ULICE U BEOGRADU ?

slatko volim :))

Aktivan član
Poruka
1.102
U Beogradu se cesto , nazalost, menjaju imena ulica.
Sadasnja (uskoro bivsa) gradonacelnica Radmila Hrustanovic je predlozila, i Beograd je dobio ulicu Dzona Lenona!
1.Ja postujem tog muzicara, ali mi nije jasno -po cemu je on zasluzan za Beograd?! Ako neko zna, neka mi slobodno odgovori.

2. Beograd jos nema ulicu nase najvece naucnice Mileve Maric- Ajnstajn . Sta mislite : ko jos nema ulicu, a trebalo bi da je ima?
 
slatko volim :)):
U Beogradu se cesto , nazalost, menjaju imena ulica.
Sadasnja (uskoro bivsa) gradonacelnica Radmila Hrustanovic je predlozila, i Beograd je dobio ulicu Dzona Lenona!
1.Ja postujem tog muzicara, ali mi nije jasno -po cemu je on zasluzan za Beograd?! Ako neko zna, neka mi slobodno odgovori.

2. Beograd jos nema ulicu nase najvece naucnice Mileve Maric- Ajnstajn . Sta mislite : ko jos nema ulicu, a trebalo bi da je ima?

Pa umesto Dzona Lenona mogli smo Gorana Bregovica...
:D
 
slatko volim :)):
U Beogradu se cesto , nazalost, menjaju imena ulica.
Sadasnja (uskoro bivsa) gradonacelnica Radmila Hrustanovic je predlozila, i Beograd je dobio ulicu Dzona Lenona!
1.Ja postujem tog muzicara, ali mi nije jasno -po cemu je on zasluzan za Beograd?! Ako neko zna, neka mi slobodno odgovori.

2. Beograd jos nema ulicu nase najvece naucnice Mileve Maric- Ajnstajn . Sta mislite : ko jos nema ulicu, a trebalo bi da je ima?
pa moze i vlade divca ili tako neki patriota
 
Pa sad......da ovi nasi demokratski politicari stvarno postuju 5 oktobar neka daju neku ulicicu u Bg,tom vaznom datumu(naravno,kad saznamo sta je stvarno bilo petoh oktobra)
Ali evo sada sam ozbiljna:
1 Posto je i 9 mart isto bitan datum.....mogla bi neka velika,lepa ulica da se zove ''Devetog marta".
2 I mislim da je stvarno bruka onaj bedni plato na trgu koji su posvetili pokojnom premijeru,stvarno je uzasan,neka se neka ulica zove po Zoranu Djindjicu.
Eto to su moji predlozi......imam ja tu jos nekih ideja,ali ne bih sad da se upustam u rasparavu,sa ostalim clanovima foruma,a i ove dve su mi nekako najprece!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 

Back
Top