Šešeljeva rokada u stranci

estler

Iskusan
Poruka
6.392
todorovic-v.jpg

Šešeljeva rokada u stranci
Aleksandar Martinović sprema se da, po nalogu Vojislava Šešelja, od Dragana Todorovića preuzme kormilo Srpske radikalne stranke dok je vođa u Hagu.
http://www.alo.rs/politika/22446/Seseljeva_rokada_u_stranci
На младима свет остаје.
Српска Радикална Странка ће поново бити Велика и
Јака.
 
Poslednja izmena:
Да се којим случајем ради о ДС-у ово би био прави потез који за циљ има да се младима да шанса да ову Србију поведу напред утабаним стазама демократије.
Али пошто се ради о СРС...
 
Да се којим случајем ради о ДС-у ово би био прави потез који за циљ има да се младима да шанса да ову Србију поведу напред утабаним стазама демократије.
Али пошто се ради о СРС...

Видиш не ради се о ДС-у .z:)
Млади радикали имају шансу да поведу Србију у боље сутра,
Велики је капацитет паметне интелектуалне младости у странци.
 
Видиш не ради се о ДС-у .z:)
Млади радикали имају шансу да поведу Србију у боље сутра,
Велики је капацитет паметне интелектуалне младости у странци.

Знам,амо то многи не схватају,већ чим виде у наслову СРС одмах почну са исмевањем и извртањем руглу а шатро позивају се на некакву демократију а јадни не знају да и за СРС народ гласа на демократским изборима па сад не знам зашто су они мање демократе од оних странака које у свом имену имају слово Д ?
 
todorovic-v.jpg

Šešeljeva rokada u stranci
На младима свет остаје.
Српска Радикална Странка ће поново бити Велика и
Јака.

Јел то онај магистар..
Добар је лик...један од ретких Радикала који су нормални!

п.с
Мислим на ове у врху странке.
 
Знам,амо то многи не схватају,већ чим виде у наслову СРС одмах почну са исмевањем и извртањем руглу а шатро позивају се на некакву демократију а јадни не знају да и за СРС народ гласа на демократским изборима па сад не знам зашто су они мање демократе од оних странака које у свом имену имају слово Д ?
Исправка....немају ни Д од Демократије
 
todorovic-v.jpg

Šešeljeva rokada u stranci
На младима свет остаје.
Српска Радикална Странка ће поново бити Велика и
Јака.
Ако жели да му странка преживи мора да склони: Тодоровића, Мирчића, Радету, Поп Лазићеву и Јовановићеву, а да истури више Марину Рагуш, тог Миртиновића и остале који су млађи, образовани и култивисани.
 
Mogu da pozdravim izbor nekog mladjeg...

Ali ne bih pozdravljao poteze u krutoj liderskoj stranci. Sto nije bilo glasanja clanova SRS, da im se da 5 kandidata, pa nek oni biraju... E ne.. nego sef sve... Jel ce SRS da postoji uopste posle Seselja? Da ne budu samo klub obozavalaca lika i dela?
 
Да се којим случајем ради о ДС-у ово би био прави потез који за циљ има да се младима да шанса да ову Србију поведу напред утабаним стазама демократије.
Али пошто се ради о СРС...
Класика, дупли критеријуми...ДС и кад уништава земљу то је за њу добро...други кад раде добро за земљу, то је увек лоше и води нас у мрак, изолацију.... :lol:
Али завршили су каријеру...све је евидентније.
 
Класика, дупли критеријуми...ДС и кад уништава земљу то је за њу добро...други кад раде добро за земљу, то је увек лоше и води нас у мрак, изолацију.... :lol:
Али завршили су каријеру...све је евидентније.

Svi oni uništavaju Srbiju i Srbe na tenane od ds-a do radikala, svi oni imaju isti cilj zaposesti što više funkcija i ostvariti za sebe što više novca a narod i državu ko šmirgla!
 
A jel to tako kod vas ........glasanjem clanova?:zelenko:

Moraces prvo da objasnis, kojih to nas? Nikad nisam bio clan nijedne stranke, niti je to u izgledu u skorijoj buducnosti.

Ali mogu da se setim da je Tadic bio biran za sefa stranke glasanjem, valjda glavnog odbora, tako nesto, i da je sa otprilike 4:1 pobedio Zivkovica. Mislim da je izabran jos jednom...

Isto, ako se secam, a mislim da se secam, bilo je u skorije vreme glasanje obicnih clanova za opstinske odbore... tako nesto.

Glavni odbor je glavni, a ne predsednik.
 
Исправка....немају ни Д од Демократије

Тачно.Демократија у суштини није функционисала ни тамо где је измишљења а камоли у данашње време.
Једино мерило демократичнисти су избори,тако да испада да је свака странка за коју је народ гласао на изборима демократска.Е сада се ту јавља проблем монопола пошто неке странке мисле да су једино оне демократске и да сва демократија треба њима да припадне,због слова Д које имају у имену странке.
Тако да имамо странке које се залажу за проевропску политику и себе представљају као демократске,и странке које се залажу за просрпску политику које представљају националистички блок.
Једне су демократске а друге нису иако је за обе гласао народ на демократским изборима ?
Што рече софроније:"Овде се нешто збива што се никако не слаже"
 
Класика, дупли критеријуми...ДС и кад уништава земљу то је за њу добро...други кад раде добро за земљу, то је увек лоше и води нас у мрак, изолацију.... :lol:
Али завршили су каријеру...све је евидентније.

Лицемерје пре свега.
 

Back
Top