Blokira mi browser...

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
Koristim IE 5, i kada otvorim dva ili vise brovsera, zablokiraju se, tj. ne mogu da prebacujem s jednog na drugi, kada ih spustim, da vidim desktop, oni nece da se podignu kada ih kliknem...
Mozda ja nisam to dobro obajsnio, ali shavatate poentu, nadam se...
U cemu je problem? Da nije trojanac?
 
Verovatno je Win malo pobrljavio...
Ali, budi pametan, i NEMOJ KORISTITI prokleti IE!!!!!
Otvoricesh sebi oci, uzivati u carima "surfovanja" ( Koji glup izraz :roll: ) a samim time i olaksati sebi zivot...
 
Nemoj da mučiš mašinu sa Ie!!!
www.opera.com , i nećeš više imati problema sa browser-om!! :P
Inače pregledaj mašinu sa anti virusom, i sa Spybot search and destroy-om, i očisti sistemski disk sa Clean Center-om. Oba programa možeš naći na www.pctv.co.yu , za svaki imaš srpski jezik, ne možeš da pogrešiš!! :roll:
Puno sreće!!
 
Nisi rekao koji OS imas i na kakvoj konfiguraciji radiš? Proveri koliko imas slobodnog prostora na HDD? Da li imaš kakav AVP na kompu, obavezno skeniraj sve fajlove na HDD, sa prethodno ažuriranim AVP-om.
Ako ništa od toga ne pomogne, obavezno pokreni Windows Update i instaliraj IE6 i zakrpe koje se uz to nude. Sve zavisi kako se kačiš na NET, ako ideš preko kablovske to ćeš brzo završiti,a ako pak koristiš dial-up vezu naoružaj se strpljenjem i znaj da uvek možeš prekinuti skidanje i kasnije ga nastaviti, tamo gde si stao. Sam program Windows Update pravi ikonicu na desktop-u kada prekineš updatovanje. Kada se ponovo konektuješ samo pokreneš ikonicu i potvrdiš da želiš da nastaviš skidanje. Sve ukupno, mislim da ima oko 18MB da se skine.
Toliko od mene i javi kako si prošao.
 

Back
Top