dildo

Dabapas

Aktivan član
Poruka
1.472
ok shvatili ste da vam treba jel (mislim na zene) , znaci nema partnera , nema sexanja ybg kriza je i to i sad sta ? treba otici i kupiti to parce gume .. pa kako to izgleda? , mislim jel se savetujete pre kupovine sta uzeti , koji model , jel malo pregledate internet , konsultujete se sa iskusnijim dildo konzumentkinjama koje poznajete ? :think:

ili odete u sexy shop pa tamo na licu mesta birate i uopste koliko je to neprijatna situacija za jednu zenu?

p.s. da li treba sacuvati fiskalni racun , na primer ako se desi da nije odgovarajuci model taj koji ste kupili i ne mozete da dodjete do vrhunca , kako bi mogli da odete da ga zamenite i uzmete neki drugi .. i opet koliko je to neprijatna situacija ? :think:
 
Ako se nekad budem odlučila na tu kupovinu, podeliću sa vama na ovoj temi. Koliko dugo sam razišljala, koji model sam izabrala, da li se prodavac smeškao dok sam pazarila i tako :zimag:
 
A sta li je tebe to briga????

mozda zeli da kupi jedan z:plez:

haha,salim se..ali kako sam se kidao kad sam video temu..
Secam se jos kao klinac-3-4 razred osnovne,kad sam usao u sex shop,u Austriji,sa drugom-bio i neki ludi komsija sa nama kupovao nesto..
video sam i tad tu spravu,kao kobaja,pitam ja sta je to,kaze komsa-to ti je jedno kucno pomagalo za zene,da im pomogne pri poslovima kad su same..
ja to naravno nisam znao za sta je,mislio sam ako im se zapusi usisivac da ga ovim cackaju z:dm3:
 
mozda zeli da kupi jedan z:plez:

haha,salim se..ali kako sam se kidao kad sam video temu..
Secam se jos kao klinac-3-4 razred osnovne,kad sam usao u sex shop,u Austriji,sa drugom-bio i neki ludi komsija sa nama kupovao nesto..
video sam i tad tu spravu,kao kobaja,pitam ja sta je to,kaze komsa-to ti je jedno kucno pomagalo za zene,da im pomogne pri poslovima kad su same..
ja to naravno nisam znao za sta je,mislio sam ako im se zapusi usisivac da ga ovim cackaju z:dm3:

hahahaha z:mrgreen: ima logike , ima logike :super:
 
A sta li je tebe to briga????

Auuuuuu.....gospodjiitse neje valjda da i vi koristite tije produkti? z:p z:shock: z:shock: z:shock:

mozda zeli da kupi jedan z:plez:

haha,salim se..ali kako sam se kidao kad sam video temu..
Secam se jos kao klinac-3-4 razred osnovne,kad sam usao u sex shop,u Austriji,sa drugom-bio i neki ludi komsija sa nama kupovao nesto..
video sam i tad tu spravu,kao kobaja,pitam ja sta je to,kaze komsa-to ti je jedno kucno pomagalo za zene,da im pomogne pri poslovima kad su same..
ja to naravno nisam znao za sta je,mislio sam ako im se zapusi usisivac da ga ovim cackaju z:dm3:
Eve gi bona od mene za ovoj, smejatju se cel dana danas.... z:D z:shock: z:shock: z:shock:
 
@ Kurir- pa pretpostavljas da je odgovor negativan,nemoj uzalud da trosis reci i zauzimas prostor.
(ako je to moguce, mislim, ti to uglavnom cinis )
 
video sam i tad tu spravu,kao kobaja,pitam ja sta je to,kaze komsa-to ti je jedno kucno pomagalo za zene,da im pomogne pri poslovima kad su same..
ja to naravno nisam znao za sta je,mislio sam ako im se zapusi usisivac da ga ovim cackaju z:dm3:


Možda mogu i cevi da se otpuše. Izgleda da se isplati kupiti ovaj multipraktik :zcepanje:
 
@ Kurir- pa pretpostavljas da je odgovor negativan,nemoj uzalud da trosis reci i zauzimas prostor.
(ako je to moguce, mislim, ti to uglavnom cinis )
Koje? E sade tje za 4 bajta u bazu da propadne Krstarica.... z:shock: z:shock: z:shock:

Ja mislijem da je jedini "prostor" nezauzet kod vas mlada gospojice....pa tje to bidne razlog za ovoliku nervozu i atak na moju litšnos' z:p z:shock: z:shock: z:shock:

Eve ne morate da kažete koji je model? Ali barem na koju boju? z:p z:shock: z:shock: z:shock:

z:poz:
 
ok shvatili ste da vam treba jel (mislim na zene) , znaci nema partnera , nema sexanja ybg kriza je i to i sad sta ? treba otici i kupiti to parce gume .. pa kako to izgleda? , mislim jel se savetujete pre kupovine sta uzeti , koji model , jel malo pregledate internet , konsultujete se sa iskusnijim dildo konzumentkinjama koje poznajete ? :think:

ili odete u sexy shop pa tamo na licu mesta birate i uopste koliko je to neprijatna situacija za jednu zenu?

p.s. da li treba sacuvati fiskalni racun , na primer ako se desi da nije odgovarajuci model taj koji ste kupili i ne mozete da dodjete do vrhunca , kako bi mogli da odete da ga zamenite i uzmete neki drugi .. i opet koliko je to neprijatna situacija ? :think:

nemam, al ako mi ikad bude trebao oticicu u sexi sop i kupiti ipak tamo ima najveci izbor

nije to sramota, pa taj tamo sto radi je naviko na takve kupce, oguglo, niste vi nikome tamo atrakcija, samo kap u moru
 
htedoh samo reci da je tema u skladu sa vecinom ovde nedavno postavljenih-znaci-glupa i dosadna do ludila...
Ja kad nemam ideju ne postavljam teme :-)
 
htedoh samo reci da je tema u skladu sa vecinom ovde nedavno postavljenih-znaci-glupa i dosadna do ludila...
Ja kad nemam ideju ne postavljam teme :-)

Ali pak utšestvujete u takvije teme za koje kažete daj su glupe....a narodna umotvorina kaže.... s koje si...tak'a si z:p z:lol: z:shock: z:shock: z:shock:
Jeste da nemate ideju ali ipak konverzirate sa s'nas... z:p z:lol: z:shock: z:shock: z:shock:

Za potšetak možete da nam kazujete na koju boju je vaš klin? z:lol: z:D z:shock: z:shock: z:shock:
 
A kad muškarac kupi lutku na naduvavanje zarad polnog opštenja sa istom, da li treba da sačuva fiskalni račun u slučaju da lutka ne može da doživi orgazam ili nakon sexa samo mirno leži umesto da guguče "dragi najbolji si!"...:think:
 
A kad muškarac kupi lutku na naduvavanje zarad polnog opštenja sa istom, da li treba da sačuva fiskalni račun u slučaju da lutka ne može da doživi orgazam ili nakon sexa samo mirno leži umesto da guguče "dragi najbolji si!"...:think:

ništa...da bi bili fifti fifti, mogla bi neka forumerica da otvori istovetnu temu, ali posvećenu muškarcima...
 
ok shvatili ste da vam treba jel (mislim na zene) , znaci nema partnera , nema sexanja ybg kriza je i to i sad sta ? treba otici i kupiti to parce gume .. pa kako to izgleda? , mislim jel se savetujete pre kupovine sta uzeti , koji model , jel malo pregledate internet , konsultujete se sa iskusnijim dildo konzumentkinjama koje poznajete ? :think:

ili odete u sexy shop pa tamo na licu mesta birate i uopste koliko je to neprijatna situacija za jednu zenu?

p.s. da li treba sacuvati fiskalni racun , na primer ako se desi da nije odgovarajuci model taj koji ste kupili i ne mozete da dodjete do vrhunca , kako bi mogli da odete da ga zamenite i uzmete neki drugi .. i opet koliko je to neprijatna situacija ? :think:

E to. Tamo gde ja zivim to je sasvim normalna pojava, a savet onima ako im je neprijatno samo da misle kako bi se osecale da ih kresne neki gad koji bi ih posle tretirao kao iskoriscen toalet papir ...samo to i nema neprijatnosti
 

Back
Top