Instaliranje Kasperskog

samsun

Primećen član
Poruka
758
Pokušao sam instalirati KAV,ali pri instalaciji mi je pronašao postojanje Avasta,i naravno tražio mi da ga deinstaliram.E sada,Avast sam imao,ali samo onaj instaler koji sam snimio u folder,a nikada ga nisam instalirao.Davno sam ga i izbrisao iz tog foldera,ali KAV pokazuje da on,ili neki njegovi tragovi postoje,što je smiješno,jer Avast nikada nisam instalirao.Pokušao sam naći bilo šta pod imenom Avast sa pretraživačem,ali on ne nalazi ništa.Čime još mogu da pretražim sistem,i šta da radim,da rješim ovaj problem?
 
Ако никада није инсталиран, нема потребе претраживати регистар базу за кључевима илити реповима нечега што нема. Хм, крајње чудно...
 
Avast uninstaller pokreni u Safe Mode i očistiće garantovano sve tragove Avasta, jer to i jeste standardna procedura za deinstalaciju Avasta.

Ovo sam i uradio,i uspjelo je.Međutim,kada sam instalirao KAV 2010,blokira mi računar,tako da ništa ne mogu raditi,jednostavno zamrzne.Bilo kako bilo,hvala vam što ste mi pomogli,a vratio sam se na stari dobri NOD.
 
Ma daj nelupaj gluposti ja koristim Kasperski godinama trenutno sam na KIS 2010 i nikad neće bezveze zablokirati.
Sa Kasperskim nema žurbe.Ako si prekinuo njegovo skeniranje(potpuno)onda će te stalno zezati.
Znači pusti Kaspera da odradi svoje na početku,budi malo strpljiv.
 
Evo mene opet sa ovom temom!Kasperski,kada sam ga instalirao,normalno je izvršio instalaciju,ali zatim kada se otvori na početku(tražeći update),jednostavno zablokira čitav sistem.Moram restartovati računar,normalno radi koju minutu,i opet sve zamrzne.Šta mu može smetati da li zna ko?Isto se dešava i u safe modu,blokada sistema i gotovo!
 
Evo mene opet sa ovom temom!Kasperski,kada sam ga instalirao,normalno je izvršio instalaciju,ali zatim kada se otvori na početku(tražeći update),jednostavno zablokira čitav sistem.Moram restartovati računar,normalno radi koju minutu,i opet sve zamrzne.Šta mu može smetati da li zna ko?Isto se dešava i u safe modu,blokada sistema i gotovo!

Tu blokadu ti ne radi Kaspersky jer se Antivirusni programi ne pokreću u Safe Mode, osim ako ga ti ne pokreneš. Po meni je to veoma lagan Antivirusni program za operativni sistem ali ga ne koristim jer me mrzi da mu stalno ključeve tražim.
 

Back
Top