Situacija...

Kad recimo upadnem u neku frku,bilo kog oblika i vidim da hoce da mi pomogne.Onda na bolje,svakako.
Kad primetim da je prilicno dostupna drugima,onda na gore i to se tesko popravlja.
 
da...mene interesuje generalno o suprotnom polu...

...jer čitajući postove nekih forumašica i forumaša, nikako ne mogu da se otmem utisku da u svojoj glavi imaju određenu sliku (bilo pozitivnu ili negativnu), ili osobinu koja karakteriše svakog muškarca ili ženu...
 
Poslednja izmena:
Kad recimo upadnem u neku frku,bilo kog oblika i vidim da hoce da mi pomogne.Onda na bolje,svakako.
Kad primetim da je prilicno dostupna drugima,onda na gore i to se tesko popravlja.

Kad mi je rođeni otac rekao: "Muškarac kad vidi ženu ili hoće da je vodi u krevet ili da je ženi, trećeg nema."...zamislila sam se, što jes' jes'...z:hm:
e tako
 
Koje su situacije u vasem lj/s zivotu bile presudne da promenite misljenje na bolje ili na gore o suprotnom polu...?

Tesko odgovoriti,pa i jesu i nisu,uopsteno promijenim misljenje o tacno odredjenoj osobi a ne o cijelom zenskom polu :). Tako da licna iskustva vezana su za tacno odredjene osobe a kada zelim da iznerviram dragu onda kazem :"Sve su zene iste!" e tada ona popizdi z:mrgreen: . Na tu caku ona mene prije hvatala a sada ja nju,meni svejedno a njoj smeta.

E sad je tu i ona stvar Dee,dal se i ostatku svijeta desava kao meni,nesto sto je prije smetalo to je njoj bilo OK,sad meni svejedno i ja to tako uradim a ona oce da popizdi :). Ukratko,sto je meni prije smetalo sad njoj smeta a meni do mora ravno.......
 
pa ne...mnogi vidim generališu...a generalizacija se stvara iskustvom...bilo pozitivnim ili negativnim...missim...možda se jednog momenta dogodila neka situacija, koja je iz korena promenila mišljenje o suprotnom polu...
 
Poslednja izmena:
Koje su situacije u vasem lj/s zivotu bile presudne da promenite misljenje na bolje ili na gore o suprotnom polu...?

Moja odluka da budem nevina dok se ne udam.

Imala sma dvanaest godina i bila sma u vezi sa jednim deckom, kog sam uzasno mnogo volela. Recimo da kazem da je on ljubav mog zivota. Ja sam htela ranije da imam seksualne odnose, jer sam imala super tipove, a i sve drugarice su to uradile, ipak, ovaj je bio poseban. Zvaoleli smo se na prvi pogled. Bili smo u vezi dve nedelje i ja sam znala da je on taj. Razmisljala sam i da napustim skolu i da se udam za njega, ali njegova zena je pocela da me proganja. pokusal je da me ubije, a njegov sin je pokusao da se ubije u skoli u koju sam i ja isla. Onda mi je decko rekao, da je za zenu najpametnije da nema seksualne odnose dok se ne uda, jer ce je svi smtrati osobom lakog morala. Posto sma ga mnogo volela, odlucila sam da ga poslusam i videla sam da nisam pogresila.
 
Opet ne mozes da generalises za sve nego za odredjenu osobu.Verovatno bi trebalo da mi se dogodi nesto izuzetno strasno da bih sav muski rod stavila pod"svi su isti"
 

Back
Top