Accessories za muskarce

Па,...овај,...знате,... а шта вам је геџет?
taj pojam se sad koristi za elektronske igracke (telefoni, gps, usb fensi flesevi, usb sijalica, usb grejac za kafu i sl.), a moze da oznacava i druge igracke za muskarce (torbe, svajcarske nozeve, zippo upoljace ...)
da li je moguce da nasi muskarci tako malo vole sitnice koje zivot znace? ajde da vidimo sta sve nosimo po dzepovima?
 
ciju ciju ci :lol:
a ti bi sve nas gurnula u kuhinju :-)
btw. muskarci su gori od zena po pitanju sitnica. skoro sam se zezao na nekoj veceri sa kolegom oko stvari kojima ne prolazi vrednost. nakon pet-sest minuta na stolu su bili razni oblici skupih upaljaca, satova, usb flesova, svajcarskih nozeva svih starosti, baterijskih lampii i ostalih sitnica... za omanju prodavnicu! :)
voleo bih da vidim sadrzaje muskih i zenskih torbi :) i koliko su sadrzaji slicni a koliko razliciti :)
 
Telefon koji ima GPS, dobru kameru, kompas, ekran na dodir, jak procesor, dosta RAM memorije...

N97 Nokia ili iPhone :D

A od priručnih gedžeta volim dobru olovku, ali kako ih redovno gubim, i ne nosim baš...
nabavi parkericu koja se nosi oko vrata :lol: izgleda mocno, a nije skupa :) jedno vreme je za sitne pare (oko 15-16 evra)mogao da se nabavi digitalni canyon-ov kompas sa jos gomilom funkcija. znas li gde moze da se nadje?
 
Нисам баш најбоље схватио последњу примедбу. Да ли се ипак ради о мобилном МП3 сувом прицелесс-у? Баш ћу да га потражим по београдским радњама. Ови из унутрашњости, па чак и са периферије града, не верујем да се тако добро разумеју у те геџете. Осим тога они још говоре српски, која вајда од њих?
 
Нисам баш најбоље схватио последњу примедбу. Да ли се ипак ради о мобилном МП3 сувом прицелесс-у? Баш ћу да га потражим по београдским радњама. Ови из унутрашњости, па чак и са периферије града, не верујем да се тако добро разумеју у те геџете. Осим тога они још говоре српски, која вајда од њих?
Suvo,ko to meso sa slikez:mrgreen:
MP3 i mobilni sam naveo kao razdvojene stvari
 
Imam 2 swatch irony..1 sportski 1 elegantniji..ovako nesto mi se dopada
ycs4297ed5018951a098910a773d4012f8c6e2.jpg
 
Kontam da svi imamo bar po jedan komad... Da li je bitna firma, sta se na satu odobrava, sta ne, koliko ih imate i tako dalje?

Volim satove.....u zadnje vreme ih bas kupujem i nosim...po meni je vazan oblik i da je sat lep.....marka nije preterano bitna, mada ako je markiran jos bolje, za kvalitet ne zalim da dam...jedino nije vazno da li radi (tj jel tacan)....hahahha....:D
 
Однос Longines i Tissot је рецимо као Audi i VW код кола. Нису иста категорија. Иначе, мој омињени сат који често носим је Ракета стара око 40 година, на навијање. Савршено изгледа, као да је јуче из радње и врло тачан сат. Не може бити непримећена, ако је то смисао питања аутора теме.
 
Ovaj je trenutno aktuelan :

certinadspodiumchronobl.jpg
[/URL][/IMG]

a za ovaj se stedi :)...

baselworld2009breitling.jpg
[/URL][/IMG]


Ko zeli pouzdan sat a ko moze da izdvoji neke skromne pare za sat,preporucio bih mu ovu Certinu...stvarno je zahvalna.
 
Poslednja izmena:

Back
Top