар ви мислите да после тога ја могу да ставим кокарду"
Генерал Ратко Младић

 
Poslednja izmena:
Када говорим о Младићу ,ја носим велику бол ,што више није говорио о себи ,да био оставио истиниту представу о себи, и што сада више не може да говори ,пре свега јер га ја мајка заклела;
ДА ЋУТАЊЕ НИКО НИЈЕ ПОБЕДИО

ЉИЉАНА БУЛАТОВИЋ
 
Poslednja izmena:
A partizani kao nisu ubili nijednu porodicu cetnika? Jeste, kako da ne.
Zlocina je bilo na obe strane, ali od pojedinaca, nikako organizovano kao sto su ustase radile.

Спамујеш!
Никако не желим да тема иде у сукоб партизана и четника ,него о ономе како се Ратко Младић осећао и коме је припадао.Он се изборио да РС има народу војску а не Четничку !Али неком је у интересу да буде представљена као Четничка ..Коме то те питам?
 
Sada se suočavaju sa kontradiktornošću oni koji uzdižu i Ratka Mladića i četnike.

Управо ,као што рекох Ратко Младић је одбио да носи кокарду !
Створио је народну војску у кој су били и други ,друге нације..
Ко даје себи за право да човеку који не може да се брани ,поново стави кокарду која му је хтела запалити мајку!
 
Sada se suočavaju sa kontradiktornošću oni koji uzdižu i Ratka Mladića i četnike.

:zskace:
Razmisli jos jednom.
Nema tu nista kontradiktorno. z:)

Kolega ti je lepo napisao,......
A partizani kao nisu ubili nijednu porodicu cetnika? Jeste, kako da ne.
Zlocina je bilo na obe strane, ali od pojedinaca, nikako organizovano kao sto su ustase radile.
 
Спамујеш!
Никако не желим да тема иде у сукоб партизана и четника ,него о ономе како се Ратко Младић осећао и коме је припадао.Он се изборио да РС има народу војску а не Четничку !Али неком је у интересу да буде представљена као Четничка ..Коме то те питам?
Kakva cetnicka vojska o cemu ti to. U ratu 90-tih nije bilo nikakvih cetnika.
General Mladic nije bio cetnik. Pa prema tome ni njegova vojska cetnicka.
``Cetnik`` je ima kojim su muslimani i hrvati nazivali svakog Srbina bez obzira da li je vojnik ili civil, to su radili tokom rata, a sada posle rata.
Управо ,као што рекох Ратко Младић је одбио да носи кокарду !
Створио је народну војску у кој су били и други ,друге нације..
Ко даје себи за право да човеку који не може да се брани ,поново стави кокарду која му је хтела запалити мајку!

VRS je zaista bila narodna vojska u kojoj je bilo dosta i drugih nacija osim Srba.
 
Kakva cetnicka vojska o cemu ti to. U ratu 90-tih nije bilo nikakvih cetnika.
General Mladic nije bio cetnik. Pa prema tome ni njegova vojska cetnicka.
``Cetnik`` je ima kojim su muslimani i hrvati nazivali svakog Srbina bez obzira da li je vojnik ili civil, to su radili tokom rata, a sada posle rata.


VRS je zaista bila narodna vojska u kojoj je bilo dosta i drugih nacija osim Srba.

Па друже зато и питам и постављам анкету !
Коме је то у циљу ?
 
Управо ,као што рекох Ратко Младић је одбио да носи кокарду !
Створио је народну војску у кој су били и други ,друге нације..
Ко даје себи за право да човеку који не може да се брани ,поново стави кокарду која му је хтела запалити мајку!

Evo vidi jednu stvar. U VRS je bio jedan neznatan broj Hrvata i Bošnjaka. Ali to uzimamo u obzira kao da je vojska višenacionalna.
S druge strane, u ARBiH je od generalštaba do pojedinačnih seoskih četa bilo i Srba i Hrvata, ali ne, za većinu forumaša je ARBiH muslimanska, talibanska, džamahirijska...!
Kako je to moguće?????

Nebitno o čemu je riječ, iza svakog čovjeka ostaju djela o kojima treba suditi. Da li je neko htio ili ne nositi petokraku, kokardu, zelenu beretku, crvenu beretku...nije uopšte bitno.
 
Спамујеш!
Никако не желим да тема иде у сукоб партизана и четника ,него о ономе како се Ратко Младић осећао и коме је припадао.Он се изборио да РС има народу војску а не Четничку !Али неком је у интересу да буде представљена као Четничка ..Коме то те питам?

I oni četnici iz 2. sv.rata su se razlikovali od četnika iz 1. sv. rata.
I ovi iz ratova 90-tih od tih iz 2. sv. rata.
Mladić je četnik.
P.S. Ono što im je zajedničko je velikosrpska ideologija.
 
Evo vidi jednu stvar. U VRS je bio jedan neznatan broj Hrvata i Bošnjaka. Ali to uzimamo u obzira kao da je vojska višenacionalna.
S druge strane, u ARBiH je od generalštaba do pojedinačnih seoskih četa bilo i Srba i Hrvata, ali ne, za većinu forumaša je ARBiH muslimanska, talibanska, džamahirijska...!
Kako je to moguće?????

Nebitno o čemu je riječ, iza svakog čovjeka ostaju djela o kojima treba suditi. Da li je neko htio ili ne nositi petokraku, kokardu, zelenu beretku, crvenu beretku...nije uopšte bitno.

Слушај ВРС можда и није имала толико других националности али је имала у корпусу који је предводио друг Фикрет Абдић!
АРБИХ, како је ти зовеш, је имала човека који је био директно умешан у Хитлерову СС дивизију Ханџаре!Они Срби који су били у АРБИХ су морали у њој да буду јер би били ликвидирани.За друге не знам!
Али Алија И. је био СС ханџарац због тога је и био у затвору.


Алија Изетбеговић бивши Хитлеров војник дивизија СС-а Ханџар
 
Слушај ВРС можда и није имала толико других националности али је имала у корпусу који је предводио друг Фикрет Абдић!
АРБИХ, како је ти зовеш, је имала човека који је био директно умешан у Хитлерову СС дивизију Ханџаре!Они Срби који су били у АРБИХ су морали у њој да буду јер би били ликвидирани.За друге не знам!
Али Алија И. је био СС ханџарац због тога је и био у затвору.


Алија Изетбеговић бивши Хитлеров војник дивизија СС-а Ханџар

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

E odavno nisam veću glupost pročitao.
Da je jedna jedina rečenica tačna, počeo bi ti normalno replicirati.

Reći ću ti samo nešto. Ime mi je Milan i ponosan sam što sam dobrovoljno 1994. stupio u ARBiH. Dobrovoljno naglašavam i što su u mojoj jedinici glavnu riječ imali Enver Šehović i Slaviša Šućur.

z:hi:
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

E odavno nisam veću glupost pročitao.
Da je jedna jedina rečenica tačna, počeo bi ti normalno replicirati.

Reći ću ti samo nešto. Ime mi je Milan i ponosan sam što sam dobrovoljno 1994. stupio u ARBiH. Dobrovoljno naglašavam i što su u mojoj jedinici glavnu riječ imali Enver Šehović i Slaviša Šućur.

z:hi:

Шућур кажеш?

хахаах
Немаш среће мој "Милане"
 
Poslednja izmena:
Како може бити Четник човек који је одбио да носи кокарду?

To ti je ono otprilike:

Sudija: Gospodine Hess vi ste ratni zločinac, bivši ste pripadnik nacističke stranke.

Hess:Kako ću ja biti ratni zločinac i bivši nacista kada nisam nikada na glavi imao kukasti krst.

Sudija: E pošto niste imali kukasti krst na glavi, niste krivi. Ipak najbitnje je što se nosi na glavi, a najmanje je bitno koja su djela iza vas. Oslobođeni ste.
 
To ti je ono otprilike:

Sudija: Gospodine Hess vi ste ratni zločinac, bivši ste pripadnik nacističke stranke.

Hess:Kako ću ja biti ratni zločinac i bivši nacista kada nisam nikada na glavi imao kukasti krst.

Sudija: E pošto niste imali kukasti krst na glavi, niste krivi. Ipak najbitnje je što se nosi na glavi, a najmanje je bitno koja su djela iza vas. Oslobođeni ste.

K'o da smo isto razmišljali ..
 
Слушај ВРС можда и није имала толико других националности али је имала у корпусу који је предводио друг Фикрет Абдић!
АРБИХ, како је ти зовеш, је имала човека који је био директно умешан у Хитлерову СС дивизију Ханџаре!Они Срби који су били у АРБИХ су морали у њој да буду јер би били ликвидирани.За друге не знам!
Али Алија И. је био СС ханџарац због тога је и био у затвору.
Jel' ti stvarno vjeruješ u to?
 

Back
Top